Я прожила 15 років з чоловіком, який 2 останні роки мене принижував морально, але якщо подивитися, то він мене загнав у рамки, ще 15 років назад. Не можна вийти з подругою на каву, не можна йти на роботу, не можна, щоб до мене приїзжали родичі... Я жертва, і я це досі до кінця не розумію, бо оправдовую його. остання капля, він підняв на мене руку.... запитайте, розкажу, щоб інші не робили моїх помилок, зараз я в розлученні. Можу зарад сказати, що 13 років брак був шасливим, тільки те, що я профукала свою карєеру, бо чоловік не дозволив після ВУЗу йти на роботу....
ви тему підіймаєте, дівчата? кому не треба, я за вас рада
Апрельская капля• вчера в 19:43
Ответ дляКОШЪ
А як можна «не дозволити»?
сказал, неть) моя женщина работать не будет
Ananasprotivogaz• вчера в 19:57
Ответ дляЗаздрість то погано
Я 15 років абьюзю чоловіка, питайте мене, все розповім)
Рассказывайте. Как?
Marishka 1• вчера в 20:37
А мені автора шкода. Справді, може вона тут підтримку хотіла знайти. Все може бути, може кохала чоловіка, тому терпіла.