Бодіпозітівна• 14 января в 06:58
Ответьте честно..
Что вы чувствуете, когда друзья в соц сетях выставляют как они живут свою лучшую жизнь заграницей. Те друзья, что уехали из-за войны. И скорее всего в Украине не могли себе позволить такой же уровень жизни, что за ее пределами
Душа компанії• 14 января в 07:42
Ответ длявре_Динка
У мене немає таких, які за кордоном живуть значно краще ніж вдома. Бо вдома на ті ж гроші можна було дозволити собі більше
Больше себе позволить, без отопления и света под обстрелами ?
Какой сюр 😆
Совбез• 14 января в 07:43
Ответ длявре_Динка
Дома эти деньги для начала нужно суметь заработать
Якось так і живу• 14 января в 07:48
Ответ дляБодіпозітівна
Вот и я не пощу особо ничего из солидарности с людьми которые остались, так как им неприятно видеть как кто то кайфует от жизни пока им на голову падают бомбы. Но смотрю что многие кто остались постят свои лухури лайф и это ок
Я сприймаю це як захисний механізм від стресу.
Совбез• 14 января в 07:48
Ответ длявре_Динка
Я говорю про своє оточення, і вдома вони мають ті ж самі гроші +-
Вы настолько в курсе материального положения своего окружения, что аж смешно. Лезите к ним с такими вопросами или при встрече больше поговорить не о чем?
Душа компанії• 14 января в 07:50
Ответ длявре_Динка
Без світла можна жити, куча для цього є необхідного. Проблеми з опаленням лише в цьому році маються. І так до обстрілів звикаєш.
Да можно
Но, это совсем не комфортная жизнь. Про кучу всего, экофлоу уже не успевают заряжаться и напряжения нет
Про привычку, видела таких привыкших
Уже на лечении, это совсем не та жизнь, сколько бы ты не зарабатывал
Это выживание
Про привычку, видела таких привыкших
Это выживание
Ответ дляСовбез
Якщо ви не знаєте як оцінити рівкнь вашого оточення то це ваші проблеми. Для цього випитувати нікого не потрібно
Зяблик протестант• 14 января в 07:50
Ответ дляДуша компанії
Какой сюр 😆
Стоматологія, дитячі гуртки, приватні клініки. Друзі вирішили забрати бабусю собі, щрб допомагала з дітьми. У бабусі пару раз був гіперкриз - повозили екстрено в приватну лікарню за свої кошти, потім зуби, потім ще щось. І відправили бабусю назад в Україну, поближче до цивілізації і доступної медицини
Ответ дляДуша компанії
Да можно
Про привычку, видела таких привыкших
Это выживание
Про привычку, видела таких привыкших
Это выживание
Не погоджуюсь з вами. Так як сама із таких звикших.
І так я краще буду жити в комфортному будинку і спати під вибухи, ніж будувати життя з нуля десь на заході
Совбез• 14 января в 07:52
Ответ длявре_Динка
А, значит, у вас своя жизнь просто скучная до ужаса, раз бегаете по чужим семьям со своими оценками.
Я этим вообще не заморачиваюсь, в жизни полно дел интереснее. И с окружающими есть о чем поговорить кроме шмоток, денег и подарков
Душа компанії• 14 января в 07:52
Ответ дляЗяблик протестант
Гуртки 😆ой как это важно
Я раскрою вам секрет, стоматологий уже полно в других странах
Про медицину для бабушки, за границей бабушки живут по 90 лет и поздоровее будут
сЛАдКОежКА• 14 января в 07:54
Ответ дляЯкось так і живу
Я тільки бачу як ті хто залишився в Україні їздять відпочивати за кордон або на Захід Україні,фоточки нового манікюру,кави,свято у дітей,нові машини,якісь фотосесії,фітнес. Я виїхала майже одразу і всією родиною,багато де була вже,але за 4 роки запостила 5 фото з пейзажами)))
Ну то шо нам лягти і вмерти?)
Душа компанії• 14 января в 07:54
Ответ длявре_Динка
Потому что вы слабая) и это такое оправдание для того, что бы попу не поднимать.
Но, время покажет
Так как, жить в послевоенной стране еще страшнее, чем в военной
И тем более в комфортном доме без личной охраны
Но, время покажет
Зяблик протестант• 14 января в 07:56
Ответ дляДуша компанії
Гуртки 😆ой как это важно
Я пишу за Польщу. Є стоматологія і навіть Астрадент в Варшаві. Але лікарі трохи не ті, що в Києві, а які були таких і брали на роботу в Польші;) І ціна трохи інша. Я ж не знаю який рівень вам стоматології норм, може і державна сармат поліклініка - то супер для вас
Ответ дляСовбез
Нє, ми просто працюємо, гуляємо і подорожуємо разом. Відвідуємо різні заклади разом. А не випитуємо хто і як і шо і коли. Але нехай буде по вашому
Ответ дляДуша компанії
Но, время покажет
Та нехай, я краще буду слабкою в мазератті ніж сильною в автобусі
ПультОт_БМВ• 14 января в 07:56
Ответ дляДуша компанії
Какой сюр 😆
Смотря у кого какое окружение. Мои одни друзья стоят дом в Крюковщине, кума квартиру ищет под сдачу купить, подруга вышла на хорошую работу. Все работают и заняты. Знакомые выставляют фото,мне все равно на фото,фото это просто фото
сЛАдКОежКА• 14 января в 07:58
Ответ дляДуша компанії
Но, время покажет
Ну то буде зовсім погано, то зберемся і поїдемо))
Чого вас там так охота нас повчати.
Поки у нас все ок.
Можна жити.
Звісно, що з пеннммм складностями.
Тільки не п.діть, що у вас їх немає
Чого вас там так охота нас повчати.
Поки у нас все ок.
Можна жити.
Звісно, що з пеннммм складностями.
Тільки не п.діть, що у вас їх немає
Зяблик протестант• 14 января в 07:58
Ответ дляДуша компанії
Гуртки 😆ой как это важно
Яка країна забезпечує українських бабушек безкоштовною медичною допомогою при першому бабушкиному ʼойʼ?
Совбез• 14 января в 07:58
Ответ длявре_Динка
Т.е заработать на Мазерати в другой стране сил и ума нет. Ясненько
ПультОт_БМВ• 14 января в 07:59
Ответ дляДуша компанії
Но, время покажет
Почему вы пишете человеку,что он слабый не зная его? Поработайте без света в войне 4 года и посмотрим,какая вы сильная духом. Такая зависть чувствуется,что не все передохли? Я вообще в Доминикану собираюсь в феврале
а должна из подвала не вылазить ,что вас потешить
сЛАдКОежКА• 14 января в 08:00
Ответ дляСовбез
Звісно!
Якщо ви в Україні працюєте адвокатом і дохід у вас 3-5 тисяч доларів.
То ким ви можете працювати в Італії/Німеччині?
Якось так і живу• 14 января в 08:00
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну то шо нам лягти і вмерти?)
Просто дивно виглядають каруселі в інсті де у перемішку новий манікюр,сумочка,фото з відпочинку і свічка за Харків чи Київ,а потім відос з вранішнього фітнесу) Може і я б так жила,якби була в Україні,мозок іноді робить дивні речі)
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:00
Ответ дляСовбез
Вы очень завистливая,поэтому и живёте херово
Душа компанії• 14 января в 08:01
Ответ дляПультОт_БМВ
Я не спрашивала куда вы собираетесь 😀
Ответ дляПультОт_БМВ
Я сьогодні з Таю повертаюсь додому. Відпочили можна й попрацювати.
Бідна нещасна, слабка
І вам гарного відпочинку в Домінікані
Бідна нещасна, слабка
І вам гарного відпочинку в Домінікані
сЛАдКОежКА• 14 января в 08:02
Ответ дляЯкось так і живу
Вам за кордоном не болить за Харків чи Київ?
Між манікюрами та сумочками?
Забагаловка• 14 января в 08:02
Нет друзей, нет соцсетей - нет проблем. Точнее одной проблемой меньше.