Поторописька• 12 января в 21:39

Жіноче інстаграм життя та життєва реальність.

Їде з качиними губами та айфоном в руці в забитому громадському транспорті, а на сайтах позиціонує, як зірка з неба.
Мурзилка• 12 января в 21:40
И что

Невгамовна шахиня• 12 января в 21:41
Мля це я))в мене акум в машині здох ))) я була у відпустці і не їздила
Kittaa• 12 января в 21:41
А вам то шо?
Кожен дро… як хоче
Мене більше дивують люди які мають страх викласти фото
Скорая помощь• 12 января в 21:42
Губы и айфоны уже давно доступны даже людям с низкой зп. Что вас удивляет?
Перша леді колгоспу• 12 января в 21:43
Следить за уткогубами в соцсетях еще позорней.
Бабулька• 12 января в 21:43
Вы в инсте только что аккаунт завели?
Рожки-да-ножки• 12 января в 21:44
От каких это пор утиные губы свидетельство достатка😆
Указка• 12 января в 21:44
То людина себе любить. А транспорт кожен вибирає який йому зручний.
Бензопирен• 12 января в 21:47
Ответ дляKittaa
А вам то шо?
Кожен дро… як хоче
Вы хотите сказать- умные?

Бензопирен• 12 января в 21:47
Ответ дляУказка
Маршрутка в мороз- очень удобно
Кружите меня,кружите• 12 января в 21:49
Ответ дляБензопирен
Маршрутка в мороз- очень удобно
Я машину днями 40хвилин розморожувала. Вже б доїхала всюди, де треба)
Бензопирен• 12 января в 21:50
Ответ дляКружите меня,кружите
Такси придумали
Грамотний хвіст• 12 января в 21:51
Ответ дляБензопирен
Маршрутка в мороз- очень удобно
А ви спробуйте: відкопати авто від снігу, почистити його, відкрити замерзлі двері, завести на морозі, доїхати нечищеними дорогами й ще й припаркуватися в снігу. Головне — не околити при цьому.
Бензопирен• 12 января в 21:52
Ответ дляГрамотний хвіст
Ок
Ждите грязную маршрутку
В ней удобней. Стоять
Баррикадница• 12 января в 21:53
Ответ дляНевгамовна шахиня
Я откопать не могу, вмерзла
Невгамовна шахиня• 12 января в 21:55
Ответ дляБаррикадница
Я откопать не могу, вмерзла
Завтра привезе друг бустер, заведемо. Може і моя вмерзла))) Я ще не знаю
Так що хто мене бачить в маршрутці! З айфоном і губами! Прастітє мєня
Мені все одно 20 хв їхати ))) швидше, ніж її відкопувати
А вот недавно• 12 января в 22:03
Ответ дляБензопирен
Ок
Ждите грязную маршрутку
В ней удобней. Стоять
Зато 15 грн
А в троллейбусе по первой полосе 6.50
Ганцю в кєдах• 12 января в 22:04
Машину откапывала и размораживала 40 минут!!!. Вообще не вижу проблемы ездить в общественном транспорте. Сама иногда пользуюсь метро.
Кастрюлька• 12 января в 22:13
Мені цікаво чому губи стали у нас ’ предметом розкоші’ кожна тьолка намагається собі влити гілауронки, щоб було видно, насправді це не так дорого коштує. Так це не предмет першої необхідності, але чому у нас в суспільстві такі погляди?
( Я без губ, якщо що я проти підколювання,за тільки в розумних межах, або кому це потрібно , наприклад дуже тонка одна губа)))

А вот недавно• 12 января в 22:21
Ответ дляКастрюлька
А ещё тоненькие сопли - черные нарощенные волосы
Бентливуман• 12 января в 22:21
Ответ дляГрамотний хвіст
Підземний теплий паркінг
Баррикадница• 12 января в 22:34
Ответ дляБентливуман
Підземний теплий паркінг
Местов нет
Интимная• 12 января в 22:40
у меня сейчас авто в гараже, морощы сильные, так шо я на троллейбусе пока
Малая Налегке• 12 января в 22:55
Губы сейчас моделям косметологи делают за копейки, айфон она может в рассрочку взять. Так что вообще роскоши тут нет
Кружите меня,кружите• 13 января в 09:34
Ответ дляБензопирен
Такси придумали
Не знаю, шо мені робити з цією інфою)
Грамотний хвіст• 14 января в 07:26
Ответ дляБентливуман
Підземний теплий паркінг
У всіх же тут є паркінги в будинку, гроші на нього і вільні місця.
Ви точно з України? 🦄