Бодіпозітівна• 14 января в 06:58
Ответьте честно..
Что вы чувствуете, когда друзья в соц сетях выставляют как они живут свою лучшую жизнь заграницей. Те друзья, что уехали из-за войны. И скорее всего в Украине не могли себе позволить такой же уровень жизни, что за ее пределами
Якось так і живу• 14 января в 08:02
Ответ длясЛАдКОежКА
Вам за кордоном не болить за Харків чи Київ?
Між манікюрами та сумочками?
У мене манікюр був останній раз у лютому 2022) якось немає настрою,гроші є)
сЛАдКОежКА• 14 января в 08:03
Ответ дляЯкось так і живу
Питання ж не про це було?)
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:03
Ответ дляДуша компанії
Я не спрашивала куда вы собираетесь 😀
Я была в декабре в Риме, а до этого в Бухаресте у сестры в гостях, дети в охеренном отеле в Турции: нас было 11 человек в компании, все мамы с детьми. Все мои подруги работают, все очень слабые ,по вашему,ага ага
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:04
Ответ дляЯкось так і живу
Просто дивно виглядають каруселі в інсті де у перемішку новий манікюр,сумочка,фото з відпочинку і свічка за Харків чи Київ,а потім відос з вранішнього фітнесу) Може і я б так жила,якби була в Україні,мозок іноді робить дивні речі)
Чому дивно?
Якось так і живу• 14 января в 08:04
Ответ длясЛАдКОежКА
Питання ж не про це було?)
Я вам відповіла,мені дійсно болить,тому ніяких манікюр я не те що не пощу,а навіть не роблю,немає настрою.
Ответ дляПультОт_БМВ
Не розпинайтеся. Воно того не варте
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:05
Ответ дляЯкось так і живу
А у меня есть настроение в Киеве,прикиньте. Я все делаю и на трх хожу и в бассейн,когда тепло. Не делайте из себя страдальцу
Якось так і живу• 14 января в 08:05
Ответ дляПультОт_БМВ
Чому дивно?
Ну,треба хоч якось розділяти,а то - тут я живу своє модне життя,а тут - ой,треба запостити свічку.
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:06
Ответ длявре_Динка
Не розпинайтеся. Воно того не варте
Какие выехавшие жабодушливые в этой теме
сЛАдКОежКА• 14 января в 08:08
Ответ дляЯкось так і живу
А у нас є. Ми робимо. І сітки плетемо з манікюром. І збори закриваємо.
І працюємо.
І якісь радості маємо у вигляді покупок і поїздок, свят із рідними і друзями.
Ну чого якщо ви депресуєте, то ми всі маємо депресувати. Сходіть до невролога
І працюємо.
Ответ дляЯкось так і живу
А иі хто залишився має скласти лапки, не подорожувати, не робити манікюри, купувати нові сумочки тощо бо виїхавші не зрозуміють? Треба скласти лапки і тихо чекати поки нас також вбʼє? Щоб і за нас комусь поболіло. Не розумію логіки
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:08
Ответ дляЯкось так і живу
Одно другому не мешает. Вам не понять.
Если я буду постоянно на нерве и в стрессе,мои дети будут унылые, голодные и сидеть дома в телефонах днями.
А выехавшим можно свечечку и Майорку выставлять?)))
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:07
Ответ длявре_Динка
Жаба душит, что у нас все хорошо,вот и всё.
Душа компанії• 14 января в 08:08
Ответ дляПультОт_БМВ
Я вообще вам ничего не писала
Вы чего? Отстаньте
Якось так і живу• 14 января в 08:08
Ответ дляПультОт_БМВ
Страдалиці це якраз ті хто не забувають свічку всунути між фото манікюру і кави)
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:09
Ответ дляЯкось так і живу
Это вас никак вообще не должно волновать,если вас это бесит,значит что-то не то, разбирайтесь в себе
Якось так і живу• 14 января в 08:09
Ответ длявре_Динка
Ну тим хто виїхав же не можна,виходить
ніхто не хоче бачити їх гарне життя
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:10
Ответ дляЯкось так і живу
Ну тим хто виїхав же не можна,виходить
ніхто не хоче бачити їх гарне життя
Можно всем,почему нельзя?
Якось так і живу• 14 января в 08:11
Ответ дляПультОт_БМВ
Одно другому не мешает. Вам не понять.
Я такого не бачила від виїхавших,всі майже нічого не постять,хоча живуть хто у Каннах,хто у Лондоні.
Глаголиця• 14 января в 08:11
Мне вообще пофиг кто что подумает. Жизнь научила думать о себе в первую очередь.
Душа компанії• 14 января в 08:11
Ответ дляПультОт_БМВ
Да, все хорошо 🙄
Горить квартира у багатоповерхівці Києва внаслідок атаки рф, – КМВА
Якось так і живу• 14 января в 08:11
Ответ длявре_Динка
Нам байдуже на ваше життя, відчепіться від нашого
Автору он не байдуже,тому за всіх не треба розписуватись)
Совбез• 14 января в 08:12
Ответ длясЛАдКОежКА
Звісно!
Якщо ви в Україні працюєте адвокатом і дохід у вас 3-5 тисяч доларів.
То ким ви можете працювати в Італії/Німеччині?
Таких адвокатов по стране единицы) и все на советчице сидят)
Якось так і живу• 14 января в 08:12
Ответ дляПультОт_БМВ
Мене це дивує, а не бісить)
Совбез• 14 января в 08:13
Ответ дляПультОт_БМВ
Вы очень завистливая,поэтому и живёте херово
Чему завидовать? Выдуманной Мазерати?
За меня не переживайте, думайте лучше о себе и о том, что вас заставляет писать бред
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:13
Ответ дляСовбез
Чему завидовать? Выдуманной Мазерати?
Мазератти не выдуманная
Душа компанії• 14 января в 08:13
Ответ дляСовбез
Фантазерши 😆
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:13
Ответ дляДуша компанії
Да, все хорошо 🙄
Ну,то поплачьте