СамавиховуюКота• 15 января в 09:36
Що готуєте смачне?
В мене щось нестандартне, дуже рідко пробиває на такі подвиги, раз в кілька років.
СамавиховуюКота
• 15 января в 10:33
Ответ дляСаджу все зарання
9 судочков по 250 миллилитров и 2 по 350 это много?)))
Для моей семьи нет. У меня только мужчин четверо)
Аааа, тоді питань немає ))), я в родині одна його люблю.
из_под_тишка• 15 января в 10:33
Ответ дляСаджу все зарання
Наполенон взагалі шедевр.
Викасикрет• 15 января в 10:34
Ответ дляСамавиховуюКота
З картоплею, вчора були типу більші з м´ясом.
Я тоже не жарю в олии. Делаю такие пирожки на пару, попробуйте, очень пышные получаются. Тоже редко мучное делаю, но что-то последнее время тянет, на прошлой неделе с картошкой тоже делала и пару недель назад зразы пыталась в духовке запечь, чтобы не жарить, но что-то не очень получились.
СамавиховуюКота
• 15 января в 10:38
Ответ дляСонечко
Що, правда апетитно?
Як на мене, то вони виглядають добряче недосмаженими
Не всі люблять підгоріле їсти
СамавиховуюКота
• 15 января в 10:37
Ответ дляУх яка ж Я
Та світла майже нема, напівфабрикати готую. І то, не встигаю. Коли у вас є час і скільки світла на пиріжки
Газова плита, дякувати моєму чоловіку, що не повівся на мої істерики і не поставили ми електро.
Сонечко• 15 января в 10:54
Ответ дляСамавиховуюКота
Не всі люблять підгоріле їсти
А варіант НОРМАЛЬНО посмажене ви не розглядаєте?)
А чого)?)
Бо у вас виходить або недосмажене, або пригоріло?) ну прокачуйте кулінарні скіли, не сидіть на порадниці, поки смажите.
А чого)?)
СамавиховуюКота
• 15 января в 10:56
Ответ дляСонечко
А чого)?)
Я вчора смажила
Ответ дляВикасикрет
Я вчера подвиг совершила, лепила пельмени. Пробовала решеткой часть, а часть ручками. Ну что сказать, решеткой быстрее, единственное доставать неудобно, не выпадают, надо каждый пальцем аккуратно выталкивать. Но руками красивенькие получаются и тесто тоньше.
Нужно форму хорошо притрусить мукой, перед тем, как класть тесто на нее. Пельмени будут сами выпрыгивать)
Единорог_помог• 15 января в 11:56
Таке не їм,ранок каша,салат(зелень,або буряк),мʼясо в більшості печене,буває яйце варене.Можу сирники,чи сир з сметаною з фруктами.
Вся в кредитах• 15 января в 12:35
Ответ дляСаджу все зарання
Борщ, пампушки, заливное, салатик, Наполеон
Это заливное или холодец? Морозите? После разморозки вкус не теряет, не плывет?
дожену і ощасливлю• 15 января в 12:47
Мені подобаються ваші пиріжечки, видно, що начинки багато а тіста мало. Саме до того бульйону, що на плиті.
Саджу все зарання• 15 января в 12:58
Ответ дляВся в кредитах
Заливное. Нет, не морожу.
СамавиховуюКота
• 15 января в 14:19
Ответ длядожену і ощасливлю
То рибу відварила на фінську уху )))), ще марудна робота - треба її всю перебрати від кісток. Пиріжечків на зараз немає вже )))). Ото ви глазастік ))))
Виниловая пластинка• 15 января в 15:04
Ответ дляИщу-брожу
Класс! Виглядає смачно. А що це на останньому фото? біля супу?
Дякую) Батон, а в середині масло з часником - і на гриль
Ждун с Нибиру• 15 января в 22:34
Ответ дляСонечко
Що, правда апетитно?
Мені на вигляд як лаваш або як чебуреки, що не в олії, а на сухій сковорідці. Так, виглядає чудово і без зайвої олії
Подобається