Совбез• 08 января в 20:34

Знецінення. Батьки все життя вкладали в будинок …

Свекруха покійна, прекрасна людина.
Все життя бідна ту хату обживала.
Відмовляла у всьому собі…
Я займаюся нерухомістю і оце думаю, куди і як вкласти…
Рву одне місце , а по факту що?( не жаліюсь, думки в голос)
Свекруха все життя вклала , а зараз будинок навіть 20 тис дол не коштує..
Мастер Класс• 08 января в 21:09
Ответ дляВумна вутка
Та яка національна, що ви, я ж не зовсім тютю))))) все що маю лише долари/євро, але і вони знецінилася нажаль. Раніше сто баксів це було офігіти скільки. Взагалі куди не вкладись все знеціниться, це треба або вміти в бізнес, або мати чуйку і грати на біржі, або ’вгадати’. Ну наприклад якщо хтось в 2015 купив хатинку в Ужгороді щоб мати змогу їздити на відпочинок то він дуже гарно інвестував, сам того не бажаючи. А хтось як я - Дніпро/Запоріжжя/Чернігів/Суми, знецінення в рази. Але це життя, не вгадують навіть профі, куди нам.
так і я про те. що гроші знецівнюются
Власне тому ПРИПУСКАЮ (бо я не експерт - і вище взагалі призналась авториці що я тупік-тупік) що ті вкладені гроші за умови знецінення все ж в більшості ’відбились’
Зілля до весілля• 08 января в 21:14
Ответ дляСовбез
Я ж писала що не живу в Україні.
Что вы от нас хотите?
Мастер Класс• 08 января в 21:15
Ответ дляЗілля до весілля
Что вы от нас хотите?
поговорити і допрускаю що похейтити життєву позицію свекрухи..
але впевненна що наразу виникне інше пояснення: ви не шанрите, а, відтак, хто не зрозуів - той не альо))
Зілля до весілля• 08 января в 21:15
Ответ дляМастер Класс
Платье Длинное бальное• 08 января в 21:16
Ответ дляСовбез
Як не зрозуміли то не зрозумієте
Тут мало хто зрозумів ваший спіч!
Вумна вутка• 08 января в 21:16
Ответ дляМастер Класс
так і я про те. що гроші знецівнюются
Якщо мова про єдине житло то до нього в принципі не дуже доречні поняття ’вкласти’, ’знецінення’, які описує автор. Це життєва база і рахувати в такому випадку якийсь профіт або збиток це дуже умовно. Ну типу як купити машину, а за 5 років дивуватися що вона коштує вже вдвічі дешевше, а ти ще й вкладався в обслуговування весь цей час. Тому позиція автора мені теж незрозуміла, я тому і привела свій приклад їй, що якщо математично то і я в такій ситуації, і кожна друга родина взагалі. Але це ж і була не інвестиція а просто придбання базової потреби, тому як є так і є.
Клевотница• 08 января в 21:20
автор, ви цигане? можете нормально мысли излагать?
Штора с кисточкой• 08 января в 21:21
Ответ дляСовбез
Як не зрозуміли то не зрозумієте
навчіться правильно думки свої викладати
Миззери• 08 января в 21:25
Меня удивляет когда годами на заработках в дали от семьи что бы отгрохать домину в три этажа которая нафиг никому не нужна , дети жить не хотят с родителями в итоге и пользуются 2 комнатами в лучшем случае родители а жизнь положили на громадину
Мастер Класс• 08 января в 21:31
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Тут мало хто зрозумів ваший спіч!
прочитала як срач)
Мастер Класс• 08 января в 21:32
Ответ дляВумна вутка
але ж невістка робить ’знецінення’ - чи має вона МОРАЛЬНЕ право то робити?.. тим більше що вона з того грошей ще буде мати?
Мастер Класс• 08 января в 21:32
Ответ дляКлевотница
що ж Ви так цигін знецінюєте? Вони -на порядок вище!))
Мастер Класс• 08 января в 21:33
Ответ дляМиззери
а якщо то для них - щастя?

процес?
відчуття?
наявність?
Мастер Класс• 08 января в 21:40
Ответ дляМиззери
я доповню мій попередній комент..
моя бабця ВСЕ ЖИТТЯ мала запаси. В кварирі в Києві мала запаси - під ліжком, за ліжком, на балконі, на кухні.
Що важливо - ми жили всі разом в тій квартирі. І відчуття ’не то і не так’ не було. То було НОРМОЮ для бабці і РАДІСТЮ для бабці яка пережила Голодомор, Війну, Перестройку (...як в буса то рашистське нашестя зветься?)

Власне, царстве небесне бабі Любі - я особисто щаслива від того що у мене є запаси.
Корма котам
Макарон
Води
Борошна
..... далі продожувати?

і то МОЄ ЩАСТЯ... хай для когось примітивне, тупе тощо. але ТО МОЄ ЩАСТЯ.
тому умовна невістка піде бігати лісом коли почне ЗНЕЦІНЮВАТИ МОЄ ЩАСТЯ...

.. шкода що автору важко до того допетрати
Огірок та Помідорчик• 08 января в 21:42
Ответ дляСовбез
Ми так і робимо. Звісно хата пропадати не буде, але така от думка в голос… всього 20 тис дол, щоб все життя вкласти
Ну так якби не вкладалась у свій будинок усе життя, то де б вона жила усе життя? Для себе ж людина усе робила. І до чого тут ваші «думки в голос» і якісь «знецінення»? Кажіть як є насправді. Хотіли після смерті свекрухи продати її хату за мільйон баксів, а по факту тільки 20к отримаєте. От і пєчальні думки в голову лізуть.
Миззери• 08 января в 21:43
Ответ дляМастер Класс
а якщо то для них - щастя?

процес?
відчуття?
наявність?
Жить отдельно от семьи и детей годами ? Приоритеты хреновые
Khmelnichanka• 08 января в 21:44
Авторе, я намагаюсь зрозуміти, за що конкретно у Вас більше болить серце і до яких висновків Ви прийшли:

1. Дуже шкода , що будинок, в який вкладено стільки зусиль і і життя, оцінений максимум в 20тис. у.о.
І вам дуже прикро, що доведеться відлати його за безцінь ((((
Такі будинки - варті більшого.
Грубо кажучи - шкода грошей.

2. Ніякий будинок не вартий того, щоб покласти на нього все життя і в усьому собі відмовляти.
Бо в результаті отримаєш нещасні 20 тис. у.о.
Грубо кажучи, шкода життя, проведеного в економії і праці.
Перший варіант чи другий?
Чи я взагалі не так зрозуміла Ваш посил?
Огірок та Помідорчик• 08 января в 21:46
Ответ дляЗамрійлива
Негодяи, мало наследства оставили. Мало старались.
Це точно. Он невістка вся в пєчалі. Наче й хорошою людиною була свекруха, а залишила хату вартістю всього в 20к 😅. Ну як тут не засумувати?
Злюка бобер• 08 января в 21:47
Ответ дляKhmelnichanka

Такі будинки - варті більшого.
Грубо кажучи - шкода грошей.

Перший варіант чи другий?
Автор уже спит давно
Платье Длинное бальное• 08 января в 21:48
Ответ дляМастер Класс
прочитала як срач)
Та то синонім
Мастер Класс• 08 января в 21:49
Ответ дляМиззери
я на старості хочу жити хз чоловіком і котами-собаками, хай ті діти в гості приїзджають максимум на день
Огірок та Помідорчик• 08 января в 21:49
Ответ дляМастер Класс
прочитала як срач)
По факту так і є. Якась брєдятіна.
Мастер Класс• 08 января в 21:50
Ответ дляKhmelnichanka

Такі будинки - варті більшого.
Грубо кажучи - шкода грошей.

Перший варіант чи другий?
там автор скаже що читати треба вище між строчок
Бавовнятий Пупс• 08 января в 22:06
Ответ дляПриму в дар
В чем тоска-печаль? Можно подумать, там умный дом с бункером, с полной автономией. Обычная хата типового проекта, которой, минимум, лет 30-40.
Оце про те що людина у всьому собі відмовляла а коштує ніц по факту
Клевотница• 08 января в 22:12
Ответ дляМастер Класс
Тим, що з вами іх порівнюю?
Мастер Класс• 08 января в 22:12
Ответ дляБавовнятий Пупс
.. але ж людина при цьому бУла щасливою - чому нІ?
Мастер Класс• 08 января в 22:12
Ответ дляКлевотница
Тим, що з вами іх порівнюю?
З АВТОРОМ)
Клевотница• 08 января в 22:16
Ответ дляМастер Класс
З АВТОРОМ)
аааааххааа, вибачаюсь, думала автор
Мастер Класс• 08 января в 22:16
Ответ дляКлевотница
аааааххааа, вибачаюсь, думала автор
все ок
там у автора... перекоти_поле...))
Клевотница• 08 января в 22:18
Ответ дляМастер Класс
все ок
там у автора... перекоти_поле...))
ага, побачила вже, дякую