Помилуйте мадам• 1 час назад
Ну ви ж забираєте кутикулу від майстра з манікюру?
Приносите спеціальний мішечок і згрібаєте свою кутикулу обрізану.
І до речі, з обрізаними нігтями зрозуміло, а куди ви спиляні діваєте? Так і залишаєте ту пильцю безхрзно в салоні?
Не зви чайна• 1 час назад
Як це ’залишаєте’? Пильцю дбайливо складаю в мішечки і розвішую в шафах від молі і вроків. А що хтось інакше робить?
У вербну неділю старі спалюю на перехресті і розвішую свіженькі
Помилуйте мадам
• 1 час назад
Ответ дляa.ostroverh
Пыль?
Где нормальные троли делись
Ви можете показати приклад
a.ostroverh• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Ви можете показати приклад
Сходите на аппаратный маникюр и не задавайте дурацких вопросов
Не виправдовуюсь• 1 час назад
Я даже спил снюхиваю, не оставляю.
Трубочку специальную ношу с собой, и дорожкой потом...
МадамОхмури• 1 час назад
Приходят Нечупара, Гыкач и Облина и все забирают в т.ч. пыль. Пыль у них вместо монеток
Ряженка• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Ви можете показати приклад
Продаю, мой мастер фетишист, платит за єто.
Весёлая морковка• 1 час назад
Автор в чай добавляйте, кажуть лікує мозги і направляє в нормальне русло
Помилуйте мадам
• 1 час назад
Ответ дляВесёлая морковка
Як я можу бути впевнена що ви з вилікуваними мозгами?
Приму в дар• 1 час назад
А что никто не понял сарказма)? Автор же по следам темы кто куда девает ногти после обрезки)
Срочнокпсихологу• 1 час назад
Ответ дляНе зви чайна
Я просто їм, якщо багато прям, то вечерю готую
Цвіпканя• 1 час назад
Ответ дляa.ostroverh
Пыль?
Где нормальные троли делись
Ви просто не в темі)
Там вище тема про те, куди стрижені нігті дівати, це вже продовження. Народ розважається.
Помилуйте мадам
• 1 час назад
Ответ дляПриму в дар
Та наче всі зрозуміли крім однієї дами з чаєм і без мозгів
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Котлетки из кутилы)
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляБрюльтик
Я ее вдыхаю
После того как венесуэльскую дурь отменят - только и останется кутикулу вдыхать. Генетически совместимую естественно.
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляa.ostroverh
Пыль?
Где нормальные троли делись
По следам темы про ногти. Вы не читали? Это троллинг троля
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляНе зви чайна
Якщо свекрусі в сіль додати - то вся родина в вона особисто будуть на вашому боці. Яко рідна дочка.
Фрикаделька• 1 час назад
Ответ дляПриму в дар
Можно ссылку на тему?
Не пириживай• 1 час назад
Да милая, обязательно! И кутикулу, и волосы у парикмахера, и слюну у стоматолога. И простите за откровение, и туалетную бумагу использованную в общественных туалетах.
Женщинас• 1 час назад
Ответ дляБелая и пушистая
А так можна було?
А як жеж. Особливо важливо щоб ДНК чоловіка не потрапило в недобрі руки. Бо всьо можна повісити, що хош на нього. І біда тоді. Хай всюди бере пилосос автомобільних, жух і нема сліду
Приму в дар• 1 час назад
Ответ дляФрикаделька
Можно ссылку на тему?