пу_пугренчик• 13 января в 12:17

Як це тяжко. Початок відносин, переписка. Чекання, вичисляння..

Відпише не відпише, коли був в мережі, коли відписав. Як зачасто. Був і не відписав. Довго онлайн і не відписує. Як же раніше все було без інтернету. Мені 50 , йому 54. Не діти. А такі переживання. Почуття дуже сильні . Поки що. Поділіться думками, будь ласка. Може мені стане легше.
Белочкой зови• 13 января в 12:55
Автор не паліться так. Вас криє, бо фантазія заповнила все приємними здогадками, а зараз почнете пізнавати факти і буде розчарування. Не можна так триматись, мужики цього не цінують, хай він чекає повідомлення, а ні - то й не треба.
Сільський ансамбль• 13 января в 12:55
Ответ дляТролю як можу
І платить має за вас?
А ви певно самі за чоловіка платите?)
Годуєте, подарунки даруєте. Аби тільки він з вами був?)

Так от, в мене нормальний вихований чоловік. Він без прохання платить за мене і дарує подарунки і квіти. Просто так . Бо любить мене.
я Кукарача• 13 января в 12:56
Ответ дляРостки жимолости
Так а как вы увидели,если 🐸 у Вас в блоке
Оно заблюрено, под авой два глаза , нажимаешь и виден текст.
Очень удобно
Белочкой зови• 13 января в 12:56
Ответ дляБолеИменее
Якщо баба сподобалась, то самий тормознутий тормоз нажимає газ.
А газує і напирає тут тільки вона.
та да.. або він за нею просто не встигає)
Аль де Барановна• 13 января в 13:13
Тобто ви спілкуєтесь лише по інтернету якщо постійно чекаєте коли відпише і як часто заходить? І це у вас такі переживаннч за незнайомця? Чи ви на СЗ познайомились і 2 рази бачились?
Мerida• 13 января в 13:14
Ответ дляРостки жимолости
Мечтаю, чтобы вы вышли на хорошую работу скорее, эта лягушка 🐸 все глаза замылила. У вас нет анонима?
А вы чего туда не пойдёте? Чтоб у вас проблем с глазами не было.
Анонима у меня нет специально для вас. Чтоб вы не насиловали себя, а блокировали. Но, вам нравится
Ростки жимолости• 13 января в 13:16
Ответ дляМerida
Сейчас заблокирую
Ранковий базар• 13 января в 13:31
А нашо це все?
Тролю як можу• 13 января в 14:00
Ответ дляСільський ансамбль
А ви певно самі за чоловіка платите?)

А я була б рада якби чоловік хоч на день приїхав з війни, живий . Бо люблю його.
А ви свого любите ? на словах чи на ділі ?
Мerida• 13 января в 13:57
Ответ дляРостки жимолости
Сейчас заблокирую
Аминь
Я Головна• 13 января в 14:39
автор не відповідає. певно, боїться моргнути аби не пропустити крок вліво благовірного

мда, це ж треба так хотіть взамуж, щоб контролювати кількість вдихів-видихів...
автор, а ваш предмет обожнування взагалі в курсі, що він уже в парі з вами? чи він мав необережність прислати смайлика, а ви вже в свої 50 (не про вік фізичний я зараз, а про ментальний, мудрість, досвід і все таке) вже фату наміряли і пообіцяли в горі і радості?
Сільський ансамбль• 13 января в 15:11
Ответ дляТролю як можу
Я прекрасно розумію, що ваші почуття зараз загострені до максимуму. Бо коли він там.. то все стає значно сильнішим. І любов і НЕ любов.
SnowMaiden• 13 января в 16:39
Нет действий - неинтересно, реагирую только на поступки. Пишите обпишитесь.

Мужчина состоит из Мужа и Чина (с)
Заинтересованный мужчина прёт, как танк (с) Бабушка.

95% и более на сайтах и вообще по жизни это пустодрочеры и соплежеватели, бессмысленно тыкающие палкой во все подряд аккаунты, вдруг дадут из жалости, причём денег, остальное им не нать.

Спокойствие и выдержка, всё как на рыбалке.

У тебя не будет другой жизни, занимайся собой! (с)
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:46
Ответ дляБелочкой зови
Дякую Вам
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:47
Ответ дляМолчунья
Займіть себе чимось бо буде біда. У вашому віці емоційні гойдалки небезпечні.
То точно
Від 40 тиск деколи
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:47
Ответ дляГарні диньки
Как же было, тоже не дети, но така любофф, это классно
Так
Дякую
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:48
Ответ дляАгент Пинкертона
Если все так сложно, это не ваш мужчина
Все може бути
Побачу
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:49
Ответ дляМerida
Бедный мужик...еще не понял, куда вляпался в 54. Думал, спокойно жить будет, ан нет. Получай
Ну поки ми двоє на одній хвилі
Всього хочемо
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:50
Ответ дляБолеИменее
Такий мандраж буває тільки тоді, коли ви вляпались по вуха, а йому - пофіг.
Якби це було взаємно, ви б не трусились і не переживали. І він це все прекрасно бачить, навіть, якщо вам здається, що ви добре приховуєте.
Прогноз печальний.
Переживаю щоб було взаємно
Просто не можу спокійно вірити всім
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:51
Ответ дляКатастрофа
Так эти мучения наоборот самое прекрасное и мучительное одновременно:) наслаждайтесь, насколько это возможно, вряд ли это повторится
Дякую
А такого ніколи раніше і не було
Мerida• 13 января в 17:51
Ответ дляпу_пугренчик
Ну поки ми двоє на одній хвилі
Всього хочемо
Вы мне написали, что вы на одной волне, и тут же ниже написали - переживаю, чтоб это было взаимно.
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:51
Ответ дляА вот недавно
Даже владельцы крупных компаний находят время, чтобы написать женщине, которая им нравится.

А с интернетом я лично живу больше 20 лет, то есть почти половину вашей жизни. Но вы и дальше придумывайте и накручивайте.
Не зрозуміла
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:54
Ответ дляДай подивлюся
Моя мать работала всю жизнь, и пенсия 3 тысячи!!! А по теме, Автор, у меня сейчас такое же. Мужик намекает, чтоб я сама писала, а я этого делать явно не буду.
І я напевно
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:55
Ответ дляРепетиторша
А что в 50 лет еще хочется секаса?
Мало того. Обсудили проблеми контрацепції. Уявляєте? Не все ж так просто.
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:56
Ответ дляя Кукарача
Зачем оно вам надо? Неужели жизнь ничему не научила?
За пердуна старого держаться
На пердуна не тягне. Стройний, спортивний.
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:56
Ответ дляНічна ненажера
1. Убрать отслеживание статуса в интернете.
2. Наполнить свою жизнь эмоциями, а не замыкать ее на ком-то
3. Отпустить. Ваше будет вашим. Не ваше пройдет мимо.
Дякую Вам
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:57
Ответ длямиссАрфография
У Вас тривожний тип прив’язаності,може й травма покинутості. Вам би в терапію, а не у відносини.
Не знала про такий тип
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:58
Ответ дляБолеИменее
А газує і напирає тут тільки вона.
Він теж
Але я більше переживаю
автор пу_пугренчик • 13 января в 17:59
Ответ дляАль де Барановна
Де я писала що спілкування тільки по інтернету
А телеграм
Вайбер
Інші не існують?
автор пу_пугренчик • 13 января в 18:00
Ответ дляТролю як можу
Хай все буде добре
І буде мир!!!
І чоловік щоб швидко живий, здоровий повернувся!