ГугелП@лАмался• 08 января в 14:36
Що ви робите ввечері щоб голова хоч трохи відключилася перед сном
які конкретні дії допомагають заснути?
Не їм після шостої• 08 января в 14:39
Беру додому ноут і ще пару годин працюю. Засинаю як тільки голова торкається подушки
Чорнобаївка• 08 января в 14:40
Я прислушиваюсь. К себе, своему самочувствию. К тишине в доме, когда все дома и уже спят.
День прошел, в е на местах. Значит я счастлива и спокойна.
Дай подивлюся• 08 января в 14:40
Душ, чай і читання або рукоділля. Не читати новин і не скролити.
У мене взагалі заварювання чаю у великому заварнику це як сигнал, що всі справи зроблено і можна просто відпочивати.
ЛеньГуглить_правда• 08 января в 14:41
Не лажу в интернете, смотрю какой то добрый фильм. А ещё гидазепам помогает расслабиться
Любви вам!• 08 января в 14:41
фильм, медитация..
если есть проблемы с засыпанием, попробуйте выписать в блокнот все, что происходило за день, так вы упорядочите мысли в голове и будет легче заснуть
Ms. Анонимная• 08 января в 14:41
З дитинства звикла читати на ніч, то мені це ритуал, скількись почитаю і засинаю з книжкою.
КоролеВешна• 08 января в 15:53
Сериал
Прям перед сном листаю ленту в фб - на меня действует как снотворное. Главное будильник навести до)
ЯблокоРаздора• 08 января в 17:37
Ответ дляСпілий баклажан
30 крапель корвалолу на цукор
Обережно з ним- викликає залежність..