juisy2010• 17 января в 22:55
Чому всі звинувачують Українське керівництво, а не р*сьню через відсутність е/е?
Маємо звинувачувати ворога, чи не так? Наші енергетики і так роблять неможливе щоб хоч якось підтримувати постачання і відновлювати підстанції після руйнувань і уражень.
Давайте будемо їм вдячні за роботу в таких умовах супер-тяжких, особливо в таку погоду. Будьте добріше по відношенню. до них, будь ласочка <3
Борисфенка• 18 января в 00:47
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
А коли прийде ворог, ви нарешті відпочинете в теплі?
Чи які ви варіанти бачите, окрім окупації? Ворог просто перестане стріляти?
vasilisa-l• 18 января в 00:47
Ответ дляlekon-lekon
Всі винуваті, тільки не кацапи
У меня другой вопрос, почему у кацапов так не работает? Они тоже без света, в некоторых областях, по ним тоже прилетает, но им и в голову не приходит спросить своих властей, что черт возьми происходит. А у них даже войны нет.
Как это у них работает?
зона_комфорта• 18 января в 00:47
Ответ дляMariya Prokhorova
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 18 января в 00:47
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Ви не можете спілкуватися адекватно?
_Alekssandra_• 18 января в 00:49
Ответ дляMariya Prokhorova
Удалено администрацией...
Вы считаете нормальным такое писать людям? Про переход на личности даже писать не стоит.
Вы где территориально находитесь? Хотя ответ очевиден: точно не ’примерзши к батарее клавой воююте’
lekon-lekon• 18 января в 00:49
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Тургенівський слог в чаті
спала ваздастся
літературки начитались чи що, що так несе
спала ваздастся
зона_комфорта• 18 января в 00:49
Ответ дляvasilisa-l
Как это у них работает?
А на советчице власти сидят?)
Кто у нас с властей спрашивает?
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:50
Ответ длязона_комфорта
Вас у Гуглі забанили? )) Я до вас секретарем не займалась, як і дефектологом.
На час воєнних дій 1941-1945, на території СССР, бо фактично вона почалася у 1939, війна називалася вітчизняною. На території бувшого СССР.
Що ви мені тут викладаєте історію сесесера ?
Другова Світова і Велика Вітчизняна , то є два різних терміна і дві різни дати !
Перемогла би сесесре свого партнера гітлера без антігітлеровської коаліції чисто випадково сталін який готувався нападати , вимушен був захищатися
vasilisa-l• 18 января в 00:51
Ответ длязона_комфорта
А на советчице власти сидят?)
Кто у нас с властей спрашивает?
Претензии к кому?
_Alekssandra_• 18 января в 00:51
Ответ дляБорисфенка
П´ята колона, примерзнувши до батарей, кличе ворога. На це і був розрахунок ворога.
Українці виживають, як можуть.
То вы уехали из страны, чтобы ворога не звать, если вдруг примерзнете? От искушений бежали?
lekon-lekon• 18 января в 00:51
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Та це ж кацапська фіча стояти на колінах, щас щось не актуальна, мабуть, тому що насрати хуйлу на вас
зона_комфорта• 18 января в 00:52
Ответ дляMariya Prokhorova
Вирішить для початку проблему розуміння друкованого тексту, і перечитайте спочатку те що не зрозуміли , якщо вже вперлися в чужий діалог.
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:52
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
У вас з прочитанням все гаразд ?
Вас дописи , що Україна не буде існувати як держава , не бентежать ?
lekon-lekon• 18 января в 00:52
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Ага, історію пишуть ті хто знають абетку
Ответ дляБорисфенка
Я бажаю жити в своєму домі, приходять грабіжники, і я маю змиритися і все їм віддати?
А за спротив мені воздасться, не ворогу???
Вы провоцируете чтоб ваш дом сожгли потом снесли все до пыли и убили вас,детей,животных и всех соседей!!что дальше?легче станет наблюдать с облачком как вы ошиблись и были тупы и упрямы?
зона_комфорта• 18 января в 00:53
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Как это не нужны наши территории, очень даже нужны, если еще перед войной Путин присвоил себе полностью Донецкую и Луганскую область и без выхода из нее наших военных ничего не подпишет.
Западная помощь в карманах нашего правительства.
lekon-lekon• 18 января в 00:54
Ответ дляBerill
Ну ви воістину просто брати по нещастю, не знаю навіть що вам і порадити можна у вашій безвихідній ситуації
А що треба в окупації сидіти, до чого цей Женя для порівняння?
зона_комфорта• 18 января в 00:54
Ответ дляlekon-lekon
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 00:55
Ответ дляItzamna
Чим провокую? Фактом свого існування на світі, фактом будування свого дому?
’Ти віноват лішь в том, что хочеться мне кушать’?
Mira29-c3c3• 18 января в 00:55
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
А що та учасниця не так написала що ви в її бік стільки бруду вилили ?
Caramel-932d• 18 января в 00:56
Ответ дляБорисфенка
Ні ви прсото втекли, з хати з чемоданом трусів, але чомусь хочете щоб інші стояли до кінця
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:56
Ответ дляlekon-lekon
Ні, це так називалась радянська версія, а насправді сралін з Гітлером в 1939 поділили Європу, навіть, був спільний парад в Мінську, ще сирисири постачали зерно, метал, паливо, каучук і багато всього, були навіть авіабази для навчання німецьких пілотів. А спільних подій зараз дуже багато, всі тези кацапської пропаганди родом із Геббельщини, ті теж спішили звільняти німецькомовних
Про партнерство сталіна з гітлером вони не згадують , там треба було захищатися і до годовщини октября Київ брати , що Дніпро кровавим був
Любять рашисти дати
Борисфенка• 18 января в 00:56
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Це ви так нахвалюєте всемогутність москалів? Облом вам,українська нація буде жити вічно.
lekon-lekon• 18 января в 00:56
Ответ дляElmyska
Так они с нулевой экономикой уже 4 год. И президент у них двойник, а оригинал уже того....и давно, а вы все смерти ему желаете. С какой вы палаты? Гостинца вам вышлю
Яка нульова економіка, в 2022-2023 були супер доходи із-за дорогої нафти та Газа, а тепер пєчалька закрадається, навіть ваші воєнблогери пищать, хоча, не переживайте, всьо по плану
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:58
Ответ дляБорисфенка
Українці виживають, як можуть.
У них розрахунок на Жіночий Майдан , але знову вони помилилися
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
от тільки спочатку хороші руські ’з’їли’ український газ...
50-70-ті роки: Україна, як складова СРСР, видобувала газ і постачала його до Росії, зокрема до Ленінграду (Санкт-Петербурга) та Москви, використовуючи газогони у напрямку із Заходу на Схід.