Я-ваш шанс• Изменено 16 января в 20:47
Згадала як тупанула))
Було це років 5 тому. Випав сніг і чоловік зранку оголосив, що ми підемо після сніданку всі гуляти( ми з чоловіком і двоє дітей). Поки я митушилася, то вже були всі вдягнуті і я швидко також натягнула зручний одяг, щоб всі не перегрілися. І от я за ними плетуся я розумію, що мені щось зовсім не зручно йти. Зупинилася і вирішила перевірити що зі штанами не так. Засунула руки в штани і розумію, що там в штанах були теплі колготи. Це я вдягнула на себе теплі колготи, а потім зверху штани з іншими колготками, які тіліпалися в штанах. Я так сміялася в той день, що мені аж погано було. Ну і чоловік також з мене сміявся.
А ви щось подібне чудили ?
Хочу в БАНю• 16 января в 20:46
Виходила у різних кросівках. Виводила дитину в зимовому комбезі і босу
Треба підробіток• 16 января в 20:47
Я от ніколи не розуміла, як доросла людина може знімати колготки і штани одноразово, а не по черзі. Дічь якась...
Света С Приветом• 16 января в 20:48
Гуляла по Києву з заправленим платтячком в труси на 40 тижні вагітності. Години 2 гуляла. І хо думаєте мені сказав? Жодна жінка не підійшла не сказала. А чоловік на авто зупинився, вийшов і сказав.
Я не знаю чого, але я плакала в роддомі))
Я-ваш шанс
• 16 января в 20:50
Ответ дляТреба підробіток
Я також цього не розуміла, поки в мене не народилася друга дитина. Мабуть в мене щось з головою трапилося після других пологів. Я взагалі стала неохайною і мені взагалі якось стало пофіг на речі, які раніше були для мене важливими
Света С Приветом• 16 января в 20:50
А ще в бахілах тоже їхала додому з лікарні вагітною. Живіт попереду і не видно. Сіла в тролейбус. Тоже чоловік сказав
іронічна антитеза• 16 января в 20:50
Только из комбинезона ребёнка лишние колготы доставала по дороге... И не раз... Раз была свидетелем ситуации на улице, случайно привлек истерический смех девушки. Стояла пара и ребёнок маленький. На улице прям переодевала девочку и смеялась до слез, а парень стоял рядом в шоке. В общем... Папа одел ребёнка в шорты, но обе ноги в одну штанину. Привел малышку как в юбке) как она не сопротивлялась))
Света С Приветом• 16 января в 20:52
Ответ дляіронічна антитеза
Моїй подрузі зимою на роботу чоловік подзврнив і сказав, що син в садок в шортах хоче йти в -5.
Каже, або я його вб´ю, або він таки піде в своїх шортах.
Пішов в шортах. Садок через 2 дома)
Треба підробіток• 16 января в 20:54
Ответ дляЯ-ваш шанс
Можливо й таке. Всі ми різні. У мене подруга дуже неохайна, і вона цього не помічає. У мене око сіпаєтся, коли вона готує. Але мовчу, бо то мене не стосується. Вона так вграла нову кухню за 5 років, що це жах. Але то її життя, ій так добре.
іронічна антитеза• 16 января в 20:55
Ответ дляСвета С Приветом
Пішов в шортах. Садок через 2 дома)
Главное, что ребенок доволен)) у меня муж в чужих штанах сына привел раз 😅 ушёл в комбинезоне, пришёл в джинсах) бегал менял, раз не помнит в чем ребёнка утром вёл))
Я-ваш шанс
• 16 января в 20:55
Ответ дляіронічна антитеза
Я якось залишила доньку на мою маму і планувала забрати доньку з дитячого майданчика. Прихожу, а моя мама заправила платтячко дитині в лосіни. Зато не задуває
Жерица ночи• 16 января в 20:59
Ответ дляіронічна антитеза
А мійчоловік взув дитину: лівий капець на праву ногу, правий на ліву. Так і гуляли поки я не прийшла з роботи
. Для мене залишилось загадкою як донька не істерила, бо буль-який мінімальний дискомфорт у взутті, одязі , то шкандаль
Твердая валюта• 16 января в 21:16
Ответ дляТреба підробіток
А ви спробуйте, може вам сподобається?)
Шкварочка• 16 января в 21:18
Я недавно достала пакет с мукой (блинчики делать), высыпала муку в сковородку и стою, думаю, что-то не то.
КликОЛЬКА• 16 января в 21:44
Автор, я как вы пришла в больницу, прошла там какойто осмотр и обнаружила колготину из штанов свисающую уже по дороге домой. И ничего лучше не придумала, как вынуть колготы через штанину посреди улицы. Да, это был шедевр.
Хочу в БАНю• 16 января в 21:47
Ответ дляШкварочка
Я так кип´яток з-під вареної картоплі в мусорне відро злила.
Мстящий за Зайца• 16 января в 22:09
Ответ дляТреба підробіток
Снова тема от школьника
Я-ваш шанс
• 16 января в 22:21
Ответ дляКликОЛЬКА
Ура!!!!. Я не одна така
Треба підробіток• 16 января в 22:52
Ответ дляТвердая валюта
А ви спробуйте, може вам сподобається?)
Я навань чисто технічно не знаю як це можливо.
Сонечко• 16 января в 23:39
я якось пішла в школу в кофті і колготках, вдягла довгий пуховик і вже як зайшла в клас викупила що забула вдягнути спідницю
верталась додому, благо це 2 хв
Я_канеша_извиняюсь• 17 января в 01:52
Ответ дляТреба підробіток
Легко. Здесь и не такое описано) https://sovet.kidstaff.com.ua/question-798805
Амелі на мілені• 17 января в 07:30
Ответ дляШкварочка
Я пішла робити чай, побачила що в цукорниці немає цукру. Взяла новий пакет і висипала весь в чайник))