Оце так цабе• 17 января в 21:59
Уроды! группа 5.2 Оболонь - нет света 36 часов
На границе• 17 января в 23:03
Ответ дляБарабасиха
Еще и зеля перед отъездом в Давос предупредил об обстреле, каналы все пишут, что по энергетике.
Вот как так хуйло подбирает четко обстрелы, когда вся наша верхушка сваливает? Совпадение? И так каждый раз?
Если питун убьет всю нашу верхушку, Трамп скажет- это Байден виноват.
Проработник• 17 января в 23:05
Ответ дляБарабасиха
та все там давно договорено.
Барабасиха• 17 января в 23:07
Ответ дляНа границе
Зачем убивать своих партнеров?
Барабасиха• 17 января в 23:09
Ответ дляПроработник
та все там давно договорено.
Совпадения в эпоху совпадений
Можно по его поездкам составлять график обстрелов
Проработник• 17 января в 23:09
Ответ дляБарабасиха
Совпадения в эпоху совпадений
100%
Калинові вуста• 17 января в 23:13
Ответ дляБарабасиха
все уже заметили, что Зе уезжает, и обстрелы.
Поэтому при любом отьезде - может нас предупредить. Не ошибется.
Совпадение - это 1, 2 раза. А если каждый раз, то это не совпадение, а закономерность.
Калинові вуста• 17 января в 23:12
Ответ дляПроработник
та все там давно договорено.
Интересно, кто попросил Зе не трогать?
Голодаю• 17 января в 23:14
Автор, у меня 24 часа нет. Всех включили кроме нас. Солома, только что в 0 сел экофлоу, если что придётся тянуть с 24 этажа вниз заряжать завтра (
Барабасиха• 17 января в 23:14
Ответ дляГолодаю
Где его заряжаете?
Проработник• 17 января в 23:15
Ответ дляКалинові вуста
Интересно, кто попросил Зе не трогать?
путя и попросил, иначе б уже давно шмальнул по этому чму.
Калинові вуста• 17 января в 23:21
Ответ дляПроработник
не. КТО ТО путина попросил Зе не трогать. Интересно КТО? И путин не трогает..
Морковна• 17 января в 23:22
За сутки свет 2.5 часа. Думала хоть чуточку больше. Стиральная машинка осталась с водой. И включат только в 8. Сли, не поменяют. Перед этим то же самое со светом. Просто нет сил уже
Первая ласточка инфляции• 17 января в 23:38
Ответ дляРадість моя
А как раньше люди жили без света и электричества. Все днем делали и не ныли.
Ну так раніше і без смартфона жили, але ж ви з нього пишете.
А ще унітазів не було, плит, стіралок, фенів, прасок....Ви ж зараз звісно таким не користуєтесь.
Влада жирує, ніяк не нахапається, мільйонами гребе, а ми маємо згадуаати, що було раніше.
Накладні мюслі• 17 января в 23:49
Ответ дляРадість моя
у них не було електроплит і холодильників. і була вода
Поліцейський патруль• 17 января в 23:51
Боже, людоньки, обнимаю вас всех, так жаль, что вынужденны терпеть этот ужас по вине этой шоблы, сколько же на их головы идет негатива, а им ничего
Обнимаю вас, мои хорошие, нет слов, сами намерзлись 5 дней((
Накладні мюслі• 17 января в 23:52
Ответ дляМалявка ще та
Про важку зиму говорили з літа минулого року. Є досвід з початком війни, аналогічний.Люди продовжують наївно чекати від влади чудес.
так на хер така влада
Накладні мюслі• 17 января в 23:54
Ответ дляЕдимнаморе
Чего на дтек гоните?
Вы знаете как, в каких условиях они сейчас работают?
хто? работяги -електрикам, яким навіть не проголосували надбавки за цю адську роботу? Мова не про них. ДТЕК - приватна структура. Ахметика.
Накладні мюслі• 17 января в 23:56
Ответ дляРадість моя
Уже писали в новостях, что у тех, у кого нет центрального отопления свет не будут выключать.
Не правда. Тільки тих, в кого електроопалення
Анонимба• 18 января в 00:01
Ответ дляБегущаяпо
Я согласна с вами. Беспредел, халатность. Столько людей у которых трубы порвало. Никуда не возможно дозвониться. Раз нас решили кинуть - то на кой черт платежки шлют за э/э и остальное, раз каждый уже сам как может выживает
а тут вже потрібно згадати,скільки тих бригад залишилось, коли ТЦК прошерстило усіх..
наскільки пам’ятається - якраз рік назад вже пропонувалось жінкам іти навчатися в рем.бригали на зварників і слюсарів. пішли??
попереджували, що так буде,що і бачимо зараз..
і чим більше поломок тим довша черга на усунення.
до речі,ее та газ - також такі ж перспективи.((.
Бегущаяпо• 18 января в 00:04
Ответ дляАнонимба
Женщинам рожать, детей воспитывать и поднимать, работать, еще и в окопы идти? Все уже на женщин решили скинуть. Пускай дети и внуки наших властей и они сами идут воюют. Пацаны умирают за что? За то, чтобы мы сейчас сидели в холоде и голоде?
сказочное_Бали• 18 января в 00:06
Ответ дляРадість моя
не жили в бетонных высотках, а имели печи, дрова и колодцы.
Ответ дляМальдивирую
Чому Київ згасає не через ракети
Автор: Владислав Смірнов
Станом на січень 2026 року Київ перестав бути містом, придатним для життя, і перетворився на полігон для виживання. Офіційні зведення сухо констатують: «Ситуація на Правому березі погіршилася до рівня Лівого». У перекладі з бюрократичної мови на людську це означає: система лягла повністю.
Три доби без світла в цілих житлових масивах. Понад 6000 будинків без стабільного опалення. Температура у квартирах, що стрімко падає до +10...+12 градусів. Хрещатик, який у вечірній час виглядає як декорація до постапокаліпсису, де єдине джерело світла — фари машин, що наосліп рухаються «рулеткою смерті» на нерегульованих перехрестях. Я вперше в житті побачив черги в ’Пузату хату’ аж на вулицю, це як у 20 роки минулого сторіччя у часи великої депресії. Це піздець!
Влада знову вмикає стару, заїжджену платівку: «підступний ворог», «аномальні морози», «складна генерація». Це брехня. Те, що відбувається зараз — це не форс-мажор і не наслідок виключно удару 13 січня. Це закономірний фінал свідомо обраної стратегії. Це результат злочину, який тривав чотири роки. І ім’я цьому злочину — не війна, а некроекономіка.
Діагноз: Що таке некроекономіка?
Чотири роки ми трималися. Система, збудована ще «совком», витягувала на морально-вольових якостях енергетиків та гігантському запасі міцності бетону й заліза минулого століття. Але запас вичерпано.
Сьогодні ми спостерігаємо тріумф некроекономіки. Звичайна корупція — це коли крадуть з прибутків, коли система працює, а чиновник знімає вершки. Некроекономіка — це коли державний ресурс конвертується у смерть, руїну та колапс. Це система, яка не просто краде гроші, а демонтує фундамент виживання нації заради приватного збагачення.
Українці звикли думати, що корупція — це про гроші, які хтось «перенаправив».
Але в умовах війни кожен украдений мільйон на ППО — це ракета, яка долетіла.
Кожен «відкат» на РЕБ — це дрон, який спалив підстанцію.
Кожна тендерна схема в енергетиці — це холод у дитячій кімнаті.
Сьогодні Київ темний не тому, що ми не могли захистити енергетичні об’єкти. А тому, що роками не захищали, бо гроші на захист йшли в кишені, а не в бетон. А, ще на велике будіництво доріг - допомогло?!
Злочин №1: Вбивство тепла та афера з децентралізацією
Чому тисячі будинків у Києві залишилися без тепла? Нам кажуть: «Приліт по ТЕЦ та котельнях». Але правда страшніша. Ще у 2022 році, після перших атак, кожному притомному експерту було зрозуміло: величезні радянські ТЕЦ — це легкі мішені. Їх неможливо сховати, їх неможливо повністю прикрити ППО.
Єдиний вихід, про який кричали всі — тотальна децентралізація. За 4 роки (чотири роки!) місто та держава мали закупити і встановити тисячі когенераційних установок (міні-ТЕЦ) та газопоршневих станцій. Вони ставляться у дворах, у підвалах лікарень, біля насосних станцій. Вони створюють «енергетичні острови», які дають і тепло, і електрику для циркуляції води, навіть коли «лягла» велика станція.
Де ці установки? Гроші на них виділялися. Гранти від партнерів заходили мільярдами. Але замість мережі з тисячі малих «сердець», яку неможливо знищити ракетним залпом, влада продовжувала вливати кошти в латання старого радянського монстра.
Чому? Тому що некроекономіка не любить малі проекти. На закупівлі однієї гігантської турбіни або ремонті магістральної теплотраси «відкат» отримати легше і непомітніше, ніж адмініструвати тисячу дрібних об´єктів. Централізація — це годівниця. Децентралізація — це безпека, але вона «невигідна» чиновникам. Коли ви зараз мерзнете, знайте: ваше тепло вкрали не тоді, коли ракета влучила в генерацію. Його вкрали на тендері два роки тому, коли вирішили не будувати альтернативу, щоб не втрачати контроль над потоками.
Злочин №2: «Бетонні» міфи та світло, якого немає
Питання, яке має стати основою для військового трибуналу над відповідальними за енергетику: Де фізичний захист підстанцій?
Ми роками слухали звіти про «три рівні захисту». Ми бачили презентації, де нам малювали бетонні саркофаги для трансформаторів. На це списані астрономічні суми. Але настає січень 2026-го. Прилітає дрон (навіть не балістика, а повільний дрон!) — і вузлова підстанція вигорає вщент. Як це можливо, якщо вона «захищена»?
Відповідь проста: захист був бутафорським. Це були «потьомкінські села» з мішків з піском та дешевих сіток, які продали державі за ціною бункера. Кожен знищений сьогодні трансформатор — це пам’ятник корупції.
Московія знищує трансформатор. А некроекономіка знищує систему, яка мала б поставити новий.
Московія запускає дрон. А некроекономіка не закуповує системи захисту, бо «свій» постачальник ще не виграв тендер.
Світла немає по дві доби не тому, що немає генерації. Світла немає, бо немає маневру. Резервні лінії не збудовані, запасне обладнання не закуплене в достатній кількості. Система працювала «на знос», щоб максимізувати прибутки олігархічних груп, і тепер вона просто розсипалася від першого серйозного морозу.
Автор: Владислав Смірнов
Діагноз: Що таке некроекономіка?
Всё правильно написали. Но какая-то ту.пая глядь поставила вам синюю рожу.
Спасибо зелёным ебл.анам Киев откатился на столетие назад.
Анонимба• 18 января в 00:11
Ответ дляПуки-куки
Вы не правы. Причём тут ожидания от правительства?
як причому?? тому що у нього проф.обов’язок забезпечувати людям,його вибравшим, -нормальну умови життя. Знаєте,скільки коштів з бюджету іде на обраних? цікаво,для чого?? щоб картинка по єдинмарахвону гарна була? Чи,можливо на те ,щоб організувати управління країни в нормальнім руслі?
Анонимба• 18 января в 00:18
Ответ дляБегущаяпо
Как это чего? Они продлили нам графики и не принимают заявки. На аварийных рабочих я не гоню, я искренне им сочувствую, они в такой же ситуации как и мы. А вот «верхушка» этого всего, еще те мразоты.
якщо оця верхушка,що складає графіки десь дінеться,то буде звичайний колапс. Люди не одну добу
працюють стараються рівномірно дати усім світло, але поломки критичні..тому довго не можна відновити.Запчастин немає,вишукують.
А все решта- до Ахметова ,Шмигаля та міндічевих.
Бегущаяпо• 18 января в 00:23
Ответ дляАнонимба
Да сволочи они обыкновенные. Срать хотели на людей. Какого Х допустили такие разрешения? Потому что … надо? Пи …
Смячиком• 18 января в 00:22
Ответ дляКалинові вуста
Я бы сказала - не закономерность, а договорняк...
Анонимба• 18 января в 00:26
Ответ дляБегущаяпо
потому что- друзі- ’денег жалко’... , (і хто їх туди ото поставив?? )
Мальчун-задирун• 18 января в 00:32
Ответ дляАнонимба
Тут у половины трудовой нет,какие сварщики и слесари из них?
Бегущаяпо• 18 января в 00:35
Ответ дляАнонимба
Заметно.