Плету корзинки• вчера в 15:04
Дівчата-косметологи чим краще прибрати носогубні складки ?
Мені 45
Щедрик• вчера в 15:09
смотря какие, они разніе, в одних это жир который нависает, в других это залом на коже
Мальдивирую• вчера в 15:16
Многие скажут, что так нельзя, но лично мне филлер в носогубки давал идеальный результат. Правда не у каждого косметолога так получается, я только одну нашла
Плету корзинки
• вчера в 15:19
Ответ дляМальдивирую
в якому місті ? поділіться
А я з косою• вчера в 15:22
Ответ дляМальдивирую
Мальдивирую, вам пощастило з косметологом! Але заповнення самої канавки носогубки філером це методика десятирічної давнини. У 45 років шкіра вже має інший тургор, і якщо просто залити складку гелем, можна отримати ефект мавпячої мордочки або обважнити нижню частину обличчя, що лише підкреслить вік
Пишущаяся• вчера в 15:24
Ответ дляПлету корзинки
в якому місті ? поділіться
Вы понимаете, что это нельзя делать, особенно при лишнем весе, отечно деформационном типе. Вам вколят тот филер, а через полгода у вас все поплывет в 100 раз хуже.
Что именно вам можно, скажет врач на очной консультации. И если вы до 45 ничего не делали для качества кожи, то лучше сразу на пластику идти
А я з косою• вчера в 15:24
Як косметолог скажу відверто: у 45 років просто залити саму носогубну складку філером це застарілий підхід. У цьому віці складка з´являється переважно через те, що жирові пакети щік під дією гравітації зміщуються вниз. Якщо ви просто наповните цю лінію гелем, ви ризикуєте отримати ще більший набряк і обважнити нижню третину обличчя, що візуально лише додасть років.
Моя порада, шукайте фахівця, який дивиться на обличчя комплексно. Часто 1 мл препарату, введений у правильні точки ліфтингу дає набагато кращий результат, ніж пряме заповнення самої зморшки. Грамотний косметолог завжди працює з причиною (птозом), а не просто маскує наслідки.
Мальдивирую• вчера в 15:25
Ответ дляА я з косою
Я про это и говорила, что многие против, но лично у меня ничего подобного не было. Может количество филлера решает, может руки, может особенности лица, но факт остается фактом. Для меня одна из лучших процедур
Мальдивирую• вчера в 15:33
Ответ дляА я з косою
Мне заполняли филлером верхнюю треть в зонах провала (яблочки) и пробовали в скулы, но на носогубки это особо не влияло. Только когда сами носогубки заполнили, реально помогло
Тримбулька• вчера в 15:35
Ответ дляМальдивирую
Что значит нельзя ? Только так и убирают
Стріляний птах• вчера в 16:15
Ответ дляА я з косою
Що таке жирові пакети, і яким чином птоз має стосунок до носогубки? У Вас є медична освіта?