Бабо-лебідка• 16 января в 17:25

Страх їздити. Скільки занять вам знадобилось, щоб самостійно сісти за кермо?

Дівчата, така ситуація. Дуже треба їздити. Авто є. Було 5 занять з інструктором на навчальному авто, ніби йшли успіхи по наростанню, а останнє заняття ну що попало. То я вилізла при повороті не на свою смугу, то не перестроїлвчь, так зосередилась на одному маневрі, що провтикала наступний. Так уважно стежу за тими смугами, що втикаю знаки. Зʼявився якийсь страх. Ще й інструктор додав страху, типу «одні двійки». Руки вже опустились, відчуваю себе тупіше за всіх, але ж всі якось їздять. Тому йду до вас з питанням - скільки у вас було практичних виїздів перш ніж сіли за кермо самостійно? Чи були у вас такі провтикали? Чи був страх? Що допомогло подолати
Поможіть порадами
автор Бабо-лебідка • 16 января в 18:36
Ответ дляТільки не про гроші
1 автомат чи механіка?
2 це перший інструктор чи пробували вже з іншими?
Автомат
Інструктор перший, але думаю, що час його міняти
Червона калина• 16 января в 18:50
1000км в один бік, на початку війни, на чужому авто, по невідомим дорогам з новігатором. Страх як рукою зняло. До цього водійським правам було більше 10 років, їздила тільки відомими маршрутами
Скажений гудзик• 16 января в 19:24
Ответ дляДай подивлюся
До речі автор, ні в якому разі не тренуйтеся з братом, сватом, чоловіком- те провал!
Согласна это советчики помеха с права всегда
Тільки не про гроші• 17 января в 14:03
Ответ дляБабо-лебідка
Автомат
саме так, спробуйте різних, я так напевно 3 чи 4 інструкторів спробувала, перш ніж обрала ’свого’, й мені це було очевидно за 1-2 уроки максимум що людина не моя