Файна пані• 08 января в 21:44
Хочу зробити собі мовний челендж на місяць, але боюся, що здамся на третій день
Які реальні, а не фантастичні цілі можна поставити?
Рятівник Малібу• 11 января в 17:51
Ответ дляТирамісу на терасі
Чому як російськомовна в темі про україньску мову - так бидло або маргінал? Це вже статистика.
Быдло залезло, как раз, украиноязычное
коммент 6.
Тирамісу на терасі• 12 января в 06:50
Ответ дляРятівник Малібу
Быдло залезло, как раз, украиноязычное
коммент 6.
Не побачила жодного україномовного, який зайшов би в тему обісрати автора, що тренує українську.
Зате російсьмовоне бидло - обов´язково.
Ну в принципі як і завжди, це лише яскрава ілюстрація маргіналізації російськомовних, яких завжди тригерило все українське.
Зате російсьмовоне бидло - обов´язково.
Рятівник Малібу• 12 января в 07:44
Ответ дляТирамісу на терасі
Зате російсьмовоне бидло - обов´язково.
Посмотрите коммент 6 и коммент, на который был дан этот ответ) и потом расскажете о быдле))
Тирамісу на терасі• 12 января в 08:03
Ответ дляРятівник Малібу
Для початку навчіться реагувати на російськомовне бидлячество, а тоді повернемося до вашого прохання.
Отже, то як вам поведінка російськомовного бидла, що заходять в тему україномовних і залишають коменти на кшталт ’та кому ваша мова потрібна’?
Рятівник Малібу• 12 января в 08:07
Ответ дляТирамісу на терасі
Вы притворяетесь? Там вопрос ’о каком языке речь?’ И на него хамский ответ.
Тирамісу на терасі• 12 января в 11:23
Ответ дляРятівник Малібу
Не побачила ніц хамського, констатація факту, най і не в особливо коректній формі.
Що - враховуючи війну - є закономірним.
А от бидлячество в бік української мові та її знецінення за поточних умов є відвертою провокацію або ознакою соціального бидлячества.
Що - враховуючи війну - є закономірним.
Рятівник Малібу• 12 января в 13:34
Ответ дляТирамісу на терасі
Що - враховуючи війну - є закономірним.
Удалено администрацией...