Аноним ФЕЯ• 11 января в 15:02

Питання для тих хто у Польщі. Ціна спортивного велосипеду.

Можливо хтось є на форумі, хто там проживає. Чи могли ви підказати мені ціну на спортивний велосипед для дитини 14 років. Там проживає кума, хочу скинути гроші, щоб зробити подарунок хрещенику. Буду вдячна🙏
Где тут 0?• 11 января в 15:03
200 евро
Тоскующая• 11 января в 15:22
Різні ж ціни бо велосипеди є як і авто рівня Тавріі та рівня Мерседеса
Подивіться на сайті декатлона
автор Аноним ФЕЯ • 11 января в 15:39
Ответ дляТоскующая
Подивіться на сайті декатлона
Дякую
Парова машина• 11 января в 22:15
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую
Хм, питання цікаве. Ви можете скинути посильну для себе суму , різницю вони докладуть. Звичайний велосипед купували доньці 4 роки тому за 600 злотих . Чоловік купував спортивний 6 років тому за 2500 уживаний. Знайомий поляк собі купив за 7 тис злотих. У магазині є і 17 тис злотих .курс до гривні не знаю, на рівні 11-12 грн за 1 злотий
автор Аноним ФЕЯ • 11 января в 22:20
Ответ дляПарова машина
Дякую!