СпайдерВумен• сегодня в 14:41
У кого такой есть, хороший?
Или рекомендуйте свой
Малая Налегке• сегодня в 14:50
Для чого вам? В мене звичайний з ПДВ за 700 грн, я ним мию санвузол. Бо колись наприклад хімією, то отравилася, приміщення мале і вентиляція не справилася. Більше з хімією там не мию.
СпайдерВумен
• сегодня в 14:51
Ответ дляМалая Налегке
Авгиевы конюшни дома чистить😂
Малая Налегке• сегодня в 14:53
Ответ дляСпайдерВумен
Авгиевы конюшни дома чистить😂
Духовку мені зручніше лимоном чи хімією. А от саме санвузли чищу паро. Не знаю, чи за керхер варто переплачувати, чи він набагато потужніший. Чи ви фанат прибирання і чистите кожен день, чи як я раз в місяць, бо постійно на роботі
Кукусик• сегодня в 14:56
У мене стара модель і я його обожнюю. Мию ним все. Не щодня, звісно, але дуже виручає