Лорка-хлорка• 18 января в 18:58
Що з правильного харчування їсте на сніданок? Щоб швидко зранку зробити
Перша на селі• 18 января в 19:01
Омлет з овочами (броколі, кабачок, гриби, і тп, що є в холодильнику).
Завжди недо...• 18 января в 19:03
Стручкову квасолю розмородити у скорорідці з кунжутом і соєвим соусом, яйця смажені на воді. + тост
Сечевицевий млинець. з тунцем, салатом і сиром...
Буває, омлет з різним овочами... (заморожена суміш – досить швидко)
Ліниві вареники (заоможені лежать вдома) з ягодами (теж на гарячі з морозильника) і йогурт як поливка...
Червона калина• 18 января в 19:03
Гречку с кефиром. Но надо вечером залить, а утром добавить ложку меда и орешки.
Я Вас не боюся• 18 января в 19:04
Завтра начинаю) хлеб цельно зерновой, с тунцом, авокадо , помидором, зелень и сыр мягкий. На десерт банан
Цікавий писочок• 18 января в 19:06
В 100 гр творога наливаю 200 гр домашнего йогурта. Плюс бутерброд с сыром. Можно просто сыр, без хлеба. Белка в этом всем - четверть дневной нормы. По времени- пару минут.
А вот недавно• 18 января в 19:10
вівсяна каша з пластівців, заливається окропом.
варені яйця/смажені яйця.
тости з цільнозернового хліба.
квасоля з банки.
варені яйця/смажені яйця.
тости з цільнозернового хліба.
квасоля з банки.
Нога на ногу• 18 января в 19:12
Ой, я пью сначала кофе на голодный желудок))
А потом чай с бутербродом маслом и сыром или яичницу с тем, что есть в холодильнике (мяско,рыбка и т.д)
Гуру троллинга• 18 января в 20:05
Творог з медом, або з курагаю, хлоп´я з молоком, хліб з Філадельфією, або масло сир, варені, смажені яйця, рідко геркулес на молоці.