Неначасі• 17 января в 21:57
Витяг про національність
Де його замовляти? І апостилювати
Неначасі
• 17 января в 21:58
Ответ дляЗашла на 5минут
В відділі державної реєстрації актів цивільного стану
А в ЦНАП?
Неначасі
• 17 января в 21:59
Ответ дляЗашла на 5минут
Це витяг про народження? Чи як звучить цей документ?
Неначасі
• 17 января в 21:59
Ответ дляЗашла на 5минут
Поняття немаю
Все робила там
Довго? Апостилювали теж там?
Неначасі
• 17 января в 22:00
Ответ дляТам-тарарам
У нас нет такой графы уже
Графи може, й немає. А для вступу в одну з країн просять подати
Там-тарарам• 17 января в 22:00
Ответ дляНеначасі
В яку?
Зашла на 5минут• 17 января в 22:01
Ответ дляТам-тарарам
У нас нет такой графы уже
В ’витягах з актових записів цивільного стану’ є така графа
Зашла на 5минут• 17 января в 22:02
Ответ дляНеначасі
Та є вона в витягах
В свідоцтвах немає
ДА да да• 17 января в 22:02
Ответ дляТам-тарарам
У нас нет такой графы уже
Как ни странно действительно есть такой витяг, тоже удивилась. У нас оказывается национальность по отцу приоритетна.
Там-тарарам• 17 января в 22:03
Ответ дляДА да да
А что это дает? Для чего?
Снідаю авокадо• 17 января в 22:03
Ответ дляЗашла на 5минут
Та є вона в витягах
В свідоцтвах немає
А звідки вони беруть у витягах, якщо в основному документі немає? І ніхто не заповнював графу, якої не було?
Зашла на 5минут• 17 января в 22:03
Ответ дляДА да да
15 років такий витяг вилають
Чавонадо• 17 января в 22:04
Ответ дляДА да да
То есть человеку не дают выбора? Пишут по отцу? Какой бред, особенно учитывая, что при совке очень многие украинцы русскими записывались. Всегда считала, что человек сам выбирает, если у матери и отца национальности разные.
Зашла на 5минут• 17 января в 22:05
Ответ дляСнідаю авокадо
Основиний документ- книга актів цивільного стану, вона зберігається в архіві
І всі відомості є в реєстрі
Свідоцтво не ’основний документ ’
І всі відомості є в реєстрі
Свідоцтво не ’основний документ ’
Снідаю авокадо• 17 января в 22:06
Ответ дляЗашла на 5минут
І всі відомості є в реєстрі
Свідоцтво не ’основний документ ’
І всі відомості є в реєстрі
Свідоцтво не ’основний документ ’
Для отримання свідоцтва про народження не вказувалося національність, а тепер вдруг з´явилося в книгах актів цивільного стану?
Неначасі
• 17 января в 22:08
Точніше, просять витяг про народження із зазначенням національності батьків
Зашла на 5минут• 17 января в 22:09
Ответ дляСнідаю авокадо
Це різні документи
Свідоцтво і витяг
Я 10 років працювала в ВДРАЦС
З книги актів цивільного стану інформація
Свідоцтво і витяг
Я 10 років працювала в ВДРАЦС
Снідаю авокадо• 17 января в 22:11
Ответ дляЗашла на 5минут
Це різні документи
Свідоцтво і витяг
Я 10 років працювала в ВДРАЦС
Свідоцтво і витяг
Я 10 років працювала в ВДРАЦС
Звідки з´явилася в книгах актів цивільного стану інформація?
Я знаю точно, що національність ні де не вказувалась! Тільки громадянство.
Крию матом страшно• 17 января в 22:14
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Автор, це для румин паспорта?
Навіщо для румунського паспорта витяг про національність?
Зашла на 5минут• 17 января в 22:14
Ответ дляСнідаю авокадо
В Україні національність не вказується в сучасних актових записах та свідоцтвах про державну реєстрацію актів цивільного стану (народження, шлюб, тощо) згідно чинного законодавства, на відміну від старих документів, де це було можливо, а інформація про етнічне походження батьків фіксується лише у свідоцтві про народження (не в самому записі), що дозволяє особі в майбутньому змінити цей запис, але факт належності до певної національності не встановлюється судом.
Снідаю авокадо• 17 января в 22:17
Ответ дляЗашла на 5минут
То ви самі собі суперечите, а зараз мені скопіювали ШІ? Навіщо тоді взагалі щось стверджувати?
Вказується громадянство, а не національність. Ви на рівному місці всіх ввели в оману!
Запис про етнічне походження не фіксується ні де.
Зашла на 5минут• 17 января в 22:21
Ответ дляСнідаю авокадо
Радянський період: В радянські часи національність обов´язково вказувалася в свідоцтві про народження, що призводить до старих документів з цією інформацією.
Сучасні документи: З 2002 року в Україні в свідоцтві про народження є графа для етнічності (національності), але вона може бути не заповнена, і не є обов´язковою, як це було раніше.
Зашла на 5минут• 17 января в 22:22
Ответ дляНеначасі
Який рік народження?
Снідаю авокадо• 17 января в 22:24
Ответ дляЗашла на 5минут
А при чому радянський період? Скільки ви мені будете копипастити ШІ? В свідоцтві про народження немає графи для етнічності, ви хочете трохи читайте , що копіюєте
Зашла на 5минут• 17 января в 22:24
Ответ дляСнідаю авокадо
До того, що якщо автору потрібно буде для закордону, буде брати витяг про своє народження і чоловіка і на підставі цього витягу будуть вказувати в графі національність батьків в сина.