juisy2010• 17 января в 22:55
Чому всі звинувачують Українське керівництво, а не р*сьню через відсутність е/е?
Маємо звинувачувати ворога, чи не так? Наші енергетики і так роблять неможливе щоб хоч якось підтримувати постачання і відновлювати підстанції після руйнувань і уражень.
Давайте будемо їм вдячні за роботу в таких умовах супер-тяжких, особливо в таку погоду. Будьте добріше по відношенню. до них, будь ласочка <3
зона_комфорта• 18 января в 00:39
Ответ дляMariya Prokhorova
Не дочекаєтесь , за 4 роки який обласний центр ’ освободілі’ ваші освободітелі ?
З такими темпами пора про себе подумати , скоро кадировцям нема з чого дань платити буде
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:39
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Ви конкретно напишить дати Другої Світової війни
Просто цифри
зона_комфорта• 18 января в 00:39
Ответ дляlekon-lekon
Як можуть впливати телефони і інше на факт номінації цих подій в історії? Читайте історіографію що таке історія
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 18 января в 00:39
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Ви на українському форумі пишете такі речі?
Ви нічого не наплутали ?
Ответ дляБорисфенка
Чоловік сказав - дитину в окупацію не привозити. Та й мене пристрелять в перший день окупації, мій фейс давно засвічений всюди.
То це я і Фаріон змусили москалів Україну знищувати?
Ну ви воістину просто брати по нещастю, не знаю навіть що вам і порадити можна у вашій безвихідній ситуації
Борисфенка• 18 января в 00:40
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Я бажаю жити в своєму домі, приходять грабіжники, і я маю змиритися і все їм віддати?
А за спротив мені воздасться, не ворогу???
Ответ дляlekon-lekon
О, треба все гасити- кацапський ЧМ флот, кацапські порти, тіньовий флот...що будете робити з нульовою економікою? Сухарів насушили собі, переживете
, чи у вас всьо па плану?
Так они с нулевой экономикой уже 4 год. И президент у них двойник, а оригинал уже того....и давно, а вы все смерти ему желаете. С какой вы палаты? Гостинца вам вышлю
vasilisa-l• 18 января в 00:40
Ответ дляSolnceya
Потому что за 4 года войны можно было изменить подход к энергетике, укрепить оборону, спрятать под землю многое, наладить связи с импортом быстрые и тд
Под землёй много спрятано, но когда 2 прилета в одну цель, то не поможет.
Ну или недостаточно хорошо спрятано
Ответ дляMariya Prokhorova
Ага, не нужні росії наші землі , ви їх послухайте , вони там всі кричать , що то наші ісконо руські землі
це раша хоче двіжухи , щоб вони горіли в пеклі
Закінчуйте свої методички про нейтралітет , з натою рашисти воюють , чули цю пісню брехливу вже
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:41
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
frumoasa17• 18 января в 00:42
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
зона_комфорта• 18 января в 00:41
Ответ дляMariya Prokhorova
Просто цифри
Вас у Гуглі забанили? )) Я до вас секретарем не займалась, як і дефектологом.
На час воєнних дій 1941-1945, на території СССР, бо фактично вона почалася у 1939, війна називалася вітчизняною. На території бувшого СССР.
Caramel-932d• 18 января в 00:41
Ответ дляБорисфенка
Треба було здатися ще в 2014-му? Ми в курсі, що вам на Україну насрати.
Це вам нас,рати на Україну, бо ви сидите зараз фіг зна де але не тут. Цинізм вищого ступеню . Сміє говорити українцям що знаходяться в Україні такі речі, гріючи філейну частину в теплі за кордоном
lekon-lekon• 18 января в 00:41
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
Ні, це так називалась радянська версія, а насправді сралін з Гітлером в 1939 поділили Європу, навіть, був спільний парад в Мінську, ще сирисири постачали зерно, метал, паливо, каучук і багато всього, були навіть авіабази для навчання німецьких пілотів. А спільних подій зараз дуже багато, всі тези кацапської пропаганди родом із Геббельщини, ті теж спішили звільняти німецькомовних
зона_комфорта• 18 января в 00:42
Ответ дляMira29-c3c3
Ви нічого не наплутали ?
Припиніть ховати голову у пісок, це веде країну до повного знищення. Чи вам байдуже, і ви сподіваєтесь на польський паспорт?
Борисфенка• 18 января в 00:42
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Я не дивлюся дебільні шоу, це щось Зелений ляпнув?
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:43
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 18 января в 00:43
Ответ дляElmyska
Так уже Москву погасили, только в Киеве. Хватит нести наркоманский бред. Не по Сеньке шапка.
Ну в принципі вірно, тільки мацкву потопили, є нюанс
vasilisa-l• 18 января в 00:44
Ответ дляPrervana
Ну вот да. Это реально люди-герои. Я бы уже уволилась к херам и пошла бы в частную практику инверторы населению цеплять и проводку в новостройках прокладывать, а не вот это вот всё под снегом, дождем, в темноте и обстрелах
Нельзя, как только слетает бронь в связи с увольнением, сразу же приходит повестка.
Близкий работает. Говорит что работают по 5 суток подряд, спят прямо на работе, чтобы не тратить время на дорогу.
А у них работа с высоковольтным напряжением.
Уволился бы ещё в 2024, но боится что повестку принесут.
зона_комфорта• 18 января в 00:44
Ответ дляfrumoasa17
Удалено администрацией...
Ответ дляKolesniza
Ого как закрутили, сами хоть поняли, что написали? Т.е. не доходит до меня, а мой простой вопрос так и не поняли. Ок, переиграем, вы согласны что энергетики молодцы и большое им спасибо от украинского народа, а наша власть в основном коррупционеры и жулики?
Глупенькая (я это с любовью и шутя, если что), безусловно. Это ВЫ не поняли, что на фоне всего этого кризиса и кошмара, я, как человек уважающий людской труд именно с этой целью тему и создала - поблагодарить энергетиков. И призвать тех, кто даже не понимает в каких условиях они возобновляют и чинят подстанции - сказать спасибо. Энергетики чинят нам е/станции даже за свою копеечную з/п. Я здесь не про коррупцию сейчас.
lekon-lekon• 18 января в 00:44
Ответ дляItzamna
Вы слишком далеки от юрисдикции-это слишком заметно!не позорьтесь!
Набір слів, якісь десь кацапня чула, малоосвіченність вона така. Юрисдикція
Борисфенка• 18 января в 00:45
Ответ дляPole
То українці, примерзші до батарей, ’п´ята колона’???
П´ята колона, примерзнувши до батарей, кличе ворога. На це і був розрахунок ворога.
Українці виживають, як можуть.
зона_комфорта• 18 января в 00:45
Ответ дляlekon-lekon
Слухайте , ви хоч в школу ходили? Радянська версія)) а ви звідки пишете? Де народилися і все життя прожили?
Ответ дляIncol
А чого у людей труби порвало і зараз це прям просто колапс, бо відповідні на місцях ’органи-управляючі компанії’ не підняли свої дупи і не злили воду з систем, а зараз це просто катастрофа. Але всі ці ЖЕКи/ОСББ/УК справно брали роками з людей гроші, а не виконали найважливіший перший пункт інструкціїї, який мали б зробити! У нас в 4-00 в ту ніч вгепало найсильніше, пропало світло, а протягом години було чутно, як спустили воду. Знову згадаю ’старі’ часи, як ми заселилися в цей будинок. Щоночі по стояку на загальному коридорі проривало трубу і вода цівкою лилася на підлогу, ми з сусідкою по пів ночі то все вигріблаи. Приїздила аварійка, забивали сірника в ту дірку і ’ад´ю’, аж поки нам не вирізали шмат труби і не замінили на новий, аварійку ми викликали з завидною регулярністю. Так воно і кругом трималося ’на сірнику’, потрібно було щось робити, а не думати, що на авось само якось вирішиться.
все кругом тримається не на сірнику.. -на соплях.
. ремонтних бригад стало набагато меньше.,...,
копійки платять,люди не хочуть іти..
lekon-lekon• 18 января в 00:46
Ответ дляElmyska
Удалено администрацией...
Ага, століттями все ніяк не перестає существовать Україна
Кішка тонка мабуть
frumoasa17• 18 января в 00:46
Ответ длязона_комфорта
Удалено администрацией...
В правилах є пункт про перехід на особистість. Не вмієте тримати в руках себе?
Mariya Prokhorova• 18 января в 00:46
Ответ дляItzamna
Удалено администрацией...
Не хвилюйтесь Тризуба не кремлі не буде , ця війна зупиниться коли у рашкі гроші на війну закінчаться