Морковна• 14 января в 13:01

Куда вы выбрасываете обрезанные ногти с ног и рук?

Мрії у вирії• 14 января в 13:34
Я на балконе их стригу, живу на последнем этаже. Хз куда они улетают.
НетЕщеНаверное• 14 января в 13:34
В мусорное ведро. А у вас автор, есть какие - то альтернитивные варианты ?)
Викачую яйцями• 14 января в 13:34
Ответ дляЗлива інформації
В мене одне питання, звідкіля такі дикі люди беруться? Ви росли в інтернаті? Не навчались у школі? Не знаєте як працює каналізація і що туди не можна кидати? Одні туалет котячий і прокладки в унітаз змивають, інші складують свої прокладки у сундучок, щоб нащадки здуріли коли ці залєжи знайдуть,. Унікуми бояться їх викинути у помийне відро, бо бояться, що у борщ перескочать я в ахері, невже всі адекватні вже виїхали?
Насчёт кошачьего туалета , есть специальные наполнители, которые можно смывать в унитаз.
Он просто растворяется сразу от воды
Викачую яйцями• 14 января в 13:34
Ответ дляЗлива інформації
У меня есть страшная история про туалет.
Однако вообще-то тема про ногти
Викачую яйцями• 14 января в 13:35
Ответ длявсемВсёИмного
Дома - спеціальне відро для нігтів. Збираємо. Потім дзвонимо в спеціалізовану службу, яка їх приймає. Вони забирають, дають за кіло нігтів сімейний абонемент на безкоштовний педикюр.
Ваууу, контактами поделитесь?
ЛолитаНеРазлита• 14 января в 13:36
Ответ дляВикачую яйцями
Ну конечно если у вас есть то ведёрко, то чего им не воспользоваться.
Просто если его нет априори, то ничего страшного в том, что ногти выкинутся в другом месте
Конечно, нет. Вообще не понимаю проблему.
Невгамовна сила• 14 января в 13:37
В окно
Викачую яйцями• 14 января в 13:37
Ответ дляМрії у вирії
Понятное дело куда!
Злива інформації• 14 января в 13:37
Ответ дляВикачую яйцями
Он просто растворяется сразу от воды
От саме так, такі розумні й думають. А сантехнік коли чистив забій у сусідньому під´їзді, показав, як саме воно виглядає
Викачую яйцями• 14 января в 13:39
Ответ дляЗлива інформації
Я вам ещё говорю что есть специальные, которые растворяются.
Те, что доставал сантехник было не предназначено для слива значит.
всемВсёИмного• 14 января в 13:40
Ответ дляВикачую яйцями
Ваууу, контактами поделитесь?
Дуже легкий номер 103, Кажете, що назбирали кіло/два нігтів, хочете здати. Вони потім переключають куди треба.
Викачую яйцями• 14 января в 13:40
Ответ длявсемВсёИмного
принято
Злива інформації• 14 января в 13:46
Ответ дляВикачую яйцями
В мене собаки, можливо і є, але суті це не міняє
Два-три тижні і фсьо• 14 января в 13:48
Нечупара, Гыкач и Облина приходят и забирают. Это у них валюта
Плакулька• 14 января в 13:49
Ответ дляЛеся Українка
Почему вип места все заняты?
Хто перший... Як то кажуть, того і стільці в перших рядах
Плакулька• 14 января в 13:50
Ответ дляКіна не буде
Я обычно это делаю в ванной : с ног уходит в слив ванной, а с рук в слив раковины
Так не можна
Злива інформації• 14 января в 13:51
Ответ дляПлакулька
Так не можна
Я вже навіть писала чому не можна, але ні, привичка наше усе. Дикі люди
Плакулька• 14 января в 13:52
Ответ дляЗлива інформації
В мене так чоловік робив, я його відучувала
Козяка-маляка• 14 января в 13:56
Ответ дляТрохи злякана
Теперь меня заинтересовал ваш вопрошающий ответ, а где у вас еще мусорки в жилье?
У нас, наприклад, в санвузлах і в кабінеті, але прокладки я все одно викидаю в смітник на кухні
очки_ннадо• 14 января в 14:02
Ответ дляПолтавська галушка
Вы и прокладки, тампоны на кухню выносите?
А куда нужно ?
очки_ннадо• 14 января в 14:06
Ответ дляПолтавська галушка
по моему из этих самых только вы. С вашим подходом можно и унитаз на кухне разместить, чтоб недалеко бегать от холодильника к унитазу. А что, говно ж не выпрыгнет в борщ 🤦‍♀️Это ж надо выходить из туалета и нести с собой на кухню грязную прокладку. И оставлять рядом с местом где едят.
А вы после дефекации 3 дня из туалета не выходите ?
Твердая валюта• 14 января в 14:23
Ответ длякороткопамятна
Я принесла стільці для всіх, хто зайшов почитати коментарі.

Місця для курців: 🚬🚬🚬🍃🍃🍃
🪑🪑🪑🪑🪑🪑💺💺💺💺💺💺

Для некурців:
🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑

VIP:
💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺

Місця для людей з інвалідністю:
♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️

Попкорн і напої:
🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿
🧃🧃🧃🧃🧃🧃🧋🧋🧋🧋🧋🧋
🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤
🥨🥨🥨🥨🥨🥨🥨
🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟

Безкоштовний бар:
🍺🍺🍷🍷🍸🍸🍹🍹🥂🥂🥃🥃🧉🧉

Туалети: 🚾 🚻🚻🚻
А буде тепло? Генератор є? Бо така містка тема швидко не вирішується
энциклопУдия• 14 января в 14:39
Ответ дляМорковна
В какую? Туалет? Кухонная где еда ? Или отдельно где то ныкаете?
Та не заморачивайтесь. Кидайте просто на пол. На Вашей квартире это вообще никак не скажется.
Обнемашечка• 14 января в 14:51
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Та ну блин, обед же
І не кажіть. Взяла собі половинку тортика. Хотіла з`їсти тільки чвертинку, а тут прям рота відкрила поки читала і нема половинки. Поки читала про Відра, прокладки то тортика нема. Я в шоці.
ВсеПроВсехЗнаю• 14 января в 14:56
Ответ дляОбнемашечка
Да вы крепкий орешек. Не сдались и победили торт 😂
ЛисаЛилу• 14 января в 14:57
Ответ длякороткопамятна

Місця для курців: 🚬🚬🚬🍃🍃🍃
🪑🪑🪑🪑🪑🪑💺💺💺💺💺💺

Для некурців:
🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑

VIP:
💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺

Місця для людей з інвалідністю:

Попкорн і напої:
🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿
🧃🧃🧃🧃🧃🧃🧋🧋🧋🧋🧋🧋
🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤
🥨🥨🥨🥨🥨🥨🥨
🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟

Безкоштовний бар:
🍺🍺🍷🍷🍸🍸🍹🍹🥂🥂🥃🥃🧉🧉

Туалети: 🚾 🚻🚻🚻
дякую!
Панна Кота• 14 января в 14:59
Ответ дляЗлива інформації
Бо в людей походу одне відро на кухні і усьо. А в санвузлі немає, а то приспічить інстафотку зробити, а там сміттєве відро на фоні. Не гоже)) А нігті треба під вазони закопувати як органік добрива))))
Обнемашечка• 14 января в 15:12
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я не замітила як він зник)
Конфиденциальность• 14 января в 15:37
Ответ длякороткопамятна

Місця для курців: 🚬🚬🚬🍃🍃🍃
🪑🪑🪑🪑🪑🪑💺💺💺💺💺💺

Для некурців:
🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑

VIP:
💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺

Місця для людей з інвалідністю:

Попкорн і напої:
🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿
🧃🧃🧃🧃🧃🧃🧋🧋🧋🧋🧋🧋
🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤
🥨🥨🥨🥨🥨🥨🥨
🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟

Безкоштовний бар:
🍺🍺🍷🍷🍸🍸🍹🍹🥂🥂🥃🥃🧉🧉

Туалети: 🚾 🚻🚻🚻
Як ви все гарно тут організували 😁👍 і стільців на всіх вистачить
Неместная Я• 14 января в 15:40
В сміттєве відро, яке виносимо в сміттєвий бак на вулицю.
Буває, що зрізаю нігті, перед тим, як планую пропилослсити.
Воду з аевабоксу в пилососі виливаю в унітаз.