juisy2010• 17 января в 22:55
Чому всі звинувачують Українське керівництво, а не р*сьню через відсутність е/е?
Маємо звинувачувати ворога, чи не так? Наші енергетики і так роблять неможливе щоб хоч якось підтримувати постачання і відновлювати підстанції після руйнувань і уражень.
Давайте будемо їм вдячні за роботу в таких умовах супер-тяжких, особливо в таку погоду. Будьте добріше по відношенню. до них, будь ласочка <3
Борисфенка• 18 января в 12:36
Ответ дляwind-d470
Ви такий яскравійший зразок нафронтниці з німецького дивану. Мені шо русня, шо ви - еталон мерзоти. Сподіваюсь, ваша дитина теж піде в окоп. А зелене могло б піти без виборів, по бажанню.
Моїй дитині 13 років, ви ще 10-12 років готові чекати? Ну-ну.
Борисфенка• 18 января в 12:38
Ответ дляwind-d470
Може з 18 піти по контракту, чи то інше?Бо стараннями таких як ви, це ще років 5 протягнеться як мінімум.
Це ще 5 років. Витримаєте?
Борисфенка• 18 января в 12:40
Ответ дляwind-d470
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 12:44
Ответ дляwind-d470
Так то я розумію, з 18 не піде в штурмовики? Сподіваюсь, вас звідти в..ть як можна скоріше.
Дожити б. Ваш чоловік в штурмовики вже пішов? А діти?
Сподівайтеся, звісно, тільки чим вас втішать мільйони пенсів і мамок з дітьми, які зараз приїдуть в промерзлій Київ чи Запоріжжя? Загиблого цивільного населення малувато, хочете, щоб повимирали швидше?
Ответ дляБорисфенка
Мене вітшить, якщло ви з корзиною сюди приїдете, дуже втішить
Чого вам і бажаю.
Борисфенка• 18 января в 13:14
Ответ дляmymoly
А вас никто спрашивать не будет. Кто что готов ждать. Война будет еще 10 лет. То ваш успеет
Ок, чекайте.
Борисфенка• 18 января в 13:22
Ответ дляmymoly
А от интересно мне никто из суперпатриотов не говорит как должна закончится война и наступить справедливый мир? Но вы точно все знаете, что 10 лет она не будет длиться. Как интересно?
Ніхто не знає.
Ответ дляБорисфенка
І що? Вибори під час війни хочете? Чи капітуляцію?
Ясно, що всім важко, скиглять від геноциду, але це не привід кликати ворожу владу.
Не хвилюйся ,якщо і вибори будуть, а скоріш за все будуть то все буде зроблено так, що виграє Зеленський за допомогою діджиталізації.
Борисфенка• 18 января в 13:44
Ответ дляiryna _b
Вибори в Україні - це окрема печальна історія.
Виграє Мураєв чи ще якійсь москаль.
Ответ дляjuisy2010
Я не давлю на жалость К ПРАВИТЕЛЬСТВУ, я давлю на БЛАГОДАРНОСТЬ К ЭНЕРГЕТИКАМ. Не понятно!?
а тема звучить як відбілювання керівництва
яке ховається за енергетиками
як в перші дні Україну відстояли невідомі солдати, так і зараз України підтримують невідомі енергетики
Влада ж робить все, аби Україна здалась. вони не мають ніякого відношення до геройства енергетиків. навіть поряд ставити їх не треба
яке ховається за енергетиками
Ответ дляjuisy2010
Якщо б ворог не напав - цього *здеца не було б. Я про це.
якби наша влада не наживалась на війні, вже давно домовились, відтіснили і закрили це питання
неважливо з ким домовлятися, з путіним, трампом, байденом чи сі. треба зупинити війну. і влада для цього не напрягається
де наш великий потужний президент в ці складні для Києва і країни вцілому часи? на Кіпрі досі гріється. молодець, че. з народом
Colombina.• 18 января в 16:08
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Борисфенка• 18 января в 16:12
Ответ дляColombina.
Удалено администрацией...
Загрядотряди по -москальськи? Ніфіга не свіжа ідея.
Доповідь.
НадпотужнаПотужність• 18 января в 17:01
Ответ дляmavka.cy
Удалено администрацией...
Ответ дляБорисфенка
Тому що п´ята колона хоче завершення війни любою ціною. Саме для цього русня руйнує енергосистему, щоб під хор матрьошок Україна підписала капітуляцію.
А самые патриотичные украинки сидят за границей и у них нет проблем ни со светом , ни с отоплением и их никто не мобилизует. Чего бы и не воевать до последнего украинца, когда своя попа в тепле и безопасности, как у вас ).
Борисфенка• 18 января в 18:43
Ответ дляContento
А вам чотири роки казали подумати про переїзд, якщо що? А тепер смажений півень в жопу клюнув?
Борисфенка• 18 января в 18:44
Ответ дляalex-3f3c
Удалено администрацией...
Доповідь за ворожу пропаганду.
Владу самі ж і обрали, нема чого лікті кусати тепер
Ответ дляБорисфенка
Доповідь за ворожу пропаганду.
Ну я думаю, как бы по умолчанию тут жалуются на жизнь люди из 27% или те которые вне политики, а 73% как бы априори сидят тихо, понимая что они это все на выборах себе начаклували
Борисфенка• 18 января в 18:55
Ответ дляalex-3f3c
Навпаки, якраз 73% аж бігом голосували за Зеленського, бо треба ж Порошенка усунути, занадто проукраїнський. А тепер, коли Зеленський таки з невідомих причин став хоча б почасти проукраїнським, на нього гавкають. Вони ж очікували іншого, і типо ні при чому ні разу, це не вони обирали, інопланетяни голосували.