Роздратована шкіра• 12 января в 08:46
Пріоритети в витрачанні грошей
В сім´ї основний добитчик дружина, зарплата чоловіка маленька. Чоловік отримав невеликий спадок у валюті, поклав на депозит.
Ціни ростуть, сімейний бюджет ще витримує, але доводиться вже економити.
Чоловіку треба купити нові зимні шини, це відомо з літа. Дружина говорить, типу, ну почни відкладати на них зараз. Ну не відклав ) Купляються шини з сімейного бюджету, як і нове страхування на машину.
Чоловік знімає проценти зі вкладу і купує собі новий гаджет.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Має право на гаджет
Міг би і шини купити
Зажралися!!!
Тиць
Моль Моллівна• 12 января в 09:04
Ответ дляРоздратована шкіра
Набіжало порядку 150 баксів. Ціна пари зимових шин і гаджета приблизно однакова.
Он втихаря купил и принес гаджет? И говорит Вам: смотри. какую прелесть я купил?
БлинчикБезСметанки• 12 января в 09:05
Ответ дляРоздратована шкіра
Ви хто в цій історії ?)
Моль Моллівна• 12 января в 09:05
Ответ дляSo_so
У меня нет. Даже личный пассивный доход всё в семью.
Вы недавно замужем?
Налогообложу• 12 января в 09:06
Ответ дляРоздратована шкіра
А чому ви гаджети не купуєте в оплату частинами? Чи розкажіть йому про цю опцію)
А ви користуєтесь авто, чи тільки чоловік їздить щоб отримувати маленьку зп?
Сундучок с каникулами• 12 января в 09:07
Ответ дляРоздратована шкіра
Я не понимаю чего он должен копить себе на шины ? А почнму нельзя из бюджета их купить ?
Налогообложу• 12 января в 09:09
Ответ дляSo_so
Оце левел довіри 150%....
Налогообложу• 12 января в 09:08
Ответ дляСундучок с каникулами
Бо так домовились у них в сім´ї
Моль Моллівна• 12 января в 09:08
Ответ дляSo_so
24 года
Какое доверие, могу восхититься.
Я тоже доверяю,но откладываю НЗ))
Швидка Настя• 12 января в 09:09
Ответ дляРоздратована шкіра
Скільки років його попередньому гаджету? Скільки років дитячим гаджетам?
Роздратована шкіра
• 12 января в 09:09
Ответ дляMs. Откровенность
Не можу зрозуміти, це особиста машина чоловіка і сім´я нею не користується? Це сім´ї треба накопичити на зимові ціни. Відкладати треба всім.
А от купівлю особистого гаджета треба було обговорювати з усіма.
Машиною зараз користується тільки чоловік.
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
Мене більше зачепило те, що замість того, щоб трохи облегшити мені тягар цієї фінансової відповідальності, бо по суті моя зарплата іде майже на всі сімейні потреби, і я обговорювала з чоловіком те, що вже все впритик, чоловіку це навіть в голову не пришло.
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
Сундучок с каникулами• 12 января в 09:09
Ответ дляНалогообложу
Бо так домовились у них в сім´ї
Это версия жены, которая явно странная или чего то не договаривает.
По описанию у нее муж как ребенок...
Швидка Настя• 12 января в 09:10
Ответ дляМоль Моллівна
Вы недавно замужем?
Есть семьи, в которых доверие друг другу 200%
Моль Моллівна• 12 января в 09:10
Ответ дляРоздратована шкіра
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
Не плохо устроился: вы зарабатываете,а он попу свою возит в тепле. Пусть на маршрутке ездит, а вы за руль садитесь.
Сундучок с каникулами• 12 января в 09:10
Ответ дляSo_so
24 года
Просто скажу что вам повезло!
И да так правильно !
Налогообложу• 12 января в 09:11
Ответ дляРоздратована шкіра
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
Ну ви як його мама(( а діти є у вас?
Він безвідповідалтний інфантил.
Тут питання до вас як до дружини, чому ви з ним?
Він безвідповідалтний інфантил.
Ответ дляРоздратована шкіра
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
У Вас муж вынесен за рамки ’семьи’, это имеет определенные последствия.
Если Вы хотите быть командой, придется измениться самой.
Моль Моллівна• 12 января в 09:11
Ответ дляШвидка Настя
Я знаю. Но я уже взрослая и в сказки не верю. У меня двое детей, нужно на себя всегда рассчитывать., в первую очередь. Если все хорошо,то деньги останутся в семье.
Ms. Откровенность• 12 января в 09:12
Ответ дляРоздратована шкіра
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
Чоловіку треба озвучувати конкретно.
Дорогенький, твій спадок - це сімейні гроші, а не твої особисті, тому що я весь цей час заробляла більше. Докладай свій спадок і буде порівну.
А що, навіть за продуктами для всієї сім´ї в магазин на машині не їздить?
Мексиканочка• 12 января в 09:12
Ответ дляМоль Моллівна
Ну он же проценты снял,а не само тело вклада. В чем проблема? Машиной вся семья пользуется?
А вообще, когда нет денег - ездят на общественном транспорте
Когда нет денег - не покупают новые гаджеты прежде всего
Роздратована шкіра
• 12 января в 09:12
Ответ дляДжага-джага
Діти в сімʼї є?
Є. Але старший вже майже самостійний, навчається за кордоном зі стипендією. Молодший ще залежить від нас.
Але у старшого ще магістратура, туди стипендія не розповсюджується. Тож треба мати на увазі, що ще 2 роки будуть серйозні витрати, якщо не знайде грант або іншу стипендію.
Моль Моллівна• 12 января в 09:12
Ответ дляSo_so
он три копейки зарабатывает и покупает себе на крысу гаджет.
Где он вынесен за рамки ’семьи’? Пожалейте его
Сундучок с каникулами• 12 января в 09:13
Ответ дляРоздратована шкіра
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
Странно что вас не цепляет, что он ездит на машине, которую не может себе позволить , а б/ушный гаджет зацепил.
Налогообложу• 12 января в 09:14
Ответ дляШвидка Настя
Я вже давно в таке не вірю... рожеві окуляри розбились
Налогообложу• 12 января в 09:15
Ответ дляРоздратована шкіра
Чому? Ні
Я це написала бо ви не приймали участі в обговоренні. Сорі
Сундучок с каникулами• 12 января в 09:16
Ответ дляНалогообложу
Я вообще не понимаю как можно с кем то жить без доверия, нет доверия - нет семьи.