пу_пугренчик• 13 января в 12:17

Як це тяжко. Початок відносин, переписка. Чекання, вичисляння..

Відпише не відпише, коли був в мережі, коли відписав. Як зачасто. Був і не відписав. Довго онлайн і не відписує. Як же раніше все було без інтернету. Мені 50 , йому 54. Не діти. А такі переживання. Почуття дуже сильні . Поки що. Поділіться думками, будь ласка. Може мені стане легше.
Нічна ненажера• 13 января в 18:02
Ответ дляпу_пугренчик
Де я писала що спілкування тільки по інтернету
А телеграм
Вайбер
Інші не існують?
Автор, все это иллюзии близости. Переводите общение в оффлайн, онлайн только для поддержания связи. Никаких откровенных или длинных разговоров онлайн. Только личные встречи.
Тролю як можу• 13 января в 18:20
Ответ дляСільський ансамбль
Що?
Ото я ще переймалася, коли мужик он лайн був
Це він має ваше повідомлення чекати, а не ви його
Коли жінка закохана то також чекає повідомлення, якщо шо
Попразендовна• 13 января в 20:03
Ответ дляпу_пугренчик
Мало того. Обсудили проблеми контрацепції. Уявляєте? Не все ж так просто.
Нащо вам контрацепція, віртуально ще ніхто не залітав і зппп не заражався
автор пу_пугренчик • 14 января в 18:53
Ответ дляНічна ненажера
Пока далеко друг от друга. Работа.
автор пу_пугренчик • 14 января в 18:53
Ответ дляТролю як можу
Так
автор пу_пугренчик • 14 января в 18:54
Ответ дляПопразендовна
Точно
Попразендовна• 14 января в 19:02
Ответ дляпу_пугренчик
Точно
Вам мабуть нікому підказати.
Є таке негласне правило: якщо пару годин ніхто не відповідає, значить більше не цікаво. Не треба забігати і всім відповіді писати наступного дня. Ми ж не ваш віртуальний коханець.
Тим більше, відповіді ваші такі сухі, стислі. Нецікаво. Мабуть, і йому теж.
автор пу_пугренчик • 23 января в 22:30
Ответ дляНічна ненажера
1. Убрать отслеживание статуса в интернете.
2. Наполнить свою жизнь эмоциями, а не замыкать ее на ком-то
3. Отпустить. Ваше будет вашим. Не ваше пройдет мимо.
Точно. Дякую.
автор пу_пугренчик • 23 января в 22:32
Ответ длямиссАрфография
У Вас тривожний тип прив’язаності,може й травма покинутості. Вам би в терапію, а не у відносини.
Прив´язаність, так , є. Її я дуже боюся. Тяжко відвикати.
автор пу_пугренчик • 23 января в 22:33
Ответ дляКатастрофа
Так эти мучения наоборот самое прекрасное и мучительное одновременно:) наслаждайтесь, насколько это возможно, вряд ли это повторится
Спасибо
автор пу_пугренчик • 23 января в 22:36
Ответ дляСільський ансамбль
Я прекрасно розумію, що ваші почуття зараз загострені до максимуму. Бо коли він там.. то все стає значно сильнішим. І любов і НЕ любов.
так
Ви праві
автор пу_пугренчик • 23 января в 22:36
Ответ дляSnowMaiden
Нет действий - неинтересно, реагирую только на поступки. Пишите обпишитесь.

Мужчина состоит из Мужа и Чина (с)
Заинтересованный мужчина прёт, как танк (с) Бабушка.

95% и более на сайтах и вообще по жизни это пустодрочеры и соплежеватели, бессмысленно тыкающие палкой во все подряд аккаунты, вдруг дадут из жалости, причём денег, остальное им не нать.

Спокойствие и выдержка, всё как на рыбалке.

У тебя не будет другой жизни, занимайся собой! (с)
автор пу_пугренчик • 23 января в 22:40
Ответ дляПопразендовна
Вам мабуть нікому підказати.
Так, сухі. Якась задьоргана вся. Всі думки тільки про нього.