сама себе прекрасная• 08 января в 22:00

Роздуми про еміграцію в 90-х

Тоді багато виїхало. Але було але. В основному їхали по корням ( руські німці, євреї в Ізраїль) в кого родичі були , переиаскували. Або сильно сильно розумних вчених, таланти.
А от проста людина в той час розпаду, і недостачі їжі , змогла виїхати в США чи Каналу, без родичів, коренів і тд?
Мудрецыха мира• 08 января в 22:16
Ответ дляБроніки для Моніки
Ну це роки проблем і тисячі на адвокатів, бо їх дитина громадянин ні на що абсолютно не впливає, лише, після 21 року може подати на обʼєднання, яке ще 10 років чекати
Это на гражданство, а на внж сразу получили как опекуны.
Мафиозная• 08 января в 22:16
Ответ длясама себе прекрасная
В 90 х масова нищівна бідність. Які авто?
Так не всі, але сильно велика більшість
Різні авто.
У вітчима в 90-х жигулі були, потім його син з Німеччини почав машини ганяти і пригнав нам мерса) в 96-му, якщо не помиляюсь.
Кружите меня,кружите• 08 января в 22:17
Конечно могла. Тогда все виды эмиграции были проще. Ту же грин кард лотерею выиграть было значительно проще.
Губи з філером• 08 января в 22:19
Ответ длясама себе прекрасная
Так не всі, але сильно велика більшість
Троллите? Или действительно не притворяетесь? В девяностых как раз появились на улицах иномарки, так и появилась возможность за границу ездить -и за товаром на перепродажу, и отдохнуть.
Если вы не видели дальше околицы своего хутора, то тем более не имеете права здесь расписываться за большинство.

А если честно, за таких стыдно. В девяностых была выдана независимость без крови, дано много новых возможностей -живи и работай, но бери ответственность на себя. И вот такие вот, сидели на попе ровно, ждали чтоб к независимости, ещё и чемодан долларов дадут. Ныли, ныли, ненавидели тех кто не сидит сложа руки, а что то делает и добивается успеха. От нечего делать нытики страну и шатали, и вот сегодня имеем результаты.
Губи з філером• 08 января в 22:18
Ответ дляМудрецыха мира
Удалено администрацией...
Ну прям рафинированная мантра неудачников.
Prervana• 08 января в 22:18
Ответ длясама себе прекрасная
Не зрозуміло. Які ще протестанти в Україні в 90 х?
Адвентисты седьмого дня например. У отца сестра выехала по линии церкви в середине 90х. Тетя вообще без блата, воспитательница в детском саду в райцентре. Стала прихожанкой церкви и через несколько лет уехала в США
Мудрецыха мира• 08 января в 22:18
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Мастер Класс• 08 января в 22:18
Ответ дляИграйМойГормон
Ні , придумати і виїхати не можна було
Вы путаете 90е с ссср
Вкаблучках• 08 января в 22:19
Ответ дляРання пташка
Завидую людям ( украинцам) которые выехали в 90е или даже родились в Канаде
Именно в Канаде! В диаспоре!
Я бы хотела родиться украинкой в Канаде.
А я завидую тем, кто в Германии. Хотела бы выехать раньше или родиться немкой.
автор сама себе прекрасная • 08 января в 22:19
Ответ дляМафиозная
Сестра в 94-му виїхала в США по візі нареченої.
Друг виїхав в США в 95-му по єврейському корінню.
Подруга з родиною в 95-му виїхали в Австралію, хз, як називалась програма, але їм (тато пожежник, мама медсестра і 2 доньки до 20 років швидко дали дозвіл на в´їзд).
Інша подруга по візі нареченої полетіла в Канаду в 95 чи 96 році.
Всі прості люди, без зв´язків або родичів в тих країнах.
По візі шлюбу це зовсім інше, людина їхала бо чоловік чи жінка давали документи, що забезпечення буде. По єврейському корінню, теж по програмі або родичі. Я питаю за тих в кого ні родичі, ні коріння, ні заміжжя, ні програми
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 января в 22:19
Ответ дляБроніки для Моніки
Ні, в мене є освіта і критичне мислення
А так і не скажеш...
Дайте подуться• 08 января в 22:20
Брат двоюрідний виїхав, токар/фрезерувальник, трохи електрика, трохи зварювання, те се, ну як звичайний дядько з прямими руками. Їздив на сезонні с/х в Германію, потім поїхав в штати. Без родичів, без зв´язків, без англійської. Захотів і поїхав.
Вкаблучках• 08 января в 22:20
Ответ длясама себе прекрасная
Здрасьте. Они и до 90х были в Украине.
Губи з філером• 08 января в 22:20
Ответ дляМудрецыха мира
Удалено администрацией...
Какой примитив и глупость. Мои родители не воровали, а пробовали делать что-то новое, пока ваши родители сидели на кухне и ругали Горбачёва.
автор сама себе прекрасная • 08 января в 22:20
Ответ дляМудрецыха мира
Удалено администрацией...
Так отож. Я про цих бідних і питаю
БезВзяток• 08 января в 22:20
Всі могли .
Але боялись , пропаганда в головах у людей .
Тому більшість хто їхав - це чув розмови родичів або сусідів про життя ТАМ .
Тому і по виїзжали селами , районами цілими .
Багато хто вертався (процентів 10, це нормально .)
Пирожкиня• 08 января в 22:21
В 90-х была куча возможностей уехать. Как впрочем и сейчас
автор сама себе прекрасная • 08 января в 22:22
Ответ дляГуби з філером

Мої батьки з села, колгоспники. Колгосп розвалився, було виживання .
А ви пишете про людей в яких мами папи були у коритця і при розвалі щось да й промутили нашару
Шалена невинність• 08 января в 22:22
Ответ дляГуби з філером

Не надо заливать. Людям зарплаты по полгода не платили, откуда у честного человека деньги на бизнес? В совке богато жили только хапуги.
З понеділка на дієті• 08 января в 22:22
Ответ длясама себе прекрасная
Так отож. Я про цих бідних і питаю
А що про них питати? Дивні примітиви були у всі часи, все їм було погано, і всі їм були винні, все чекали що хтось щось зробить за них.
Судячи по темі, нікуди вони не ділись. І навіть змогли дібратися до інтернету.
Шалена невинність• 08 января в 22:23
Ответ дляГуби з філером
Удалено администрацией...
Вкаблучках• 08 января в 22:25
Ответ дляГуби з філером

Мда. Чем дальше в лес, тем больше дров
автор сама себе прекрасная • 08 января в 22:23
Ответ дляДайте подуться
Ну як захотів і поїхав. Віза треба було, якісь документи, легалізація
Шалена невинність• 08 января в 22:24
Ответ длясама себе прекрасная
У нее родители торгаши, обманывали народ на купи-продай.
З понеділка на дієті• 08 января в 22:24
Ответ длясама себе прекрасная
У вас мисків ні на що не хватає більше, аніж про корита писати?
Коли розвалилися колгоспи, то з´явилася можливість займатися приватним фермерським господарством. Таке було у селі моєї бабусі. І магазин тоді новий побудували, і асфальт проклали в селі, фермер дав роботу багатьом селянам.
Аноним_Русалка• 08 января в 22:25
Ответ дляSvitlo_
Протестанти масово виїздили в США. Це прості селяни.
Це не прості люди, у них була підтримка мощна.
Губной рояль• 08 января в 22:25
Ответ дляРання пташка
Именно в Канаде! В диаспоре!
Там таких завистливых не надо
Броніки для Моніки• 08 января в 22:25
Ответ дляАноним_Русалка
Це прості люди які не вміють досі писати
Пирожкиня• 08 января в 22:25
Ответ длясама себе прекрасная
У меня большая часть моих друзей детства разбросаны по миру
З понеділка на дієті• 08 января в 22:26
Ответ длясама себе прекрасная
Я жаліюсь на вашу тему за дискредитацію старту Незалежності України.
Витрачати час на на маргінальні уявлення про світ, і таке саме скиглення, не бачу сенсу.