Пез Году Неделя• 10 января в 21:48
Пожалуйста, включите свет, я не могу уже так больше
ЛижТолько• 10 января в 23:17
Ответ дляПилосмок працює
Удалено администрацией...
Ответ дляПилосмок працює
А где деньги дели,что-бы на позициях мылись и брились и не голодали?Кто украл? А? В чем мирные виноваты?Мы платим налоги,поддерживаем экономику,работаем.Имеем право жить при свете и в тепле.Платим за коммунальные услуги.
Тут все на купу. І гроші вкрали, і х-йню настроїли. Дуже висока застройка це х-їта. І все разом склалося в таку х-йню.
Але я би не надіялась хоч на якийсь притомний захист тец, я навіть не уявляю шо це має бути, сітки шахєдам до п-зди, це має бути якийсь бетонний купол, але така конструкція складна і може обрушитись на тец.
Ответ дляКондуктор трамвая
’Зеленський дорікнув Кличку що в Києві не було «резервних схем» енергопостачання.
Ну, в Одесі, Миколаєві, Херсоні, Запоріжжі та Дніпрі теж після обстрілів блекаути, а чому там не було резервних схем, може розповісти Галущенко екс-міністр двох урядів Зеленського - за якою схемою він відмовився від японських когенераційних установок для цих міст.
Ну і президентський друг Міндич теж багато чого про схеми знає. Такі резервні, що ой.
І про «шкода грошей» на захист енергообʼєктів, і про двушку на москву, звідки прилетіли ракети на українські електростанції.’
Да, кличку у вілкула треба учитися
Не думала шо таке скажу але вілкул бл-ть господарник. Світло і тепло дають дуже швидко.
Так шо причина у місцевій владі
КоКоКоКоКоКо...• 10 января в 23:18
Ответ дляИграю у края
Я з жахом згадую ті часи, до 2014, коли ми жили при баризі
Зараз і близько не так. Авторко, це дрібниці, які ми можемо перетерпіти. Подумайте краще про приємні речі: наше європейське майбутнє, про перемогу, свободу.
Мань, ты что, какое европейское будущее? Это ж дорогущая квартплата и все под мост в коробки
Я пані прохана...• 10 января в 23:19
Ответ дляКондуктор трамвая
Це такий цирк на дроті, що гидко було новину читати.
Такий собі жаба-гадюкінг🤷🏻♀️
Я пані прохана...• 10 января в 23:21
Просто я не розумію, якщо така критична ситуація в місті, то чому, бляха, в будинках напроти світло горить весь час, а наша 3.1 черга як ідіоти сидять з графіком екстреним, з графіком стандартним. Один з іншим чередується😠
Брюльтик• 10 января в 23:24
Ответ дляЛижТолько
Походу,киевлянам пора у одесситов учится...
Нам уже пох:что есть свет,что нет.
Только в Киеве на -10 градусов холоднее
Вітаміни косметика• 10 января в 23:25
Ответ дляЛижТолько
Нам уже пох:что есть свет,что нет.
мене тут заляпали рука лице та пальцем униз...Не любить правда київська єліта. Ми у тому році без опалення жили ото було
і два тижні без води- мер Кривого Рогу усі комунальне прокрав... мерзли навіть коти. Тому світло я зрозуміла не головне
прорвемся вже майже пів зими минуло
Оцененная• 11 января в 00:02
В таких темах как всегда не обходится без проплаченных подстилок зелени.
энциклопУдия• 11 января в 00:04
Київ, другу добу немає. Завтра вже третя. Я не знаю, бля, у мене повні дві морозильні камери ((((
Вся така шо куди там• 11 января в 00:17
Ответ дляПилосмок працює
Это где такое было?Мариуполь?
Да, там було, а що, ви не в курсі?
Вся така шо куди там• 11 января в 00:18
Ответ дляЯ пані прохана...
Мене так лякає мій стан, я вже в якомусь агресивному відчаї, лежу в темноті, в квартирі 13*, телефон майже сів, павери розряджені. Мʼясо викинула сьогодні, бо зіпсувалось в холодильнику, то нічого і не варила.
Як воно в вас псується за такої погоди? Балкону нема, чи машини?
Вся така шо куди там• 11 января в 00:20
Ответ дляИграю у края
Точно!
Гадський Льоша Порошенко в усьому винен! Як би не він - жили б зараз припіваючи....
Вся така шо куди там• 11 января в 00:24
Ответ дляlilul990
Вибачте, виригаю правду
Понастраювали у Києві 25 поверхівки на електриці. Який дурак таке купляє даже без війни? Не вище 6 поверху і бажано газ. Це ж проблема суто новостроєк на електриці
От тут згодна.
Як взагалі можна було купити квартиру без газу?
Завжди нескінченне здивування.
Будь-яке відключення - і в тебе просто колапс. Таке (
Завжди нескінченне здивування.
Вся така шо куди там• 11 января в 00:25
Ответ дляИграю у края
Ви вважаєте, що у прифронтових районах всі хочуть здатися? Добре, не будемо терпіти, будемо здаватися. І що тоді?
І тоді цей жах нарешті припинеться.
Я пані прохана...• 11 января в 00:25
Ответ дляВся така шо куди там
На балкон винесла сьогодні вже їжу. З пʼятниці, третьої ночі, під час обстрілу, зникло світло. До цього постійні відключення за графіком. Так от, пʼятниця ніч світла нема, цілий день світла нема. Під вечір дали на пару годин і виключили. Сьогодні, в суботу, вже запах в холодильнику. Коли півтори доби без електроенергії холодильник, то він вже просто не охолоджує. Так і зіпсувалось мʼясо
Вся така шо куди там• 11 января в 00:26
Ответ дляlilul990
Який накуй жах? Ви жаху не бачили. В окопі місяць на морозі.
Ви знать не знаєте, що я бачила.
Я пані прохана...• 11 января в 00:46
Світло дали🥳
Субота 22 години без світла, побачим що в неділю буде🤷🏻♀️
Піду заряджати все, що тільки можна, прання запущу і волосся помию, хоч посушу нормально
Пез Году Неделя
• 11 января в 00:51
Ответ дляЯ пані прохана...
Світло дали🥳
Тоже дали только что. Бегите пользуйте все что можно)
Тумба-юмба• 11 января в 01:07
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Она маня
А как хорошо зашифровалась.
Я даже ненадолго подумала, что это какая-то блаженно-притрушенная личность
Тумба-юмба• 11 января в 01:10
Ответ дляэнциклопУдия
У вас є хладагенти? Заморожуєте за вікном (в пакет завяжіть і притисніть рамою). Кілька годин. Потім кидаєте в кожен ящик морозилки. Це трохи продовжить термін заморозки. Можете так по кілька чергувати.
энциклопУдия• 11 января в 01:11
Ответ дляТумба-юмба
Не чула про таке, буду гуглити. Дякую!
Тумба-юмба• 11 января в 01:12
Ответ дляВся така шо куди там
А я радила дачку чи хатку з пічкою.
Було смішно усім.
Знаєте, в яку ціну зараз дрова? А скільки їде швидка з району на дачку з вчаділими містянами, які не вміють користуватися пічкою? І щоб пічка була справна, її треба щоліта прочищати і постійно в сезон користуватися.
Тумба-юмба• 11 января в 01:14
Ответ дляВся така шо куди там
От тут згодна.
Завжди нескінченне здивування.
У сучасних новобудовах нема газу вище 9 поверху.
А хто тут перед війною хизувався краєвидами з 25-го та панорамними вікнами? І більшість хвалила або заздрити. Хто тоді думав, що відключення в принципі можливі?
ТониСопрано• 11 января в 08:14
Ответ дляСладкий лимончик
А мыться потом как после пузатой хаты? Я в такие заведения не хожу, но пару недель назад спонтанно таки зашла в пузату хату на Оболони, еле потом домой доехала, так провонялась там жареным Потом бегом в душ, а все вещи в стирку. Сейчас, если нет света, то вещи не постираешь, а вода в душе при отключении света у меня теплая, но недостаточно теплая для мытья
Трагедии белых людей - запах жаренного