Прибираю щодня• 17 января в 16:45

Неадекватна поведінка колишнього

Ситуація наступна..9 років жили з чоловіком. Заміж не покликав, дітей немає. В минулому році я стала задумуватися про те щоб піти від нього, адже не бачу ніякого розвитку наших стосунків, мені майже 30, він на 10 років старше. Довго думала, намагалась з ним розмовляти..у відповідь бачила тільки холод і відмовки. Сексу не було роками, жили як брат з сестрою. В один момент я наважилась поїхати закордон і обдумати своє життя. Закордоном відчула себе легко, мені не треба випрошувати увагу чоловіка який поруч..і зрозуміла що більше не кохаю його, немає сенсу витрачати час один одного. Сказала йому про це по телефону і почалось..в один момент з холодного і замкнутого чоловіка він став неадекватним , він не розуміє що я від нього пішла. Звонить і пише наче нічого не було. Коли я почала ігнорити його, став дзвонити моїм батькам / друзям, щоб вони на мене вплинули. Потім трохи заспокоївся і сказав що будемо друзями,але якщо я не відповідаю на телефон він одразу починає писати багато смс, дзвонити,агресувати. Через тиждень я збираюсь в Україну, хочу забрати свої речі і документи з його квартири. Зі мною піде подруга, але мені все одно страшно. В мене враження що я не знала з якою людиною прожила майже 10 років. Ваші поради як все зробити максимально без нервів? Може коли він буде на роботі?
Зроблено у 80-х• 17 января в 16:47
Вам инструкция нужна, как заблокировать номер? Чтобы вы родственникам и друзьям тоже передали? Или пару матерных слов подсказать, как пишутся?
Люди, которые сочиняют эти опусы, вы упускаете много логических цепочек и ваша тема похожа на возню мыла по тазику: без смысла и фантазии.

Ряженка• 17 января в 16:50
какой то бред
Хвильоватиша• 17 января в 16:51
Я б не хотіла з ним зустрічатися. Тому, якщо ж можливість, то краще забрати свої речі, коли його не буде вдома. Але, з іншої сторони, хто його знає? Щоб потім в поліцію не заявив не вас. І потім доказувати, що ви свої речі забирали
Снідаю авокадо• 17 января в 16:52
9 лет прожили, ничего не нажили,детей не надо, и вдруг вы узнали какой он человек на самом деле! Вы или тролль или
Заюшка_хозяюшка• 17 января в 16:54
Ви поїхали закордон життя обдумувати? Що це за писанина така?
Не люблю натовп• 17 января в 16:58
ну то забийте йому баки. скажіть люблю-німагу, щас до мами з´їжджу і повернусь. мені тільки треба мамине дещо тут позабирати, я швиденько, цьом-цьом. потім блокуєте.
Крию матом страшно• 17 января в 16:59
Не кажіть йому, що приїдете.
Речі заберіть, але я б не подругу з собою брала, а якось бугая.