Видящие_помогите• сегодня в 14:40
Мобілізувати жінок без дітей
❗️Мобілізувати жінок без дітей пропонують в Україні, – відповідну петицію опублікували на сайті Кабміну
Зокрема хочуть поширити військовий обов’язок на працездатних жінок, які не мають дітей та запровадити однакові правила мобілізації для чоловіків і жінок.
Ви за? Я вважаю, що це слушна ідея.
Зробіть вибір:
вже голосів:
За
Проти
Видящие_помогите
• 2 часа назад
Ответ дляПуГоФФка
Так а шо надо найгірше жити)
Якщо ти не реалізувалась як жінка - живи чоловіче життя.
А шо сталося?• 2 часа назад
В теме про многодетных пишут что чем больше у мужика детей, тем быстрее он должен топать в сторону добровольства, так как есть кого защищать. А у женщин почему наоборот?
Забула що?• 2 часа назад
Ответ дляОтжигающая
То ваш вже підписав?
Ага, летим всією сім´єю підписувати
. Чекайте, скоро будем
Видящие_помогите
• 2 часа назад
Ответ дляА шо сталося?
Тому що вони не реалізовані як жінки
Ліньки гуглить• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я взагалі жінку без дітей за жінку не вважаю. Вона не жінка, а громадянка. І має виконувати свій обовʼязок.
ваше мнение можете засунуть себе куда-то. Вы ж вообще заграницей, чего вы попу рвете за мобилизацию женщин в другой стране? живтте себе там, ’стройте новую жизнь’, занимайтесь своими делами.
Забула що?• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ну але ж на країну не по ніби? Чи теж по?
Ну Вам не по, то вертайтесь, очолите рух.
ПуГоФФка• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Так я реалізувалась) це ж не тільки через народження дітей відбувається:)
Вишневий цвіт• 2 часа назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Та дома он в Украине сидит. Обычный инцел) от недотраха крыша едет
Я не тону• 2 часа назад
Ответ дляЧервона рута
пусть все прикорытные мочалок своих мобилизируют , а то они органы по морям парить буду а все остальные им должны
Пусть прикорытные сначала сами мобилизируются
Видящие_помогите
• 2 часа назад
Ответ дляПуГоФФка
Ну якщо ми кажемо про призов - там дивляться тільки на стать. І якщо ти не «жінка», а громадянка жіночої статі - піндуй воювати.
PORKA• 2 часа назад
Ответ дляЧервона рута
100%
Ліньки гуглить• 2 часа назад
Ответ дляВишневий цвіт
мы поддерживаем легенду автора
ПуГоФФка• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Жінка - це громадянка жіночої статі)
Я не тону• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Вони виховують майбутніх українців. Що бездітні роблять?
А если дети уже взрослые?
Видящие_помогите
• 2 часа назад
Ответ дляПуГоФФка
Жінка - це громадянка жіночої статі)
Ні. Жінка - це мати. Всі інші - громадянки жіночої статі.
Ліньки гуглить• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
автор, ну нельзя же так незавуалировано педалировать тему)))))).
Хотя срач сам себя не разведет, это да.
ПуГоФФка• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Це ваші фантазії, без доказової бази)
ПуГоФФка• 2 часа назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Хотя срач сам себя не разведет, это да.
Байт, но глупенький такой)
КАПСЛОЧНИЦА• 2 часа назад
Ответ дляКуратор дебошей
ось петиція. Давайте поширюваті та підписувати.
24 дегенерата подписали
думаю, они все отсюда
Всім шампаньського• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Я не дуже розумію - а що не так? Вона не захотіла народжувати, живе своє найкраще життя. Хай йде захищати Батьківщину. Я вже підписала.
Так если в 20 родила, то в 38+ ребенок уже не ребенок, должна идти служить, хотя реально дети есть, но уже выросли?
Видящие_помогите
• 2 часа назад
Ответ дляЛіньки гуглить
Хотя срач сам себя не разведет, это да.
В сенсі? А вас ніяк не дивує призов зараз за статевою ознакою? Тобто якщо в тебе член - ти маєш іти воювати? А якщо в тебе матка, яка не народжувала - не маєш?
А шо сталося?• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Тому що вони не реалізовані як жінки
Я думаю надо идти дальше и мобилизировать всех кроме беременных. И тех после выписки из рд тоже. Расширяйте петицию.
Вишневий цвіт• 2 часа назад
Ответ дляВсім шампаньського
Не ломайте мозг автору. Сейчас закипит
Видящие_помогите
• 2 часа назад
Ответ дляВсім шампаньського
Так, ті, які не виховують зараз - мають іти служити. Наявність матки на яєчників не має їх захищати від цього.
Забула що?• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Можеш нікати хоч до всирачки. Це лише твої фантазії і всім на них насрати.
Всім шампаньського• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Вы уже служите? Как оно?
Всміхайлик• 2 часа назад
Ответ дляПуГоФФка
А как ещё женщина может реализоваться именно как женщина?
Я не тону• 2 часа назад
Ответ дляВидящие_помогите
Ага, и до какого возраста?
Забула що?• 2 часа назад
Ответ дляВсміхайлик
Мовчки.
Пані з калабані• 2 часа назад
А чому воювати мають ті у кого немає дітей? Може хай воюють мамки за своїх дітей?
Боже, якесь кончене суспільство...