Попельшка• вчера в 16:03
Штиняє недоречна музика від сусідської доньки. Цирк кожен день
Коли я не вдома, постійно дочка-підліток сусідів слухає музику з гучним звуком, ще ц такі пісні специфічні, як батьки таке не помічають не знаю. Сусідам говорила, але це нічого не дає.
Сьогодні то взагалі жесть. Сусідів немає, чула їх донька якусь компанію привела, вони ж тихо не йдуть — сміються, матюкаються, на повний тон говорять. І от почалося... Бидлота кричить там. Я вже не можу ті пісні чути, якби щось хоча б нормальне.
Нонсенс просто! Як з цим боротися? Чого я на вихідній маю слухати лютєйші баси?!
Попельшка
• вчера в 16:05
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Детям хочется отдохнуть. Это нормально.
Та ж не постійно
Попельшка
• вчера в 16:05
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Детям хочется отдохнуть. Это нормально.
Мне тоже хочется
Напланетянка• вчера в 16:05
ну если очень голосно - спуститесь попугайте
если просто не ваша песня - наушники
Сегодня сержусь• вчера в 16:06
Треба вводити правило зі штрафами за будь-яку гучність після 20.00. Як в ряді країн. Але в нас нема кому це оперативно фіксити і накладати штрафи. І такі, щоб не 200 чи 500 грн.
Стигла полуниця• вчера в 16:07
Що вам заважає сходити і поговорити з сусідами? Чи викликати поліцію
Попельшка
• вчера в 16:09
Ответ дляСтигла полуниця
Мені ще й з поліцією треба розбиратися? Тобто я в свій єдиний вихідний маю слухати виючу музику, потім розбиратися з поліцією і з дітьми, і потім ще чути насмішки в мою сторону?
Попельшка
• вчера в 16:09
Ответ дляКудрі кручу сама
Як ви це чуєте, коли ви не вдома? Не зрозуміло
Ввечері я вдома
Попельшка
• вчера в 16:12
Ответ дляКудрі кручу сама
Тоді перечитайте свій пост
На початку хотіла написати «коли вдома», вже музика настільки у вухах, що не можу нормально написати
Чудо Ф_ф КеДаХ• вчера в 16:14
Ответ дляПопельшка
Та ж не постійно
Ну они же когда-то спят. Помню себя подростком - как же доставалось моим соседям. Поэтому теперь я образцовая соседка и никогда не возмущаюсь молодёжью. Пусть слушают
Агент Пинкертона• вчера в 16:15
Ну ви ж знаєте їхню доньку. По-перше, поговоріть з нею без друзів. По-друге, гукайте: маринко, вимикай музло, вуха в трубочку завертаютьсч. Можете собі тусити, скільки влізе, тільки без матюків і музики.
Колгоспниця• вчера в 16:17
В цю гру можна грати удвох. Включіть музику зранку раненько, поки на роботу збираєтесь
Айболитная• вчера в 16:32
Как быстро все забыли Сектор газа и КиШ))) Отстаньте от подростка с той музыкой. Если шумит в разрешённое время, ничего не сделаете, тем более, не навяжете свои музыкальные вкусы.
Пожмаковна• вчера в 17:36
Ответ дляДиректор Пляжу
Бедные подростки им и так досталось детство 4 года адовое
Разве только 4?