juisy2010• 17 января в 22:55

Чому всі звинувачують Українське керівництво, а не р*сьню через відсутність е/е?

Маємо звинувачувати ворога, чи не так? Наші енергетики і так роблять неможливе щоб хоч якось підтримувати постачання і відновлювати підстанції після руйнувань і уражень.
Давайте будемо їм вдячні за роботу в таких умовах супер-тяжких, особливо в таку погоду. Будьте добріше по відношенню. до них, будь ласочка <3
НадпотужнаПотужність• 18 января в 08:15
Ответ дляБорисфенка
Треба було здатися ще в 2014-му? Ми в курсі, що вам на Україну насрати.
Дивна Ви тьотя.
Свалить в первые дни побоища с нэньки и 4 года орать оттуда как Вам небезразлична ее судьба.
Вы серьезно?
Домой, забираем хлопчика, в вышкол и готовим родину любить
lekon-lekon• 18 января в 08:33
Ответ дляВітаміни косметика
люди звикли когось робити винуватим.А наші розікрали купу бабла і крадуть і ніхрена не роблять..І крадуть усе щоб накрастися побільше і сь..ібатися. Моє місто Кривий Ріг ту зиму без опалення сиділо - не із за війни , а мер розікравв усе- і що ви думаєте де той мер його притягнули ? - ні...краде далі Вілкуляка. Без води два тижні 9ти поверхівка вам слабо??? теж не із за війни..а коли война кошти нам Европа дає- то у власть імущіх руки ще більше чешуться
Так а яким чином мер до Теплоцентралі, яка підпорядковувалась Києву? Просили передати у комунальну власність міста- відмовили. На якій підставі витрачати гроші? Чомусь в Тепломережі такого п*здеца не було.
По воді звертайтесь до Водоканалу, мер до чого?
Валькірія• 18 января в 08:40
Ответ дляВітаміни косметика
так знали ж про Вілкула, що він кацапський підспівувач - і все одно обрали його мером(.
і зелені ці не з космоса прилетіли. але не хочеться нести відповідальність за свої дії - от і шукають винуватих, де завгодно, тільки не в собі.
хоча путлер, безумовно, *уйло.
Казкарка• 18 января в 08:49
Ответ дляБорисфенка
П´ята колона, примерзнувши до батарей, кличе ворога. На це і був розрахунок ворога.
Українці виживають, як можуть.
Ага. Виживають у німеччині 4 рік. Вам не соромно коментувати?
Казкарка• 18 января в 08:51
Ответ дляБорисфенка
Та ясно, що москалі і на Берлін збираються. Чи й не новина.
Як же шкода вас там. Переживаємо всім форумом за вас!
Вітаміни косметика• 18 января в 08:58
Ответ дляВалькірія
хоча путлер, безумовно, *уйло.
Хто його обрав ви вірите у казки- він сам себе обира...І зараз він Павлова мера убив! і сам себе провозгласив іо і вже не один рік. А по фактумера в нас нема...тільки оце іо кацапське. В мене зі знайомих а їхкупа ні оден за нього...А ось бото верми на ФБ та тп процвітають за Вілкуляку....Навіть коментарі з хвалебними одами однакові пишуть...люди скрінили не раз слово в слово...мало платить мабуть що навіть текст леньки їм змінити
автор juisy2010 • 18 января в 09:26
Ответ дляВалькірія
хоча путлер, безумовно, *уйло.
династія вілкулів закріпилася в Кривому Розі так саме, як і Пу в русні. Ніхто їх не обирав.
Olga_72• 18 января в 09:26
Ответ для_Alekssandra_
Вот у меня сутки света нет, когда он есть в других домах. путин виноват, серьёзно?
А до того як Путін почав бомбордувати міста, у вас теж не було світла?
Соседка Маши• 18 января в 09:45
Автор, не сидела просто при -14 без отопления...а те 2 или 3.5 часа в день не решают проблему.
Соседка Маши• 18 января в 09:47
Ответ дляБорисфенка
Тому що п´ята колона хоче завершення війни любою ціною. Саме для цього русня руйнує енергосистему, щоб під хор матрьошок Україна підписала капітуляцію.
Вы в себе, почему под хор матрешек, под хор тек кто стадает от отсутствия электроэнергии !
Teonaa• 18 января в 09:50
Ви напишіть нормально тему. У вас написано «чому звинувачують к-цтво, якшо енергетики працюють день і ніч»
У нас що, енергетики це керівництво?
Енергитмків з електриками ми боготворим, а керівництво ми звинувачуєм. І ви не розкрили питання за що дякувати керівництву.
Teonaa• 18 января в 09:51
Ответ дляlekon-lekon
Тому що треба підривати віру українців в себе, чмирити, щоб не побачили кацаскі вуха, що створили весь цей п*здець.
Енергетики не є керівництвом.
Соседка Маши• 18 января в 09:54
Ответ дляAnnalise
ну мне лично это война на фиг не упала, я бы в жизни не стала воевать с рашкой и до их нападения бы решила с ним вопрос мирным путем (да, пошла бы на любые соглашения), конкретно меня эта власть вовлекла в эту гребаную войну и ни черта не сделала, чтобы ее предотвтратить
в войнах всегда участвуют минимум двое, а не кто-то один сам с собой воюет
почему ни одна из стран бывшего совка не разосралась так с россией, а если и да (Грузия), то не стали делать этого до полного разгромления своей страны и трезво оценили свои силы и перспективы?
и только Украина вляпалась в это дерьмо по самые уши
LotusA• 18 января в 09:54
Ответ дляNatalia505
Ви змішали всіх в одну кучу. Енергетики до розкрадання європейських коштів, не мають ніякого відношення. Це корупція в найвищих ланках.
Энергетика в частных руках, но на ее ремонт деньги идут из бюджета....
А украинцы друг другу глотки готовы перегрызть из за отключений
Шеллар• 18 января в 10:01
Ответ дляTeonaa
У нас що, енергетики це керівництво?
За те що двушечку, а не трьошечку передали? - мені тільки такий варіант в голову прийшов.
Соседка Маши• 18 января в 10:05
Ответ дляLotusA
А что должны делать украинцы?
Teonaa• 18 января в 10:07
Ответ дляШеллар
Ви про що?
Teonaa• 18 января в 10:10
Ответ дляШеллар
Я просто все що пов‘язане з міндічем , пльонками і двушечкой - якось пропусиила
Спочатку даже думала двушечка - це квартира якась двокімнатна. Так шо не можу ваше порівняння приплести до контексту (мого)
HELGA. UA• 18 января в 10:15
Бо всі знали, що так і буде і не підготувались, а гроші zкоманда з Міндічом, Єрмаком, Малюком ВКРАЛИ!
От тому вони винні!
Ясно, що винні кацапи в першу чергу..
Ну СВОЇ ПРОДАЖНІ ГНИДИ гірші ворогів!
angelo4ka• 18 января в 10:22
Как-то многие забыли , как строилась ’стена’ от рашки кулейвлоб, сколько ушло на это денег, как странно взрывались военные склады в Балаклее и других местах и ещё много чего другого. Воруют и воровали все и всегда.
_Alekssandra_• 18 января в 10:51
Ответ дляСоседка Маши
Не решают. Но еще хуже, когда света нет сутки и ты даже дозвониться/дописаться никому не можешь, тебя блокируют и игнорят. Ты даже не имеешь возможности сообщить об аварии и понимаешь, что никто тот свет ремонтировать не будет, а в следующий раз он бы мог появиться через 12 часов.
Фернанда• 18 января в 11:13
Ответ дляБорисфенка
Вишестоящі давно все вивезли - і родини, і кошти.
Зараз урядовці з Києва виїздять. Хай валять, суки, без них є кому Київ втримати.
Вы как были сплетницей, так и остались.
Вот и возвращайтесь в Киев и сидите здесь под ракетами , а не из германии учите, что нам делать и как жить
lekon-lekon• 18 января в 11:40
Ответ дляLotusA
Чогось ви опускаєте, що всю цю енергетику щодня обстрілюють кацапи, які гроші повинна мати прмватна крмпанія, щоб відновлювати все це. В Німеччині війни немає, а в Берліні чомусь електроенергію не відновили одразу, чому так?
lekon-lekon• 18 января в 11:43
Ответ для_Alekssandra_
Так попробуйте хуйлу подзвонити, це ж з його легкої руки відбувається такий п*здець, може він ввійде в ваше становище і перестане руйнувати тепло та енергогенерацію
Khmelnichanka• 18 января в 11:58
Ответ дляВітаміни косметика
І все одно пів нашого міста (К.Р.) моляться на Вілкулів (((((
Nata292984• 18 января в 12:00
Ответ для_Alekssandra_
Так на це і розраховано. Щоб люди були не майданом зайняті а думали як за 2 години світла на добу їсти зварити та хату натопити і ще діток їм на місяць дома на канікули щоб зовсім сумувати ніколи було. У мене чітко вимальовується в голові якийсь черговий соціальний експеримент. По жарі 40 градусів без світла вижили як тепер по морозу ви живете ? Нагадаю, що як тільки спека спала відразу світло з´явилось. І цього разу так буде
Борисфенка• 18 января в 12:27
Ответ дляNata292984
Це не соціальний експеримент, це геноцид. І атаки на електромережі роблять напередодні циклонів - сильних морозів чи сильної спеки.
А потім починають інформаційні атаки ’Ваша влада нездатна, наша - - краща’.
wind-d470• 18 января в 12:30
Ответ дляБорисфенка
А наша влада і не здатна.
Борисфенка• 18 января в 12:31
Ответ дляwind-d470
А наша влада і не здатна.
І що? Вибори під час війни хочете? Чи капітуляцію?
Ясно, що всім важко, скиглять від геноциду, але це не привід кликати ворожу владу.
wind-d470• 18 января в 12:35
Ответ дляБорисфенка
Ви такий яскравійший зразок нафронтниці з німецького дивану. Мені шо русня, шо ви - еталон мерзоти. Сподіваюсь, ваша дитина теж піде в окоп. А зелене могло б піти без виборів, по бажанню.