Злюка бобер• 09 января в 19:57
Випав камінчик з заручальної каблучки
Дівчата, одразу не смійтеся 😅 може хтось скаже, що я дурненька, але все ж спитаю 🙈
Хто вірить у прикмети, а хто ні?
Два тижні тому мені зробили пропозицію 💍
А сьогодні з обручки… випав основний діамант 😳
І як на зло — останнім часом у відносинах не все гладко: часто сваримося, нервуємо…
Але втрачати ці стосунки я зовсім не хочу. Кохання ж є ❤️
От і думаю тепер: це якась прикмета така «не дуже» чи просто камінчик був погано закріплений? 😁
Бо кільце я знімала постійно — мила посуд, прибирала, готувала, купалась… коротше, ходила в ньому мінімально 😅
Заспокойте мене або налякайте остаточно 😂
Хто вірить у прикмети, а хто ні?
Залізна пані• 09 января в 20:10
Ответ дляФокус-Покус
Зачем вы читали б о т ский вброс?) мы ему еще и деньги комментами принесли
Йомайо , а за це щей платять ? 😁
Злюка бобер
• 09 января в 20:10
Ответ дляФокус-Покус
Моя квіточка, мені як не цікава тема я пролистую , а ти сидиш , читаєш 🍿залишайся
Мафиозная• 09 января в 20:10
Ответ дляФокус-Покус
Вы не верите в волшебность автора?
Злюка бобер
• 09 января в 20:11
Ответ дляЗалізна пані
Йомайо , а за це щей платять ? 😁
Блін, чому я не в курсі що платять 🤣
Мафиозная• 09 января в 20:12
Автор, скажите Вася, твой бриллиант выпал, наверное не очень хорошо прикрепили. Давай ты подсобираешь и купишь мне нормальное кольцо
Крию матом страшно• 09 января в 20:13
Автор, живите, наслаждаясь жизнью. Не думайте, что будет завтра.
Ответ дляЗлюка бобер
Ого 😦 а які ще знаки були ?
Це до даного питання не має відношення. І не для цього форуму. Багато інших ’ містичних’ . З обручками, заручальними, весільними , вінчальними платтями, фатою, вінками і подібними речами варто завжди бути дуже обережними. Ховати їх від сторонніх, не давати в руки і міряти. Коли з ними випадково щось трапляється варто добре оцінити ризики і подумати, можливо звернутись до знаючих чи хоча б таролога, священника. Кожному своє.
Злюка бобер
• 09 января в 20:15
Ответ дляМафиозная
Мені вас щиро шкода 🙂
Складається враження, що вас у житті не дуже любили… або не любили зовсім.
Ми — молода пара. Без мільйонів і «зайвих» статків.
Нещодавно купили своє житло, і навіть ці 20к для нас — не дрібниця, а справді значуща сума.
І от чесно цікаво: що з вами, українки?
Невже ми вже дійшли до того, що готові перегризти одна одну замість підтримати?
Удачі вам.
І щиро бажаю, щоб вас любили — по-справжньому ❤️
І от чесно цікаво: що з вами, українки?
Удачі вам.
Злюка бобер
• 09 января в 20:16
Ответ дляХтомолодець? Я!
А диамант хоть не потеряли?
Ні, слава Богу 🙏
Хтомолодець? Я!• 09 января в 20:19
Ответ дляЗлюка бобер
Мені вас щиро шкода 🙂
І от чесно цікаво: що з вами, українки?
Удачі вам.
І от чесно цікаво: що з вами, українки?
Удачі вам.
Тю, купили квартиру и грызётесь?
Оформили хоть на кого?
Злюка бобер
• 09 января в 20:21
Ответ дляХтомолодець? Я!
Тю, купили квартиру и грызётесь?
Оформили хоть на кого?
На нього … бо коштів моїх там не було 🫣 і дітей немає . Але я тут прописана
Заела_пластинка• 09 января в 20:28
Я покупала себе тоненькое колечко с маленьким бриллиантиком 2 года назад за 20 тысяч.
Мафиозная• 09 января в 20:34
Ответ дляЗлюка бобер
Мені вас щиро шкода 🙂
І от чесно цікаво: що з вами, українки?
Удачі вам.
І от чесно цікаво: що з вами, українки?
Удачі вам.
Вы совсем не угадали. Так бывает, когда общаешься с анонимами. В любом случае жаль как раз вас, получить предложение через 3 года от парня, с которым отношения не очень, с камнем непонятного происхождения никому не пожелаю, честно
Хтомолодець? Я!• 09 января в 20:34
Ответ дляЗлюка бобер
Та прописка то всего лишь запись.
А вообще, как вы будете относиться к этому кольцу и ситуации- так и будет.
Злюка бобер
• 09 января в 21:16
Ответ дляМафиозная
По-перше, 3 роки — це не так і багато)
З них 2 роки він був на позиціях, і лише рік удома за станом здоровʼя.
Я була рада цій каблучці — хоч вона і не за всі гроші світу
Про «все погано» я не писала: є недомовки, але кохання нікуди не зникло. У стосунках так буває — не завжди ж як у рекламі, але ми так же кохаємо один одного
Без образ, але така агресія зазвичай або від проблем у власних стосунках, або від їх повної відсутності 🤷🏻♀️
Я просто поставила запитання. Не відгукується — можна було пройти повз.
І так, навіть 20К для мене — цінність.
щасливі люди не розливають жовч у коментарях
Все інше — дуже добре видно між рядків.
І так, навіть 20К для мене — цінність.
Все інше — дуже добре видно між рядків.
Мафиозная• 09 января в 21:21
Ответ дляЗлюка бобер
По-перше, 3 роки — це не так і багато)
І так, навіть 20К для мене — цінність.
Все інше — дуже добре видно між рядків.
І так, навіть 20К для мене — цінність.
Все інше — дуже добре видно між рядків.
Счастье на объективность не влияет. Я вам написала, как это выглядит со стороны. А вы ищете проблемы в моей жизни. Зачем? Своей займитесь, я темы не создаю с вопросами. Удачи
Злюка бобер
• 09 января в 21:28
Ответ дляпицунда
лучше не думайте о плохом...вы забыли в какой стране вы живете...уже и кольца бракованные...возьмите чек идите в магазин пусть вам по гарантии отремонтируют...удачи вам
Дякую 🙏 чоловік відвезе завтра , гарантія написано на 3 роки .
Це перша пропозиція, перша обручка, чомусь тема така вразлива для мене … от і засмутилась що відпало ( надіюсь це дійсно просто неякісно було прикріплене
Эта_Шикарна)• 09 января в 21:30
Ответ дляЗлюка бобер
Можливо ні… в Золотому віці брали , що настоящий діамант не впевнена . По-моєму цирконій
Плохая примета с кольцом обручальным и наверное еще в день свадьбы. А у вас просто сделали этим кольцом предложение. Не заморачивайтесь. И не верьте в приметы. Это тема для средневековья или невежд.
Ответ дляЗлюка бобер
скажите чтобы проверили все скобочки держащие камушек. а то они одну сделают а завтра еще одна разболтается
Злюка бобер
• 09 января в 22:49
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ой, дякую 🤩 дуже тепле повідомлення … можливо і правда якісь заскоки в голові просто))
Злюка бобер
• 09 января в 22:50
Ответ дляпицунда
Я взагалі думала що його приклеюють на щось 🤭 чоловік каже «вообще то ні» його скобочки тримають. Дякую