Роздратована шкіра• 12 января в 08:46
Пріоритети в витрачанні грошей
В сім´ї основний добитчик дружина, зарплата чоловіка маленька. Чоловік отримав невеликий спадок у валюті, поклав на депозит.
Ціни ростуть, сімейний бюджет ще витримує, але доводиться вже економити.
Чоловіку треба купити нові зимні шини, це відомо з літа. Дружина говорить, типу, ну почни відкладати на них зараз. Ну не відклав ) Купляються шини з сімейного бюджету, як і нове страхування на машину.
Чоловік знімає проценти зі вкладу і купує собі новий гаджет.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Має право на гаджет
Міг би і шини купити
Зажралися!!!
Тиць
Налогообложу• 12 января в 09:17
Ответ длявре_Динка
Уе шо за гума така за 150баксів?)
Я за півтори купувала)
1.5 ьис дол?))За два колеса?
Роздратована шкіра
• 12 января в 09:16
Ответ дляШвидка Настя
Скільки років його попередньому гаджету? Скільки років дитячим гаджетам?
Нову мобілку подарували місяць тому на ДР. Різних гаджетів в нього навалом, це далеко не першої необхідності. ’Дивись який б/у підвернувся’.
Налогообложу• 12 января в 09:17
Ответ дляСундучок с каникулами
Я вообще не понимаю как можно с кем то жить без доверия, нет доверия - нет семьи.
Чому ж) чоловік знає, що я маю свої гроші. Я не приховую
Ковбой Хагис• 12 января в 09:17
Ответ дляСундучок с каникулами
Я не понимаю чего он должен копить себе на шины ? А почнму нельзя из бюджета их купить ?
Ну потому что мужик не добытчик и просто ушемляет свою семью в покупках, а не себя.
Шины взялись не из воздуха.
Это означает, что жена осталась без нового платья или ребёнок без новых зимних сапог.
Вместо того, чтоб делать дорогие подарки семье, мужик у них ещё и отбирает.
Женщина неудачно вышла замуж и теперь лошадь.
Слава Богу, что у нас с мужем не так.
Шины взялись не из воздуха.
Слава Богу, что у нас с мужем не так.
ПешитеБесАшипок• 12 января в 09:17
Ответ дляРоздратована шкіра
Машиною зараз користується тільки чоловік.
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
Мене більше зачепило те, що замість того, щоб трохи облегшити мені тягар цієї фінансової відповідальності, бо по суті моя зарплата іде майже на всі сімейні потреби, і я обговорювала з чоловіком те, що вже все впритик, чоловіку це навіть в голову не пришло.
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
У знайомої схоже чудо: вона працює на двох роботах, тягне як може, у нього- пенсія по інвалідності.
Він може собі дозволити купити якусь цяцьку типу шуруповерта навіть не порадившись з нею. Курить, на що теж іде чимало грошей.
Це її теж обурює, але...
Налогообложу• 12 января в 09:17
Ответ дляРоздратована шкіра
Де він цей навал взяв?
Моль Моллівна• 12 января в 09:21
Ответ длявре_Динка
Уе шо за гума така за 150баксів?)
Я за півтори купувала)
Не у всех Мазератти
Карма хамелеона• 12 января в 09:18
Ответ дляMs. Откровенность
Не можу зрозуміти, це особиста машина чоловіка і сім´я нею не користується? Це сім´ї треба накопичити на зимові ціни. Відкладати треба всім.
А от купівлю особистого гаджета треба було обговорювати з усіма.
З сімейного бюджету , основою якого є зп авторки ?
Сяду на шию, дорого!• 12 января в 09:19
Интересно, а как бы проголосовали, если б поменять местами в тексте слова мужчина и женщина?
Ковбой Хагис• 12 января в 09:24
Ответ дляРоздратована шкіра
Гаджет не дуже дорогий, б/у.
Причому працюєте ви і краще заробляєте ви, але дозволяє собі подаруночки він...
Вибачайте, автор, але він у Вас дурень..
Моль Моллівна• 12 января в 09:19
Ответ дляСундучок с каникулами
Нужно доверять, но иметь свои деньги. Не влияет на доверие никак.
Моль Моллівна• 12 января в 09:20
Ответ дляКовбой Хагис
Он не дурак совсем)))
Хитрый и эгоист
Зілля до весілля• 12 января в 09:20
Ответ дляСундучок с каникулами
Так в бюджет вкладывается в основном жена, а машиной пользуется муж. Пусть и расходники покупает он, а то хитро сделаный
Роздратована шкіра
• 12 января в 09:20
Ответ дляНалогообложу
Де він цей навал взяв?
Купляє потроху. Ви не уявляєте, які там девайси і їх конфігурації )))
Є купа недорогих кітайських гаджетів, з яких щось майструється. Ну ось таке хобі в людини.
буреЛОМКА• 12 января в 09:21
Ответ дляСундучок с каникулами
А хто бюджет поповнює? А хто на машині їздить?
Сундучок с каникулами• 12 января в 09:21
Ответ дляМоль Моллівна
Тот кто имеет свои уже не доверяет имхо.
И доверять не всем легео, мне вот после произошедшего в моей жизни не точто сложно, я теперь не доверяю никому :(
Ковбой Хагис• 12 января в 09:21
Ответ длявре_Динка
Уе шо за гума така за 150баксів?)
Я за півтори купувала)
У вас супер зп.
Ми це знаємо.
Ви це пишете майже щодня у всіх темах))
Ми це знаємо.
Ви це пишете майже щодня у всіх темах))
Бронетапці• 12 января в 09:22
Ответ дляРоздратована шкіра
Набіжало порядку 150 баксів. Ціна пари зимових шин і гаджета приблизно однакова.
З якої це суми ’невеликої’ і за який термін.
Не вигадуйде 😂
Моль Моллівна• 12 января в 09:24
Ответ дляСундучок с каникулами
Толи кто имеет свои - умная женщина, особенно,если есть дети
Моль Моллівна• 12 января в 09:24
Ответ дляБронетапці
Не вигадуйде 😂
Та чего ,за год могли накапать
Бронетапці• 12 января в 09:25
Ответ дляМоль Моллівна
Та чего ,за год могли накапать
З якої такої невеликої суми? Порахуйте і подивіться які % , ще податок з них знімається. Вигадка
интайм_не_предлагать• 12 января в 09:26
Автор, скажите ему, что в таком случае следующие проценты он снимает и отдает вам.
Будет честно.
ЯНаПэПэ• 12 января в 09:28
Ответ дляРоздратована шкіра
Ну, придурок он у вас
Моль Моллівна• 12 января в 09:29
Ответ дляБронетапці
жесть,олигархами можно стать
Ковбой Хагис• 12 января в 09:32
Ответ дляМоль Моллівна
Якщо немає дітей, то так само)
Мій перший чоловік через н років сказав в один день, що закоханий в колегу і більше мене не любить.
Причому за 5 днів до цього ми були у романтичній подорожі і все було чудово...
Якби не своя квартира, хороша робота і нормальна заначка, то я б по факту опинитись на вулиці.
Жити у нього з ним після цього було б нестерпно...
Тим паче, він одразу на наступний день буквально побіг будувати наступне кохання.
Вдало вийшла заміж вдруге і в мене є власна заначка.
Чоловік знає, що я готова віддати ці гроші лише у разі придбання загальної квартири нам закордоном.
Для всіх інших випадків- це мої особисті гроші.
Сундучок с каникулами• 12 января в 09:30
Ответ дляМоль Моллівна
Скорее уже обманутая :)
Стефанія• 12 января в 09:32
Ответ дляПешитеБесАшипок
Це її теж обурює, але...
Вот чисто вопрос для общего развития, еси что, то у меня самой хорошая ЗП. Нахрена такие кадры нужны? Не, ну понятно, всякое в жизни бывает, разные периоды. Но если мужик не шевелит мозгами, если ему насрать голодна ли ты, есть ли ботинки и т.д. Нафига такое нужно??? Если ты сама себя обеспечиваешь, зачем держать в доме ленивое и глупое создание, еще и кормить по сути.
Роздратована шкіра
• 12 января в 09:32
Ответ дляБронетапці
У Укрсіба зараз 1%, десь півтора роки тому був період, коли давали 2% на 3 місяці, але можна було подовжувати депозит по тому ж відсотку. Ясно, що знимаються відсотки з доходу, але не прям великі.
Так чому ж Вас так смущають проценти порядку 150 баксів?
Сундучок с каникулами• 12 января в 09:32
Ответ дляКовбой Хагис
Якщо немає дітей, то так само)
Вот я говорю обманутая всегда с заначкой ..
Бронетапці• 12 января в 09:33
Ответ дляМоль Моллівна
жесть,олигархами можно стать
Ну так я ж про це і пишу, звідки 150 баксів