Тримаю свічку• 08 января в 17:51
Дівчата хто в курсі куди пропав ?
Дівчата, хто в курсі куди пропав Швепс, може завод розбомбили? Я вже тиждень не бачу цієї продукції тільки галімі аналоги. В новинах не бачила нічого , може в когось є інсайд інфо? мені шкода, гарний продукт, інколи купую.
Тримаю свічку
• 08 января в 18:10
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Все доступно
в живих магазинах немає ( гавела гарматна відсутні
Тримаю свічку
• 08 января в 18:13
Куплю орехи• 08 января в 18:16
Ответ дляТримаю свічку
У вас ультра маркет , новус і сільпо поруч )))
Тримаю свічку
• 08 января в 18:17
Ответ дляКуплю орехи
не поруч( я біля загсу , там пхатись по ожеледиці хвилин 15-20
Куплю орехи• 08 января в 18:18
Ответ дляТримаю свічку
Від загсу кілька хвилин , а ще є різні коло дому , але ви їми теж мабуть гидуєте
Тримаю свічку
• 08 января в 18:19
Ответ дляКуплю орехи
ультрамаркет це мега маркет рашиська сеть. не хожу туди
Тримаю свічку
• 08 января в 18:20
Ответ дляКуплю орехи
а сільпо через індустріанльий по такій погоді то для мазохістів
Куплю орехи• 08 января в 18:22
Таке відчуття, що наче Тетяна з Борщагівки район поміняла , одні проблеми і відмовки
Спішу - перекидаюсь• 08 января в 18:23
Ответ дляТримаю свічку
Да что вы??? Какая неожиданность, у меня в поыили в форе стоит фора на гавела 45 или гавела 29.
Не окись что в других фора нет швепса, а только в этих.
Спішу - перекидаюсь• 08 января в 18:24
Ответ дляКуплю орехи
Так это она и есть.
Куплю орехи• 08 января в 18:25
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Це ріл далеко вже )там поруч з автором купа магазинів , я там живу і працюю .
Куплю орехи• 08 января в 18:26
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Так это она и есть.
Вона не могла змінити район , це дуже проблемно і складно . вона до трамваю дійти не могла
Тримаю свічку
• 08 января в 18:26
Ответ дляКуплю орехи
немає проблем та відмов, спитала у дівчат може що з воробництвом, виявилось що то у маєму роайоні нюанси ,а так у всіх все є, хто така тетяна з борщаги в душі не гребу
Тримаю свічку
• 08 января в 18:27
Ответ дляКуплю орехи
сходи на гавела 4 в фору і подивись
Куплю орехи• 08 января в 18:29
Ответ дляТримаю свічку
До новуса не підете , бо то 300 метрів , до сільпо не підете бо то 1 км , до ультра бо то раша . В алкомаркети і мінімаркети , бо гидуєте . На поштомати не замовите , бо любите ходити (та ладно)Все , нема в світі швепсу
Тримаю свічку
• 08 января в 18:29
Ответ дляКуплю орехи
про яку шушеру йдеться? куди мене записали ?
Тримаю свічку
• 08 января в 18:31
Ответ дляКуплю орехи
так я лінива баба що не блукає по ожеледиці, проживу без швепса
Куплю орехи• 08 января в 18:31
Ответ дляТримаю свічку
сходи на гавела 4 в фору і подивись
Ви сходили туди і в атб на Василенко і вирішили що нема скрізь ?))
Тримаю свічку
• 08 января в 18:32
Ответ дляКуплю орехи
так не знайша в цих маркетах, тому і спитала у дівчат, скрізь чи не скрізь не знаю
Тримаю свічку
• 08 января в 18:36
Ответ дляКуплю орехи
та немає в новусі на гарматній, це один з найгірших новусів в києві , я там через день сварюсь через просрочку