Броніки для Моніки• 11 января в 22:50

Кмїв. Куди поділись адекватні жінки до 40.

Або дівчата 30 років кричать, що заміж хочуть, або вже бальзаковського віку.
Де вже сформовані, з життєвим шляхом жінки, що знають і цінують сімейні цінності та затишок оселі!?
Vik tori 5430• 11 января в 23:05
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Немцы всякие. Но они определённо лучше украинцев.
Я б так не сказала б.
Зажуженная Жужжа• 11 января в 23:07
Ответ дляVik tori 5430
Я б так не сказала б.
У меня несколько браков с украинцами. Я профи))
Arctic777• 11 января в 23:08
Ответ дляЗажуженная Жужжа
И все неудачно
Вишневий цвіт• 11 января в 23:09
9 чи 10?
Вишневий цвіт• 11 января в 23:10
Ответ дляArctic777
И все неудачно
Всі удачно, вдова
Arctic777• 11 января в 23:10
Ответ дляВишневий цвіт
Всі удачно, вдова
Джекпот, весёлая вдова
Vik tori 5430• 11 января в 23:10
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ок, тут не посперечаєшся) у мене тільки один, у минулому. І один німець залицяльник у минулому. Німець програє.
Вишневий цвіт• 11 января в 23:11
Ответ дляArctic777
Джекпот, весёлая вдова
Нєнуашо? Там домік, там ларьок.
І працювати не тра
ТочноБудет• 11 января в 23:11
Ответ дляТрактор Віка
Живу біля гуртожитків, дівчат повно. Але половина як відкривають рота, то ховайся. Мат перемат ще не найгірше що від них чуєш.
Мда, якось йшла з донькою підлітком, поряд з нами дві молоді жінки, коли вони відкривали роти, мені було просто мерзотно і незручно перед дитиною. Зробила зауваження, бо змушені були стояти поруч на тривалому сфітлофорі, то з рота гадюки хіба не полізли. Я не матюкаюся взагалі, в стані ’афекту’ можу щось сказати, але ці дві просто розмовляли матюками.
Arctic777• 11 января в 23:11
Ответ дляВишневий цвіт
Нєнуашо? Там домік, там ларьок.
І працювати не тра
Главное в плюсе
Вишневий цвіт• 11 января в 23:12
Ответ дляArctic777
Главное в плюсе
Плюс на мінус дає плюс)
Вишневий цвіт• 11 января в 23:14
А автор потужний дєд чи просто троль місцевий?
Бо я по потужним тільки
Зажуженная Жужжа• 11 января в 23:15
Ответ дляVik tori 5430
Мне только классные немцы встречаются.
Вилосипедниця• 11 января в 23:17
Автор уже написал свой возраст?
Вангую не меньше 50
Vik tori 5430• 11 января в 23:22
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Мне только классные немцы встречаются.
Де саме ви з ними знайомитесь?
Сапай вазони• 11 января в 23:28
Ответ дляВилосипедниця
Автор уже написал свой возраст?
Вангую не меньше 50
Тогда для 40ка летней старый
SnowMaiden• 11 января в 23:36
Оноре де Бальзак, оценив весёлый жизненный уют, а также ’опыт, сын ошибок трудных’, тихо ушёл в закат...
Вот Она Я• 11 января в 23:37
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Подбирать недоделанных?🤣
Смешнюча• 11 января в 23:50
Затишок в оселі робимо для себе, не для чоловіка. Як і розумні, красиві, гарно одягаємося теж не для вас. І не для вас розумні і качаємо горіх
Самохвалова• 11 января в 23:54
Ответ дляСапай вазони
Тогда для 40ка летней старый
Прочитала: товар старый
Женщинас• 12 января в 00:24
Як правило красиві дівчата до 30 вже міцно заміжні, а якщо перший шлюб невдалий, то в 30+ вони вже вдруге заміжні
Якщо дівчина не дуже гарна і без свого житла, то саме такі і в 20+, і в 30+, і в 40+ самі (на роботі часто таке бачила)
Идеальная оптимистка• 12 января в 07:57
Я тут, мені 37. Але я давно заміжня. Чоловк, діти, робота, час на себе
Рожки-да-ножки• 12 января в 08:07
Ответ длялаМпочка
Хм, а дівчата 30 років - это не жінки до 40?
мається на увазі, очевидно, що вже в 30 ркоів хочуть заміж)
негідниці такі)
Рожки-да-ножки• 12 января в 08:09
Ответ дляЖенщинас
а у нас на роботі є декілька дівчат, досить гарних, з обличчям, з фігурою, які в свої 30 з копійками незаміжні. і зарплати в них непогані, але от не склалося поки що.