Зубачистка• вчера в 16:52
Поводження репетитора - чи продовжувати співпрацю
Оскільки в школі дистант, то знайшла дитині спеціаліста.
Погодили уроки щоденно на 8:30.
Два уроки підряд репетитор проспала- перенесли на після обіду - весь графік тренувань поїхав.
Сьогодні за 40 хв до уроку пише мені : «що вивчати з математики сьогодні»
Скидаю їй посилання на Гугл-таблицю, де по днях розписано, які теми на опрацювання і домашнє завдання.
Відповідає, що бачить тільки посилання на зум. Тобто таблицю не гортала і розібратися не планувала.
Мене вкурвило, бо на роботі як раз в цей час у мене дуже напружено і я не маю коли бавитися із плануванням уроків в режимі «от прям зараз».
Аби це вона мені написала звечора, я б ще як-небуть.
Я зробила скрін таблиці із темами і завданнями - надіслала
Запитує «а нагадайте автора підручника» - це питання вже втретє за період співпраці з 28 грудня.
Відповіла мабуть різкувато, що дуже занята на роботі і взагалі не розумію який сенс такої роботи, якщо я маю все покинути і розбиратися з математикою посеред робочого дня.
Можливо заведена, але я просто вибита з колії з цими уроками-відключеннями-тренуваннями-похереними домашніми справами.
Погодили уроки щоденно на 8:30.
Шопингмонстр• вчера в 16:54
Все правильно вы написали, репетитор должна знать хотя бы по какому вы учебнику работаете
Love_Love_Love_• вчера в 16:55
Ой, та ясно шо міняти. Нормального важко знайти, але ви вже встали на цей путь - я в вас вірю
Как_б_не_так• вчера в 16:57
а яка ціна за урок.? я б з такою розпрощалася. це невідповідальна вчителька. така ж вона і на уроках. що вона може навчити? це найгірші репетитори. беруть лиш гроші і не орієнтовані на результат.гнати сцяним вніиком. це що?якась молода дівиця 25 років???
Зубачистка
• вчера в 16:57
Ответ дляШопингмонстр
Вона наче і знає, але я постійно нагадую
Зубачистка
• вчера в 16:57
Ответ дляКак_б_не_так
Доросла жінка
400 грн/година
ИМХОля• вчера в 16:58
Ответ дляЗубачистка
Доросла жінка
400 грн/година
За 400 должна нормально готовиться к уроку
Как_б_не_так• вчера в 16:59
Ответ дляЗубачистка
Доросла жінка
400 грн/година
ви знущаєтесь?))) в нас готує до нмт вчителька укр мови за 350 грн.. з досвідом,з посібниками,підготовлена. все по графіку. в комісії зно працювала 10 років. а це якесь ледащо)))) однозначно би розпрощалася. для математички це недопустимо
Зубачистка
• вчера в 16:59
Ответ дляКак_б_не_так
Яка ціна?
Зубачистка
• вчера в 17:00
Ответ дляКак_б_не_так
Побачила
Пьяная вишня• вчера в 17:01
Я учу сейчас итальянский, потому что живу в Италии. Хожу на занятия к учительнице домой. БЕСПЛАТНО!!! И человек не позволяет себе такого. А у Вас неадекват полный. Шлите ее лесом
Ацетилсалициловая кислота• вчера в 17:02
Автор, я, как репетитор скажу вам, что это жесть. И вы абсолютно правы. Ищите другого хорошего специалиста.
Скажений гудзик• вчера в 17:04
Ответ дляЗубачистка
Доросла жінка
400 грн/година
афігєть, я беру 400 і це підготовка до НМТ. З записаним відео уроку, звітом після уроку. Завжди діти добре здають. І мені соромно піднімати ціну((((
Лупаю цю скелю• вчера в 17:12
Два сорванных урока по причине проспала и вы еще сотрудничаете????? Нахер с пляжа эту овцу. Наш репетитор пахал, когда у ворот ее дома танки стояли...и немного постреливали.
Зубачистка
• вчера в 17:12
Ответ дляЛупаю цю скелю
Типу тривога була і проспала.
Мені якось і шкода людину.
Думаю, я теж буває ніяка встаю
Мені якось і шкода людину.
Думаю, я теж буває ніяка встаю
Лупаю цю скелю• вчера в 17:13
Ответ дляЗубачистка
Типу тривога була і проспала.
Мені якось і шкода людину.
Думаю, я теж буває ніяка встаю
Мені якось і шкода людину.
Думаю, я теж буває ніяка встаю
повторяю, нахер с пляжа эту овцу. жалеть нужно своего ребенка и свои деньги.
Борисфенка• вчера в 17:14
Поведінка.
Поводження - це Гугл перекладач вам таке підказав, ’пекельні борошна’?
По темі - репетитор серед вас хто, ви чи вона? Вона у вас питає теми уроку і автора підручника? Лютий писець.
Зубачистка
• вчера в 17:18
Ответ дляБорисфенка
Поведінка.
ПОВОДЖЕННЯ, я, с. 1. Певна поведінка, спосіб або характер дій. В його забобонній голові разом повстали згадки про чудне.. поводження дочки (Коцюб., І, 1955, 270); Йому було соромно і боляче.. за своє не дуже чемне поводження в кабінеті начальника, коли він, Бачура, втратив самовладання і навіть прикрикнув на цього по суті доброго і працьовитого чоловіка (Чаб., Тече вода.., 1961, 40).
2. Обходження з ким-небудь, ставлення до когось. Оця шпиталька [госпітальна їжа], та супокій у шпитальних келіях, та лагідніше поводження шпитальних дозорців.. й є головною приманою, що заставляє.. в´язнів тужити за шпиталем (Фр., IV, 1950, 178); Жених був стриманий і скромний. Навіть найпричепливіша мати не змогла б закинути йому найменшу нечемність у поводженні з нареченою (Ю. Янов., І, 1958, 623); // Спосіб чи характер застосування чого-небудь, користування чимсь. Борис.. схилявся перед артистичним зухвальством свого друга в його поводженні з технікою (Гончар, IV, 1960, 82).
3. діал. Удача. Добрий візник був половиною поводження в дорозі, то й князь мав усяку причину чути себе вдоволеним з того, що найшов такого візника, як Іван (Фр., III, 1950, 145).
За ліквідацію безграмотності можете не дякувати.
Хоть би вже не ганьбилася тут, «мовознавиця»
Борисфенка• вчера в 17:18
Ответ дляЗубачистка
Ну-ну
я Кукарача• вчера в 17:22
Ответ дляЗубачистка
Доросла жінка
400 грн/година
Міняйте. Діла не буде
Летала_НаМетле• вчера в 17:30
Репетитор не повинен відміняти заняття. якщо вам це не підходить, то з цим треба прощатись. Але у мене питання. Чи ви шукали репетитора, чи вчителя вчити домашку? Репетитор це поглиблене вивчання і дуже добре якщо не по підручнику що в школі. Досвідчені репетитори вибирають свій підручник чи схему, з яким легше структурувати знання дитини. Жоден з наших репетиторів не знає які підручники у дитини і що вони зараз вчать. Просто є зріз що дитина повинна знати в кінці року.
Зубачистка
• вчера в 17:34
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ось як ви пишете , я так собі і уявляла
Мені потрібно підтягнути було ЗАГАЛЬНИЙ рівень, а вже потім заглиблюватися.
На початку року з математикою все було відмінно.
Прийшла нова учителька - зла і неконтактна.
Оцінки зʼїхали на «5»-«6» - шукала вчител через БУКІ.
Вона єдина відгукнулася.
У неї були непогані відгуки.
Почали працювати перед новим роком
Вона єдина відгукнулася.
У неї були непогані відгуки.
Почали працювати перед новим роком
Летала_НаМетле• вчера в 18:13
Ответ дляЗубачистка
Ось як ви пишете , я так собі і уявляла
Вона єдина відгукнулася.
У неї були непогані відгуки.
Почали працювати перед новим роком
Вона єдина відгукнулася.
У неї були непогані відгуки.
Почали працювати перед новим роком
7-8 клас?
Летала_НаМетле• вчера в 18:32
Ответ дляЗубачистка
5 клас
5 клас завжди з математики у всіх дітей падають оцінки, поки діти не переналаштуються. Програма математики до 4 класу мало логіки багато запам`ятовуємо. Після 5 класу вся математика тільки на логікє, пам´ять вже не настільки впливає на оцінки. Поки діти вивчали поняття, ваша дитина нормально сприймала інформацію. Потім від понять перейшли до завдань і оцінки впали. Математика 5 клас це більше про практику і математику в житті. На те що будуть вивчати пізніше, майже не впливає, бо кожен раз вчитель буде пояснювати ті поняття що були у 5 класі на початку.
ПультОт_БМВ• вчера в 18:39
я 2 рази через БУКІ шукала, це трешак повний. Краще тут, можна спитати можна і оголошення
Фиона Шрековна• вчера в 21:21
Рекомендую репетитора з математики, але щоб дитина була теж зацiкавлена. Вiдповiдає лише на вайбер i телеграм: 0684725149