Файна пані• 08 января в 21:44

Хочу зробити собі мовний челендж на місяць, але боюся, що здамся на третій день

Які реальні, а не фантастичні цілі можна поставити?
наКоблучках• 08 января в 21:45
Челендж на три дні
Кудесница_с_пургеном• 08 января в 21:45
Читати українською/англійською/польською
Дивитися українською/англійською/польською
Думати українською/англійською/польською

Не треба ніяких челенджіа
любименькая• 08 января в 21:49
А зачем? Какая конечная цель?
Я тут Живу• 08 января в 21:49
А на пурква?)
Вивчення мови любить стабільність та постійність у мовленні, читанні, слуханні та письмі, а не за місяць я все засвою через челендж
Манкоголік• 08 января в 21:55
о каком языке речь?
Кудесница_с_пургеном• 08 января в 22:01
Ответ дляМанкоголік
о каком языке речь?
Та вже точно не про кацапський.
Рятівник Малібу• 08 января в 22:05
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Та вже точно не про кацапський.
Кто про что, а вшивый про баню я зашла в тему, потому что подумала об изучении автором иностранного.
flekder• 08 января в 22:09
Цели желательно ставить выполнимыми, чтобы получать удовольствие от процесса, потом потихоньку усложнять и создавать запас возможностей, так вы сможете обгонят свои собственные требования и в какой-то момент сможете перейти на реально трудные сценарии. Вот тогда и будете ставить себе сложные цели и не бояться их не выолнить - вы будете точно знать на что способны.
Продавчиня кіз• 08 января в 22:26
Я би вам радила ставити мету в днях, але в небезперервному пежисі. Наприклад 30 днів (не обов´язково підряд), і ви себе радуєте квитком в театр/тортиком/новою книгою, що там вас радує.
Кудесница_с_пургеном• 09 января в 06:48
Ответ дляРятівник Малібу
Ну звісно, для чого вчити українську, правда?)
І не треба розповідати, що ви її знаєте.
Навряд чи зможете підтримати розмову не в стилі Кличко
Рятівник Малібу• вчера в 09:14
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Удалено администрацией...
Тирамісу на терасі• вчера в 09:39
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
Що за маячня?
Рятівник Малібу• вчера в 09:47
Ответ дляТирамісу на терасі
Що за маячня?
Удалено администрацией...
Тирамісу на терасі• вчера в 12:48
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
Необхідності нема якраз в російській мові. А українська в Україні завжди важлива і потрібна.
Рятівник Малібу• вчера в 12:54
Ответ дляТирамісу на терасі
Для чего? Я в жизни вообще не использую украинский.
Тирамісу на терасі• вчера в 12:56
Ответ дляРятівник Малібу
А я не використовую російську, і? Напаркуа вона тут взагалі потрібна?
Рятівник Малібу• вчера в 13:00
Ответ дляТирамісу на терасі
Вы утверждаете что украинский в Украине важен и нужен. А я вас спрашиваю зачем он нужен если можно жить, вообще не используя украинский?
Тирамісу на терасі• вчера в 13:01
Ответ дляРятівник Малібу
Живіть на здоров´я. Поки вам дают)
Рано чи пізно таким маргіналам просто перестануть відповідати та робитимуть вигляд що не розуміють.
Рятівник Малібу• вчера в 13:03
Ответ дляТирамісу на терасі
Живіть на здоров´я. Поки вам дают)
Поищите лексическое значение слова ’маргиналы ’ для начала мне прям интересно как в кафе, салоне красоты или магазине обуви продавцы делают вид, что не понимают русский))
Тирамісу на терасі• вчера в 13:09
Ответ дляРятівник Малібу
В одном не зроблять, в іншому зроблять)
Особисто я б припинила ваш візит і заборонила вас обслуговувати в принципі, якби почула абсурд, який від вас ллється.
А на заході країни - це було б далеко не в одному закладі

Ну а щодо маргіналві - то ви мабуть так добре знаєте свою рідну мову (що не дивно, судячи з ваших текстів).
Одно з основних значень даного терміна: деклассований елемент або соціальний аутсайдер. Сподіваюсь, хоча б ці синоніми вам відомі?
Рятівник Малібу• вчера в 13:13
Ответ дляТирамісу на терасі
В одном не зроблять, в іншому зроблять)

Я живу не на западной, а среди разумных людей. К тому же, от денег никто ещё никогда не отказывался
Тирамісу на терасі• вчера в 13:16
Ответ дляРятівник Малібу
Розумні люди у нас усюди, слава Богу)
Наприклад мій бізнес у Києві і там таким маргіналам точно не місце.

Та й відсутність неадекватних клієнтів підприємцям лише в плюс
Рятівник Малібу• вчера в 13:19
Ответ дляТирамісу на терасі
Розумні люди у нас усюди, слава Богу)

Неадекватные это которые бросаются на людей из-за языка
Тирамісу на терасі• вчера в 13:31
Ответ дляРятівник Малібу
О, соціальний маргінал, який публічно розповідає що в Україні не має бути української мови, тепер намагається виставити себе жертвою, на яку нібито хтось кидається через мову

Це так прогнозовано)
Рятівник Малібу• вчера в 13:39
Ответ дляТирамісу на терасі

Це так прогнозовано)
Покажите мне мой коммент, в котором я пишу, что в Украине не должно быть украинского языка? Я пишу, что он не нужен для жизни. Многие нормально без него живут. Так же нормально многие живут без русского. А вы только перекручиваете мои слова чтобы развести срач
Удальонка• вчера в 13:47
Ответ дляТирамісу на терасі

Це так прогнозовано)
Удалено администрацией...
ElinaH• вчера в 13:50
Ответ дляРятівник Малібу
Удалено администрацией...
Не половина, а 70%.
Ковбой Хагис• вчера в 13:53
Ответ дляТирамісу на терасі
Живіть на здоров´я. Поки вам дают)
И вы живите, пока вам еще кто-то отвечает.
Тирамісу на терасі• вчера в 16:34
Ответ дляУдальонка
Удалено администрацией...
Чому як російськомовна в темі про україньску мову - так бидло або маргінал? Це вже статистика.
Тирамісу на терасі• вчера в 16:38
Ответ дляКовбой Хагис
Як бачимо, усіляке болотяне бидло першим лізе в проукраїнські теми зі знецінюючими порадами, про які ніхто не просив)

Хоча бажання спілкуватися з ткими як ви тут ні в кого і не було.