Помилуйте мадам• 14 января в 14:21
Ну ви ж забираєте кутикулу від майстра з манікюру?
Приносите спеціальний мішечок і згрібаєте свою кутикулу обрізану.
І до речі, з обрізаними нігтями зрозуміло, а куди ви спиляні діваєте? Так і залишаєте ту пильцю безхрзно в салоні?
Белая и пушистая• 14 января в 14:39
Ответ дляЖенщинас
А як жеж. Особливо важливо щоб ДНК чоловіка не потрапило в недобрі руки. Бо всьо можна повісити, що хош на нього. І біда тоді. Хай всюди бере пилосос автомобільних, жух і нема сліду
Обожнюю такі теми. А про повісити що хош розкажіть! Будь ласочка!
Помилуйте мадам
• 14 января в 14:42
Ответ дляБелая и пушистая
А так можна було?
Тобто якби не я ви б не задумались куди діти кутикулу?
Женщинас• 14 января в 14:42
Ответ дляБелая и пушистая
Я ж написала. Усьо. Дитину, діло пришити, та мало лі. Усьо може бути. В наш час треба бути обачним. І чим більше грошенят тим більш пильнувати треба. Самі розумієте.
Мамзелькіна• 14 января в 14:42
Пора тих санітарів позвільняти, знову таблетки не рознесли....
Помилуйте мадам
• 14 января в 14:45
Ответ дляМамзелькіна
Кажіть нехай вам залишають з вечора
Мамзелькіна• 14 января в 14:47
Ответ дляПомилуйте мадам
Кажіть нехай вам залишають з вечора
У вас з почуттям гумору такі ж проблеми як і з головою
Помилуйте мадам
• 14 января в 14:50
Ответ дляМамзелькіна
Для чого ви проектуєте на мене свої проблеми з головою?
гумор у вас не смішний і дивні лайки сама собі ставите?)))
Біле пальто• 14 января в 15:06
Ответ дляФрикаделька
Можно ссылку на тему?
a.ostroverh• 14 января в 15:24
Ответ дляЦвіпканя
Ви просто не в темі)
Там вище тема про те, куди стрижені нігті дівати, це вже продовження. Народ розважається.
Ааа
Не читала))
Сорри
Не читала))
Сорри