Зубачистка• 14 января в 16:52
Поводження репетитора - чи продовжувати співпрацю
Оскільки в школі дистант, то знайшла дитині спеціаліста.
Погодили уроки щоденно на 8:30.
Два уроки підряд репетитор проспала- перенесли на після обіду - весь графік тренувань поїхав.
Сьогодні за 40 хв до уроку пише мені : «що вивчати з математики сьогодні»
Скидаю їй посилання на Гугл-таблицю, де по днях розписано, які теми на опрацювання і домашнє завдання.
Відповідає, що бачить тільки посилання на зум. Тобто таблицю не гортала і розібратися не планувала.
Мене вкурвило, бо на роботі як раз в цей час у мене дуже напружено і я не маю коли бавитися із плануванням уроків в режимі «от прям зараз».
Аби це вона мені написала звечора, я б ще як-небуть.
Я зробила скрін таблиці із темами і завданнями - надіслала
Запитує «а нагадайте автора підручника» - це питання вже втретє за період співпраці з 28 грудня.
Відповіла мабуть різкувато, що дуже занята на роботі і взагалі не розумію який сенс такої роботи, якщо я маю все покинути і розбиратися з математикою посеред робочого дня.
Можливо заведена, але я просто вибита з колії з цими уроками-відключеннями-тренуваннями-похереними домашніми справами.
Погодили уроки щоденно на 8:30.