Бодіпозітівна• 14 января в 06:58

Ответьте честно..

Что вы чувствуете, когда друзья в соц сетях выставляют как они живут свою лучшую жизнь заграницей. Те друзья, что уехали из-за войны. И скорее всего в Украине не могли себе позволить такой же уровень жизни, что за ее пределами
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:31
Ответ дляПочекуха
Є ще fb та threads. Те що особисто не скажуть в обличчя, то в мережі по повній.
Ну то почитайте внимательно эту тему, кого тут больше засирают?)
вре_Динка• 14 января в 08:33
Ответ дляСовбез
У вас личный секретарь тут, что в курсе ваших авто?
Ви ж одна з них)
Просто в подібній темі вже доказувала таким бризжунам, що в в Україні можна нормально жити і заробляти. Хтось запамʼятав. Хтось навіть булити цим насагвється
Наразі не вдома, можу тільки скріном з дії про підтвердить)
Совбез• 14 января в 08:33
Ответ дляПультОт_БМВ
Верю, Мазератти в Киеве не много
И вы лично со всеми владельцами знакомы?)
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:34
Ответ дляСовбез
Нет, только с троллями провокаторами
Почекуха• 14 января в 08:34
Ответ дляПультОт_БМВ
Всіх. Автор досягла мети.
Совбез• 14 января в 08:34
Ответ длявре_Динка
Ви суті взагалі не зрозуміли. Тут я можу жити і на мазераті заробляти, а закордоном треба все з нуля починати. І життя там взагалі інше і дорожче. І ті доходи при яких тут можна на мазератті їздити там базове життя.
Тому більшість тих хто тут нормально комфортно живе гірше живе там.
І мій перший пост був лише про це. Але ж налетіли виїхавші коршуни доказуючі що життя в Україні нема

І взагалі більше про порівняння що я слабка в Україні лишаюся кататися на пазератті, поки сильні брижжать ядом в автобусі з закордону. Все вам розжовувати
Мазерати в кредите на 30 лет? Или на последние деньги куплено? Совсем все печально по накоплениям, что в случае чего нужно будет начинать прям с 0?
вре_Динка• 14 января в 08:35
Ответ дляСовбез
Як же вам підгорає) від вигаданої до кредитної за пару хвилин.
Успіхів
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:36
Ответ дляПочекуха
Всіх. Автор досягла мети.
Не увидела ни одного сообщения,чтобы засирали выехавших...
Совбез• 14 января в 08:37
Ответ дляПультОт_БМВ
Нет, только с троллями провокаторами
Что и требовалось доказать
Взрослый человек без критического мышления это печаль
Почекуха• 14 января в 08:38
Ответ дляПультОт_БМВ
А це типове, що всі жебрацьки живуть за межами країни, а в Україні краще?
вре_Динка• 14 января в 08:38
Ответ дляСовбез
Что и требовалось доказать
Як самокритично, браво
Невісточка ж• 14 января в 08:39
Знайома з трьома дітьми з березня 22-го.
Чоловік в Україні. Вона намагається показати позитив, але не все так солодко, як здається. Але, як сама пише, головне, що діти в безпеці.
Інша знайома. З Маріуполя. І от коли в Маріуполі був повний треш, стільки було загиблих, вона постила фоточки про свої подорожі. Я просто видалила з друзів. Мені не ок таке
вре_Динка• 14 января в 08:40
Ответ дляПочекуха
Про жебрацьки за межами ніхто не писав.
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:40
Ответ дляПочекуха
Кто такое писал?
Совбез• 14 января в 08:40
Ответ длявре_Динка
Успіхів
При чем тут подгорает?
Те, кто в Украине хорошо жили, так же хорошо устроились и заграницей. И бизнес перевели туда, и квартиры купили, и зарабатывают.
А те, у кого Мазерати во влажных мечтах, верещат о жизни с 0. Нет никакой жизни заграницей с 0 у тех, у кого есть мозги и кто зарабатывал хорошо дома. Максимум время на раскачку, чтобы понять, что к чему, подтянуть документы и вперед
СКИБИДЫШь• 14 января в 08:41
Нема в мене таких друзів, всі знайомі в Києві, абсолютно пофіг хто як там проживає свої найкращі моменти, ну, нехай люди поживуть, мене не тригерить від хорошого у соцмережах
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:41
Ответ дляСовбез
При чем тут подгорает?
Как перевезти производство в другую страну с оборудованием, вы себе это представляете?
Почекуха• 14 января в 08:42
Ответ дляПультОт_БМВ
Кто такое писал?
Що нібито всі живуть гірше. Це майже теж саме.
Совбез• 14 января в 08:43
Ответ дляПультОт_БМВ
Бизнес это не только производство со станками
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:45
Ответ дляПочекуха
Никто такого не писал,не выдумывайте
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:45
Ответ дляСовбез
Ну так каждый пишет о себе и о своих примерах
вре_Динка• 14 января в 08:46
Ответ дляСовбез
При чем тут подгорает?
Гарно заробляти це не тільки бізнес власний. І так. Буду заробляти що тут що там +- однаково. Але там і тут це зовсім різні гроші. Бо тут податків 5% фопа платиш. А там біля 40%, плюс треба час на вивчення мови, розкачку і тому подібне. Я не хочу цього, принаймні зараз. Тут вже робота, друзі, налагоджений побут, сімʼя, відносний комфорт. І це для мене в пріоритеті наразі, я не бризжу ядом на виїхавших, навідміну від вас.
І так мої знайомі які заробляли 5-10 тис дол вдома і в європі живуть по різному, в європі вони живуть не на тому рівні як жили в Україні
Але вам видніше, всі тупі, одна ви розумняшка
Душа компанії• 14 января в 08:48
Ответ дляПультОт_БМВ
Конечно. В Польшу перевезли завод. Производство. Со станками и сотрудниками.
вре_Динка• 14 января в 08:50
Ответ дляПочекуха
Гірше жити це не по жебрацьки. Просто на ті ж 5-10 тис дол в Україні і за її межами рівень комфорту різний. Решту ви додумали
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:49
Ответ дляДуша компанії
Молодцы,все сотрудники,конечно, выездные
Душа компанії• 14 января в 08:50
Ответ дляПультОт_БМВ
Не все. Но руководство выехали сразу
Остальных подтягивали по возможности
В 22 году выезд стоил дешево
Манка Я• 14 января в 08:50
Жаба душит. Но я бы уехала тоже, и нормально жила, но обстоятельства пока держат в Украине. С детьми в Украине однозначно не осталась бы.
ФФФФристайла• 14 января в 08:51
Ответ длявре_Динка
У мене немає таких, які за кордоном живуть значно краще ніж вдома. Бо вдома на ті ж гроші можна було дозволити собі більше
Уже дома не позволишь себе больше с таеими ценами в Украине
Почекуха• 14 января в 08:51
Ответ дляПультОт_БМВ
Никто такого не писал,не выдумывайте
Читайте. Це ще не згадали, що всі на виплатах, як люблять писати.
ПультОт_БМВ• 14 января в 08:51
Ответ дляПочекуха
Скрин покажите.