juisy2010• 17 января в 22:55

Чому всі звинувачують Українське керівництво, а не р*сьню через відсутність е/е?

Маємо звинувачувати ворога, чи не так? Наші енергетики і так роблять неможливе щоб хоч якось підтримувати постачання і відновлювати підстанції після руйнувань і уражень.
Давайте будемо їм вдячні за роботу в таких умовах супер-тяжких, особливо в таку погоду. Будьте добріше по відношенню. до них, будь ласочка <3
Itzamna• 18 января в 01:21
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Нет,не один,вас тут трое!!И потому и беситесь что вас прищемляют и называют вещи своими именами!
Борисфенка• 18 января в 01:22
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Mira29-c3c3• 18 января в 01:23
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 18 января в 01:25
Ответ дляItzamna
Розкажіть, будь-ласка, які настрої у ваших, як там в очікуванні п*здєца в економіці, ріст цін, може й мобілізація буде? Як температура по палаті? І як ваші реагуючи, що як дідів заградотряди шлють штормотряди? Чому коней використовуєте на полі бої, не шкода тварин?
Lisa_m• 18 января в 01:37
А кто все? Я прекрасно знаю откуда ракеты летят. Из рашки. И не знаю ни одного человека, кто бы не знал. К руководству страны вопросы только по работе с последствиями. И весьма справедливые. Например, вы считаете ко времени такое давление на бизнес? Вы считаете уместно выделать средства на фантастические защитные укрепления? И к тому же их красть? Хорошо ли, что в стране нет программ для населения по обеспечению хотя бы минимальными источниками электропитания? Возможно ли такое, что из объекта критической инфраструктуры вдруг исчезает генератор? А новости с импортом батарей? Я могу продолжать долго.
Beile• 18 января в 01:40
Ответ дляРозовые одуванчики
Удалено администрацией...
Beile• 18 января в 01:42
Ответ дляlekon-lekon
Всі винуваті, тільки не кацапи
Удалено администрацией...
Beile• 18 января в 01:45
Ответ дляCaramel-932d
Це все розмова ні про, посидіть без світла з дитиною маленькою 3 доби ( мінімум) тоді повоююєете, це прсото пуста балаканина диванного патріота .
Удалено администрацией...
Beile• 18 января в 01:47
Ответ дляlekon-lekon
Так виікли багато хто і у цієї пані воюють родичі, що ще треба? Чи треба було залишитись в окупації, щоб дружину військовослужбовця закатували, а дитину віддали в кацапські інтернати вчитись ненавидіти все українське?
зараз тцк забирають чоловіків і здають українських дітей в українські інтернати . чим лякаєте?
Наталка -русалка• 18 января в 02:34
Це так,але гроші виділили,щоб захистити енергоблоки від ударів ,а їх розкрали і тепер прості смерті сидять мерзнуть,а ті хто крали бабло в себе в будинку топлять чи каміном гріються ,може тому і звинувають не русню саме
Incol• 18 января в 03:07
Ответ дляЕленнн
все кругом тримається не на сірнику.. -на соплях.

. ремонтних бригад стало набагато меньше.,...,
копійки платять,люди не хочуть іти..
На ’сірниках’ трималося в спокійних 2005-2009, а зараз то вже на соплях-диві і ентузіазмі постих людей.
Helenny• 18 января в 03:09
Ответ для_Alekssandra_
Вот у меня сутки света нет, когда он есть в других домах. путин виноват, серьёзно?
А хто ракетами та шахедами намагається знищити нашу енергетику?
Не хуйло з кацапами?
Incol• 18 января в 03:16
Ответ дляlekon-lekon
Всі винуваті, тільки не кацапи
Звісно віками кацапи не дають нам жити вільно і окремо від ’їхнього сраного діла’, але й наші докладали зусилля для того, щоб злити УКраїну прям всі по черзі, від моменту, коли не обрали Чорновола і понеслося. Знищення атомної зброї, розпилювання літаків, підірваних складів з боєприпасами. Кацапи монотоно роками купували українців, щоб ті руйнували свою країну і робили диверсіїї зсередини, чого варто тільки було керівництво всіх військових ланок про Януковичу і т.д.
Авокада• 18 января в 03:40
наше керівництво делает только видимость деятельности,а сами брэшуть и крадуть,нянчать пингвинов и закупают барабаны,никого не посадили,бусифицируют и гонят людей умирать.
вот потому.
а рф это враг.никто не спорит.
мне с их президента нечего спрашивать.у меня есть свой,который отвечает за страну.
Лена Кор• 18 января в 05:03
Все залежить від подачі інформації.
Приклад: моя дитина спілкується з бабусею, з Крима, росіянкою (зрозуміло, що чекала руський мир). Так ось, коли бабуся обурюється, що нам дають мало світла, я кажу: ’Світло нам вимкнули росіяни!!! своїми обстрілами (сволоти!)! До їх атак на енергосистему світло було!
А ось вмикають нам світло (хоча б на декілька годин) - це наші, українські енергетики! Вони стараються хоча б не декілька годин забезпечити світлом всі будинки, але не завжди виходить, тому придумали графікі, щоб по черзі, але у всіх було хоч трошки!

Також додаю, що ’можеш це бабусі передати, щоб дійшло!!!! Росіяне нам вимкнули світло, запам´ятай!’
Оксана_12• 18 января в 05:32
Ну русня то за замовчуванням. А свої могли таки підготуватись. У нас днями немає світла через обриви, трансформатори горять від перевантаження. Ну якби гілки в дротах і проблемні тп були ще влітку. Нехай ракети чи нові електростанції ні, але гіляччя обрізати і потужності докинути...
lisulya• 18 января в 05:35
Ответ дляCaramel-932d
Це вам нас,рати на Україну, бо ви сидите зараз фіг зна де але не тут. Цинізм вищого ступеню . Сміє говорити українцям що знаходяться в Україні такі речі, гріючи філейну частину в теплі за кордоном
Более того, после того как все закончится она еще в грудь себя бить будет ’Да я, да если бы не Я’, надеясь, что все кто наблюдал ее молниеносный выезд в Германию после пафосных речей ’Мужу буду патроны подавать, но Киев не сдам’ вымерзли.
Лена Кор• 18 января в 05:37
Ответ дляОксана_12
Згодна, є промахи і через своїх, багато ’не підготовлено’, але, давайте не забувати, що світло, опалення, та горяча вода були ДО обстрілів!!! Обстрілів зі сторони рашки!
Шеллар• 18 января в 05:49
Удалено администрацией...
Happiness13-Ukraine• 18 января в 06:12
Ответ для_Alekssandra_
Сама винувата. Це ж просто зрозуміти, ні?
При чому тут путін?
avenueL• 18 января в 06:26
Ответ дляAnnalise
ну мне лично это война на фиг не упала, я бы в жизни не стала воевать с рашкой и до их нападения бы решила с ним вопрос мирным путем (да, пошла бы на любые соглашения), конкретно меня эта власть вовлекла в эту гребаную войну и ни черта не сделала, чтобы ее предотвтратить
в войнах всегда участвуют минимум двое, а не кто-то один сам с собой воюет
почему ни одна из стран бывшего совка не разосралась так с россией, а если и да (Грузия), то не стали делать этого до полного разгромления своей страны и трезво оценили свои силы и перспективы?
и только Украина вляпалась в это дерьмо по самые уши
Так смешно когда великие геополитики открывают свой рот на советчице
Вітаміни косметика• 18 января в 07:19
люди звикли когось робити винуватим.А наші розікрали купу бабла і крадуть і ніхрена не роблять..І крадуть усе щоб накрастися побільше і сь..ібатися. Моє місто Кривий Ріг ту зиму без опалення сиділо - не із за війни , а мер розікравв усе- і що ви думаєте де той мер його притягнули ? - ні...краде далі Вілкуляка. Без води два тижні 9ти поверхівка вам слабо??? теж не із за війни..а коли война кошти нам Европа дає- то у власть імущіх руки ще більше чешуться
Вітаміни косметика• 18 января в 07:20
Ответ дляЛена Кор
ого гаряча вода? В нашому Кривому Розі її вже років 12 нема
Фрау Донна Роза• 18 января в 07:43
Ответ дляЛена Кор
Все залежить від подачі інформації.

Бабушке ещё можно за Харьков рассказать, которые тоже терпят русню, но их мэр делает все возможное, что бы у людей был свет, вода и тепло - базовые человеческие потребности
Шеллар• 18 января в 07:50
Ответ дляЛена Кор
Все залежить від подачі інформації.

Удалено администрацией...
Bransoletka• 18 января в 07:58
Бо не так страшні російські воші, як українські гниди.
Nata2907• 18 января в 07:58
Ответ дляlekon-lekon
Яке дурнувате… я вам можу розказати все те саме про нас, як наших спійманих солдатів отримають як увʼязнених. Брат до речі сидів в тюрмі раніше, то сказав що в тюрмі краще. Там хоч годувати, тут 6 днів просидів в якомусь старому санаторії навіть не годували як тварина в клітці. Люди просив чим це заслужили і за що вони мають віддати своє життя? За чуже бабло? Але в мене ще одне питання. Який є план у нашої влади як виходити з цього пиздецю буде ? А нема ніякого плану бо ж нам ніхто нічого не винен
Кава з перцем• 18 января в 07:59
ТОМУ що ДВУШКА НА МОСКВУ, ЗЕЛЕНІ ВІДМОВИЛИСЯ ВІД ПРООЦИЦІЙ ЯПОНІЇ ПО ЗРУЧНІЙ ЕНЕРГЕТИЦІ
Nata2907• 18 января в 08:01
Ответ дляЛена Кор
Все залежить від подачі інформації.

Ви головне каструлю на голові міцно тримайте коли це говорите
AnnaOst• 18 января в 08:05
Може тому що Міндич, а до того розкрадання грошей на укріплення, а до того ще купа всього
Ну і ви ж розумієте, що дозвіл на виїзд чоловікам у віці 18-22 дали просто тому щоб випустити пару десятків чиїхось синків