Бабо-лебідка• 16 января в 17:25
Страх їздити. Скільки занять вам знадобилось, щоб самостійно сісти за кермо?
Дівчата, така ситуація. Дуже треба їздити. Авто є. Було 5 занять з інструктором на навчальному авто, ніби йшли успіхи по наростанню, а останнє заняття ну що попало. То я вилізла при повороті не на свою смугу, то не перестроїлвчь, так зосередилась на одному маневрі, що провтикала наступний. Так уважно стежу за тими смугами, що втикаю знаки. Зʼявився якийсь страх. Ще й інструктор додав страху, типу «одні двійки». Руки вже опустились, відчуваю себе тупіше за всіх, але ж всі якось їздять. Тому йду до вас з питанням - скільки у вас було практичних виїздів перш ніж сіли за кермо самостійно? Чи були у вас такі провтикали? Чи був страх? Що допомогло подолати
Поможіть порадами
Фісташкова кава• 16 января в 17:30
у вас було лише 5 занять з інструктором?
має бути мінімум 40 год, тобто 20 занять по 2 год (по закону)
Бабо-лебідка
• 16 января в 17:29
Ответ дляФісташкова кава
От Ви зараз втішили. Бо я вже думала що все, кретин я.
Дай подивлюся• 16 января в 17:30
Не важливо скільки нам, менідва, а вам можливо потрібно 20. Страх усувається дією будь який
Бабо-лебідка
• 16 января в 17:30
Ответ дляArctic777
Почём поездки
2200 за 2 години, тому от і думаю, чи він так мене залякав що все неправильно, щоб довше їздила з ним)
Скажений гудзик• 16 января в 17:32
С частным инструктором занятий 15-20 откатала тех что в школе не считаю мне попались такие для галочки учили и села сразу на свою машину , очень переживала нервничала но постоянно ездила только постоянная практика поможет
Кили и Манджаро• 16 января в 17:32
Я їздила кожні вихідні по 2-3 години по своїм та чоловіка маршрутам 2 місяці + взяла по 4 заняття інструктора до та після. І до цього ще вчилася в автошколі 40 годин. І ось після останніх занять з інструктором все ок. Ще знайдіть такого, що нормально пояснює помилки та підказує, а не ставить оцінку
Дай подивлюся• 16 января в 17:33
До речі автор, ні в якому разі не тренуйтеся з братом, сватом, чоловіком- те провал!
Ответ дляКили и Манджаро
Врт этом и смысл инструктора подсказать
Дай подивлюся• 16 января в 17:37
Ответ дляArctic777
Почему.
Потому, вони не профі, а часто просто не вміють ні їздитиитолком ні вчити.
До речі, в мене був супер шикарний інструктор, взагалі він інструктор по екстремальній їзді. З жінкою вдвох їм так і не вдалось нічого навчитись за кермом)))
Я начинала ездить как раз в такую погоду. Снег, лед. И инструктор меня учил на крытом паркинге. Где нет машин, где не скользко и тд. Ему часы бегут, а у меня знаний не прибавиляется. И я, понимая, что ответственность на нем, дублирующие педали , учитель рядом, скащала, что я хочу в город. Я мокрая была. По спине ручьи текли от паники. Но, мы и по льду ездили, и по снегу, и по Телиги вверх в тянучку когда шёл снег. На механике
. И выезды с Петровки( страшно глохла. Машин много, участки льда на дороге, по горку, сзади бибикают.) И задним ходом вверх и в бок. Ему пришлось. Сказал - за его практику, я первая, кто попросил под горку поехать в затор, в снег.
Отработала все, что только могла. Чтоб потом не подставлять ни себя, ни свою машину.
Если б не поговорила с ним, так бы и катались как черепахи, по чистым дорожкам
Тепличная• 16 января в 17:40
Ответ дляДай подивлюся
То у вас такие братья-сваты-мужья. Мой нормально помогал, не орал, не ругал.
Дай подивлюся• 16 января в 17:40
Ответ дляТепличная
Ой, ну кули ж без цієї тупої відповіді.
Я їздила лише з інструктором і більше ні з ким.
Мамзелькіна• 16 января в 17:41
Если бы второе предложение было реально критичным, то уже бы поехала. По себе сужу. 15 лет правам. Езжу строго по необходимости. Избегала самостоятельной езды больше 10 лет. Приперло- села и поехала.
Тепличная• 16 января в 17:42
Ответ дляДай подивлюся
Ой, ну кули ж без цієї тупої відповіді.
Зачем вы сразу оскорбляете? Почему тупой ответ? Если вам не повезло с мужем, то не значит, что у всех так. Бывают и нормальные, поверьте. Первый меня учил папа еще я в школе училась. Тоже все ок, научил трогаться на механике))).
Дай подивлюся• 16 января в 17:44
Ответ дляТепличная
По моєму оскорбляєте ви, а не я. Ви читати вмієте? При чому тут мій муж?
Лише тут 170 тем про стресову їзду з чоловіком
Тепличная• 16 января в 17:45
Ответ дляДай подивлюся
Ну слово тупой написали вы, вообще то
Дай подивлюся• 16 января в 17:46
Ответ дляТепличная
Ну слово тупой написали вы, вообще то
Ви перша перейшли на особистості, чому людям не подобається коли відповідь в їх манері?
Бабо-лебідка
• 16 января в 17:46
Ответ дляМамзелькіна
Ну дивлячись що вважати критичним. Якщо треба буде рятувати життя своє і дитини, то думаю що сяду і поїду. Але зараз питання стоїть в тому, щоб безпечно їздити по робочих справах і возити дитину, а тут я маю бути дуже впевнена і профі
Миловидна леді• 16 января в 17:48
Ответ дляБабо-лебідка
Вам ще іспити здавати. Беріть себе в руки і вчиться.
В мене лише одна знайома, що не змогла, але там винний її чоловік.
Миловидна леді• 16 января в 17:51
Ответ дляДай подивлюся
Я як з чоловіком їздила, після отримання прав, то зразу йому сказала ’тільки пікнеш, що, то зразу висажу з авто’.
Всіх підсаджую• 16 января в 18:04
Автор , ищите своего инструктора .
Я такого нашла , очень им довольна . Сейчас все гуд .
А до этого 15 лет не садилась за руль , хотя права и были
Смурфетта• 16 января в 18:09
Не больше ,чем давали в автошколе. Училась со всеми’бойфренда и’ на тот момент. Спасибо им огромное. Даже не за секс,а за то, что многому научили.
Благодарю их всех,даже умерших( к сожалению). Научили не просто быть ’наездником’ .... Научили ’слушать’ машину....
Тільки не про гроші• 16 января в 18:12
Ответ дляБабо-лебідка
скільки?..
Тільки не про гроші• 16 января в 18:14
1 автомат чи механіка?
2 це перший інструктор чи пробували вже з іншими?