месяцкие• сегодня в 00:03
Робота після виходу на пенсію
Свекруха подає документи на призначення пенсії (наче усе ок: їй у грудні виповнилося 60, необхідний стаж має, усі довідки позбирала), хоче продовжити працювати на теперішній роботі, бо виїхала з прикордоння Сумщини, винаймає житло.
Може хтось стикався на своєму досвіді чи досвіді своїх батьків, як робота після виходу на пенсію впливає на подальшу пенсію? Наскільки я знаю, кожних два роки проводять перерахунок, зараз в неї зарплата вища за попередні роки, податки сплачують у повному обсязі і говорити про вихід на пенсію вона не планує
Не худа ні разу• сегодня в 00:06
Пенсія збільшується після перерахунку,якщо будуть підстави. Якщо зарплата буде малою, то просто залишиться такою як була на момент виходу
Там же написана в кабінеті ПФУ сума,і після неї -довічно.
Все знаю від і до• сегодня в 00:07
Це повністю нормальний досвід.
Мій батько отримує пенсію і працює.
63 роки.
По-іншому зараз не прожити((
Мій батько отримує пенсію і працює.
63 роки.
По-іншому зараз не прожити((
Не худа ні разу• сегодня в 00:09
Ответ дляВсе знаю від і до
Це повністю нормальний досвід.
Мій батько отримує пенсію і працює.
63 роки.
По-іншому зараз не прожити((
Мій батько отримує пенсію і працює.
63 роки.
По-іншому зараз не прожити((
Воно і раніше так було. В мене всі діди і бабусі працювали. Правда коли вже було під 70,то частіше якимись вахтерами, чи щось подібне. Але років 5 працювали за своєю основною спеціальністю.
90x60x90• сегодня в 00:17
Ответ дляНе худа ні разу
Только раньше жннщины шли на пенсию в 55 ...
Працівниця року• сегодня в 00:18
В нас більша половина працівників на заводі 60+, і там добре в плюс.
Не худа ні разу• сегодня в 00:22
Ответ для90x60x90
Так. В мене мама пішла в 55,але десь до 62 працювала за спеціальністю. Зараз 72,працює вахтером в інституті за 8000.Не стільки за гроші, скільки відпочити від тата морально)) Сутки-троє.
Леплю из пластилина• сегодня в 00:22
Моя кума на пенсії з 2020 року і працює. Наразі зарплата набагато більше ніж тоді. Але ніяких перерахунків їй не робили. Збільшується як і усім коли підвищення відбувається.
Скіфська пектораль• сегодня в 00:24
Ответ дляЛеплю из пластилина
То вона не зверталася.
Працівниця року• сегодня в 00:27
Ответ дляЛеплю из пластилина
Бо в неї пенсія скоріш за все пот інвалідності. Якщо по віку, то кожних два роки можна робити перерахунок пенсії. Тотне те підвищення в неї.
Леплю из пластилина• сегодня в 00:31
Ответ дляПрацівниця року
Немає ніякої інвалідності. Пенсія по віку. Перерахунку не робили. Я буквально у п´ятницю про це з нею говорила. Стало цікаво чому так.
Леплю из пластилина• сегодня в 00:32
Ответ дляСкіфська пектораль
То вона не зверталася.
Це може бути. Я примусила її звернулися до ПФ. Завтра почуємо, що скажуть
Працівниця року• сегодня в 00:44
Ответ дляЛеплю из пластилина
То треба писати заяву. Так нічого не скажуть.