Пез Году Неделя• 10 января в 21:48

Пожалуйста, включите свет, я не могу уже так больше

ЛижТолько• 11 января в 15:48
Ответ дляЯ пані прохана...
На балкон винесла сьогодні вже їжу. З пʼятниці, третьої ночі, під час обстрілу, зникло світло. До цього постійні відключення за графіком. Так от, пʼятниця ніч світла нема, цілий день світла нема. Під вечір дали на пару годин і виключили. Сьогодні, в суботу, вже запах в холодильнику. Коли півтори доби без електроенергії холодильник, то він вже просто не охолоджує. Так і зіпсувалось мʼясо
Ну,хоть на балкон можно вынести...
У еас,одесситов,холодильники в виде бутафории.
О том,что б в морозилке что то лежало-мы уже забыли.
Покупка на 1 раз.
кулинария или доставка.
ЛижТолько• 12 января в 16:22
Мешканці будинків стали заручниками власних скарг.
Мешканці багатоквартирних будинків фактично стали заручниками власних скарг на відсутність або нерівномірність відключень електроенергії. Намагання домогтися «справедливості» у графіках призвело до наслідків, які ніхто не врахував заздалегідь.
Після численних звернень щодо того, що окремі будинки не вимикалися від електропостачання, ці лінії були відключені разом з усіма. Однак саме на цих лініях електромережі розташовувалися котельні, які забезпечують централізоване опалення житлових будинків. У результаті мешканці втратили не лише світло, а й тепло.
Ситуація ускладнюється тим, що котельні перестали розглядатися як об’єкти критичної інфраструктури. Це означає, що під час відключень електроенергії вони зупиняються автоматично. Наслідок очевидний і небезпечний:
бо котельні стали не критичною структурою — нема світла, нема тепла.
Котельні не можуть функціонувати без електроенергії: насоси, автоматика та системи контролю повністю залежать від живлення. Навіть після відновлення електропостачання тепло не з’являється одразу, адже нагрів великої кількості води потребує часу. Таким чином, короткі відключення світла перетворюються на багатогодинну або навіть добову відсутність опалення.
Додатково проблема поглиблюється відсутністю резервного живлення. За інформацією, наданою ЖЕКом, генератор котельні вийшов з ладу, тому під час кожного відключення електроенергії котельня вимикається разом з усіма споживачами. Фактично мешканцям залишається лише чекати, коли з’явиться світло, а з ним — колись і тепло.
Усе це відбувається в умовах низьких температур, коли на вулиці −10…−15 °C. У таких умовах відсутність опалення є не просто дискомфортом, а реальною загрозою для здоров’я і життя людей — особливо дітей, літніх осіб та хронічно хворих.
У підсумку маємо абсурдну і небезпечну ситуацію: через скарги мешканців світла не стало більше, натомість зникло тепло. Проблема не може вирішуватися за рахунок людей і потребує системного підходу — чіткого визначення котелень як об’єктів критичної інфраструктури, відокремлення їх від житлових ліній електропостачання або забезпечення стабільного резервного живлення. Без цього мешканці й надалі залишатимуться заручниками власних скарг і рішень, ухвалених без урахування реальних наслідків.
ЛижТолько• 12 января в 16:25
Ответ дляВітаміни косметика
мене тут заляпали рука лице та пальцем униз...Не любить правда київська єліта. Ми у тому році без опалення жили ото було і два тижні без води- мер Кривого Рогу усі комунальне прокрав... мерзли навіть коти. Тому світло я зрозуміла не головне прорвемся вже майже пів зими минуло
То ви ж не київляні
Пол страны так живет сейчас,а воют больше всех- киевляне..
У них там Левый берег с Правым вечно в контрах, за людей не счиатют левобережцев..а тут Кривой Рог да Одесса.