Кондуктор троллейбуса• 14 января в 09:19

Де купуєте зимове взуття? Якого бренду?

Купила в тому році високі чоботи, в відомому інтернет магазині, зараз сиджу і бачу...вже їм капець..
Це при тому що працюю в офісі і добираюся на авто((
Белая котичка• 14 января в 12:07
Сезон . В мене більшість їх взуття шкіряного, укр виробник. Сестра, подруга там теж купують, носимо по декілька сезонів. У них ціни норм, якість хороша, і досить актуальні моделі. А ще знижки бувають і акції.
Неправдиша• 14 января в 13:49
Ответ дляБелая котичка
а як в них з розмірністю, не маломірять?
Белая котичка• 14 января в 13:55
Ответ дляНеправдиша
В них на магазинах є і замінник Китай, і шкіра Китай, і декілька укр виробників з натуральної шкіри. Розмірність у всіх різна.
Фантазерша• 14 января в 18:06
Вито роси, 5-6 пар только зимних, еще полно весна-осень кеды, босоножки лето) Короче, все оттуда. Удобно, доступно и стильно
Ноу коммент• 14 января в 22:00
В мене найтепліші це Коламбія і ще типу угги, купувала років 5 тому на амазоні ноунейм, але ношу вже 5 зиму, без захисного спрею виглядають як нові і дуже теплі, ще й обійшлися мені 20 дол. Зараз не знаю де купувати.
Ядвига Юсьлегко• 15 января в 10:49
Ответ длятогдалия
Угг декілька пар і ще такі хутряні
Где такие покупали? В Днепре никогда такие не видела ни у кого )
Ядвига Юсьлегко• 15 января в 10:50
Ответ дляЗлюка бобер
Купую Salomon і Lowa. Дуже задоволена
Саломон качественные, но тяжелые, а Lowa тоже нежно люблю.
Злюка бобер• 15 января в 11:41
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Salomon різні бувають. Я жодного разу не купувала важкі
тогдалия• 15 января в 15:21
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Інста магазин
Виробництво в них десь в Жимотирській області
Вони з норковоно хутра і їм вже років 6, але вони наче нові
Ядвига Юсьлегко• 15 января в 16:48
Ответ длятогдалия
Інста магазин
а можете дать ссылку на их страницу.
Да, по фото вообще не скажешь, что ношенные.
тогдалия• 15 января в 22:51
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
а можете дать ссылку на их страницу.