Руда ліса• 13 января в 19:47
Увага! Це тема для тих хто в Німеччині. Bundesfreiwilligendienst. Варто?
Чи не морочити собі голову і шукати нормальну роботу? Якщо ти тітка 40+? І робота типу прям хочу таку, і в той же час от нафіга воно мені? Я знаю "аж" одну історію, коли це допомогло людині знайти роботу. Плюси я розумію: мова, інтеграція, досвід, відгуки, перспектива отримати роботу в цій організації (ну теоретично).
Цікаво послухати реальний досвід
Руда ліса
• 13 января в 19:54
Ответ дляПи Пи Пилюля
Эта работа не оплачивается, надеюсь вы в курсе
Я розглядаю місце з карманними грошима приблизно 500 євро на місяць. Джобцентр лишатиме мені приблизно 180 євро
Весняний Марафон• 13 января в 20:02
Так ищите Minijob, газеты развозить, уборка , расклад товаров и т.д.
А я нівроку• 13 января в 21:02
Ответ дляВесняний Марафон
Зачем? Это явно не работа-мечта) такой валом
СирОжино пирОжино• 15 января в 20:43
Я так розумію, якийсь адвокат чи блогер з міграції запустив інфу, що це допоможе потім швидко громадянство отримати і залишитись без норм зарплати. Ну і всі і особливо мужики, що працювати не хочуть туди побігли...