Ку-кусик• 11 января в 22:28

Що приготувати з курячого філе, якщо духовки нема, а я не хочу просто смажити

Є якісь цікаві варіанти на сковорідці?
МаксХмара• 11 января в 22:29
Котлети рублені , пошукайте їх під назвою ніжні в Гуглі
Куплю орехи• 11 января в 22:33
О, так!
Рублені котлети дуже смачні! Навіть моя дитина їх полюбляє, хоча ’я мясо не їм’
Повелитель бітка• 11 января в 22:34
Мені ще подобаються рулетики з різними начинками. Або відбите філе+ всередину сир з зеленню+знову філе. У муку і в яйце. Така смакота виходить, але небагато
Бодіпозітівна• 11 января в 22:35
Крученики, відбивні.
Маруська Му• 11 января в 22:37
Сделать надрезы по косой, потом обжарить на большом огне на сливочном масле, предварительно обваляв в муке, потом добавить соевый соус, поливать в процессе кипящим маслом
Борисфенка• 11 января в 22:42
Відбивні.
Або можна нарізати пластинками, обсмажити з двох боків, потім зверху притрусити сиром і під кришкою пару хвилин потримати.
ТебеОноНадось• 11 января в 22:44
Мне ребенок готовил кусочками на сковороде , с соевым соусом, лимонным соком, медом и потом кунжутом посыпать. Но точно рецепт не знаю. Вкусно очень! А, ещё чеснок. Можно резать кусочками или филе сделать с надрезами, жарить на сливочном масле, а потом добавить все ингредиенты.
МаксХмара• 11 января в 22:44
Ну ще курка в кисло солодкому соусі, але там треба заморочитися.
Морковку дай• 11 января в 22:45
еще можно потушить кусочками филе в сливочном соусе с грибами
ТебеОноНадось• 11 января в 22:57
Вот ещё нашла прикольный рецепт.
Садова гойдалка• 11 января в 23:17
Днями порізала філе початку полосками десь по 1см, і потім ще поперек на три частини, посолила, додала торчин кетчуп з паприкою, перемішала і дала постояти.
За 20 хв обмажила перці різані заморожені з ложкою олії (в мульті, але і сковорідка товста теж підійде, або каструля з товстим дном), додала туди курятину.
Без води десь годину тримала, помішувала.
дуже смачно:)
Джинци на Флісі• 12 января в 03:57
Я из филешки очень люблю такое блюдо -- порезать на небольшие кусочки , протушить в сковороде в небольшом количестве воды минут 20 , добавить специи для курицы ’ Приправка ’ , сметану , посолить , добавить немного подсолнечного масла и еще воды что бы было больше подливки , через пару минут выключаю . Очень вкусно с рисом или макаронами . За счет паприки и куркумы в специях получается красивый цвет .