Пез Году Неделя• 10 января в 21:48
Пожалуйста, включите свет, я не могу уже так больше
Играю у края• 10 января в 22:52
Ответ дляТумба-юмба
Тільки доживуть не всі. Якби ще не настали такі часи, що живі будуть заздрити мертвим.
А взагалі від ваших постів враження, що ви марите. Невже це так низькі температури і темрява на мізки впливають?
В мене дома тепло і світло
І в вас буде. А ви не хочете побачити нашу перемогу над кацапами?
Я пані прохана...• 10 января в 22:53
Ответ дляКуколка-мяуколка
Мне так больно.. я в ужасе. Хочется кричать от боли того что они творят... война ничему не учит некоторых...
Я вас дуже розумію😞
Якийсь один суцільний відчай на фоні емоційного спустошення та агресії…
Замулена ріка• 10 января в 22:53
Мер сказав по можливості поїхати з міста, думали що буде онлайн чи продовження канікул. Виїхали до родичів, в результаті - типу змішане навчання, тобто або йдеш у школу або самостійно вчишся, ніякого онлайн для дитини не буде. Де логіка? А вчителям якщо хочеться на цей тиждень поїхати. Якийсь абсурд у всьому.
Куколка-мяуколка• 10 января в 22:54
Ответ дляЯ пані прохана...
Я вас дуже розумію😞
Для меня кличко = киевский путин.. я не могу найти и подобрать иного термина... все против и все назло людям...
Я пані прохана...• 10 января в 22:54
Ответ дляКуколка-мяуколка
Нет, поставили, обезопасили чтобы не украли.. купить можно за 2000 грн ( это аккумулятор чтобы счетчик не отключался когда нет света в доме) и корректность начислений тепла была реальной, а не то что рисует поставщик..
Дякую, буду цікавитись цим питанням, а далі пропонувати сусідам.
Пез Году Неделя
• 10 января в 22:55
Ответ дляКуколка-мяуколка
А зеленый для вас кто? Просто интересно
Замулена ріка• 10 января в 22:57
Ответ дляПез Году Неделя
А зеленый для вас кто? Просто интересно
Малоосвічена людина з завищеною самооцінкою.
Куколка-мяуколка• 10 января в 22:58
Ответ дляЗамулена ріка
Та он же просто ляпнул. думал шо у всех есть вилла за городом где стоит генераторная станция, вертолетная площадка, все работает автономно и не зависит от поставщиков тепла- электрики и пр. У ВАс что нет своей виллы? Странно.. у кличка есть.. а шо так? Тупо.. знаю.. давать тупые советы надо ’уметь’.. оторванный от реальности управлявляет вопросами города и имеет доступ к деньгам.. дно..
Я пані прохана...• 10 января в 22:58
Ответ дляЗамулена ріка
Мер міг би не просто говорити, а шось зробити, бути відданими самим собі ми можем і без його коментарів. Виїхати в такий мороз куди…в мене села немає, грошей на оренду будинку теж, куди їхати😞
І на роботу в понеділок треба, ніхто ж не відміняв цього…
За це навчання це взагалі дибілізм. Знов перекладають відповідальність з дурної голови на здорову
Тумба-юмба• 10 января в 23:00
Ответ дляИграю у края
В мене дома тепло і світло
В мене холодно, світло було 4 години, а перед тим 36 годин не було. Електробудинок, на хвилинку. Дали 180 Вт, бідна техніка.
Ви точно марите. Ще кілька таких прильотів і бачити ми почнемо багаття в дворах.
Вашу перемогу? А в чому вона полягатиме, опишіть детально. Які будуть ознаки? І який ваш внесок, окрім диванного батлу?
Я пані прохана...• 10 января в 22:59
Ответ дляКуколка-мяуколка
Він корупціонер і барига, забудовник, бляха.
Замулена ріка• 10 января в 22:59
Ответ дляЯ пані прохана...
А я виїхала з дитиною до батьків, сама працюю віддалено. Я ж сподівалась на онлайн для дитини, бо так обіцяли. Але ні - сказали що або приходите або самі вчіться вдома.
Я пані прохана...• 10 января в 23:00
Ответ дляКуколка-мяуколка
По собі ж судив, і по своєму оточенню🤷🏻♀️
А ці дурачки сидять в Києві, мерзнуть, щось ще возмущаються
Сусідка зверху• 10 января в 23:01
Ответ дляЗамулена ріка
Такі морози. Хай пропустять краще. Нічого страшного. Хай сидять в теплі
Але абсурдна ситуація
Играю у края• 10 января в 23:01
Ответ дляТумба-юмба
Я вам співчуваю, але ж хіба ви не хочете перемогти кацапів? Знищити їх? Мабуть, що хочете? Але ж для цього треба трошки потерпіти.
Я пані прохана...• 10 января в 23:02
Ответ дляЗамулена ріка
Добре, що вам є куди їхати, це дуже важливо в такі моменти. А як будете виходити з ситуації на рахунок навчання? Бо як вам треба працювати, то паралельно проводити навчання дитині буде ж неможливо просто(
Мати драконів• 10 января в 23:02
Предлагаю массово выезжать , из страны ,может тогда власти зачешутся ? Хотя очень сомневаюсь 😥
ЯкаКраля• 10 января в 23:03
Ответ дляПилосмок працює
Это где такое было?Мариуполь?
Купянск. Сентябрь,октябрь,ноябрь 2022
Тумба-юмба• 10 января в 23:05
Ответ дляИграю у края
Поки жирний сохне, худий здохне.
Терпіти у вашій теплій квартирі значно легше, погоджуюсь. Тому вам варто жля контрасту помінятися місцями з кимось із прикордонних районів. Відпустка за обміном, так би мовити. Для розширення вашого світогляду
Пилосмок працює• 10 января в 23:11
Ответ дляИграю у края
Ви мужчина?
Пез Году Неделя
• 10 января в 23:11
Ответ дляlilul990
Автор, люди по три місяці на позиціях сидять не миті, не бриті, в холоді
Хвате нить
Так я виновата в этом или что? Хочу и ною, вы кто такая чтоб мне запрещать выражать мои эмоции?
Играю у края• 10 января в 23:12
Ответ дляТумба-юмба
Поки жирний сохне, худий здохне.
Ви вважаєте, що у прифронтових районах всі хочуть здатися? Добре, не будемо терпіти, будемо здаватися. І що тоді?
Пилосмок працює• 10 января в 23:15
Ответ дляlilul990
Хвате нить
А где деньги дели,что-бы на позициях мылись и брились и не голодали?Кто украл? А? В чем мирные виноваты?Мы платим налоги,поддерживаем экономику,работаем.Имеем право жить при свете и в тепле.Платим за коммунальные услуги.
ЛижТолько• 10 января в 23:15
Походу,киевлянам пора у одесситов учится...
Нам уже пох:что есть свет,что нет.
Пилосмок працює• 10 января в 23:18
Ответ дляЛижТолько
Нам уже пох:что есть свет,что нет.
Удалено администрацией...
Кондуктор трамвая• 10 января в 23:17
Ответ дляЯ пані прохана...
Другий день під ряд дають світло на дві години, усе вже порозряжалось. Зато будинки напроти зі світлом 24/7. Холодильник вже нічого не тримає.
Хоч опалення дали пару годин тому в коричневу гарячу воду. Щоб хтось привіз темпу їжу для людей, чи якусь зарядну станцію для телефонів, зробивши тут пункт обігріву - хєр. Крутіться як хочете, але вчасно платіть за світло, якого нема і за опалення, хоч в квартирі зараз 13*
А якась мразь зараз сидить в теплій країні і жирує за гроші, які нам Європа виділила на генератори та пункти обігріву. Тік ток відкриєш, так під відео про блекаут в Берліні всі тільки і пишуть, що всі генератори в Україну передали. Де? Може у крадіїв в будинках, в нас на Дарниці ніхіра нема
’Зеленський дорікнув Кличку що в Києві не було «резервних схем» енергопостачання.
Ну, в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі та Дніпрі теж після обстрілів блекаути, а чому там не було резервних схем, може розповісти Галущенко екс-міністр двох урядів Зеленського - за якою схемою він відмовився від японських когенераційних установок для цих міст.
Ну і президентський друг Міндич теж багато чого про схеми знає. Такі резервні, що ой.
І про «шкода грошей» на захист енергообʼєктів, і про двушку на москву, звідки прилетіли ракети на українські електростанції.’