ФФФФристайла• 18 января в 22:14
Моє бажання - щоб ми з машиною і собакою їздили собі по місту втрьох і співали
і ходили по кафешкам яким хотіли, чи просто катались і щоб нас ніхто не чіпав, не дзвонив і не тошнив. От таке в мене дивне бажання, а які дивні бажання є у вас?)))
Мизимец• 18 января в 22:42
Ответ дляБЦАшка
И как будет петь
то я як раз розумію. не дурна.
машини співають магнітолами.
БЦАшка• 18 января в 22:44
Ответ дляВся така шо куди там
Если машина будет с вами ездить и петь, кто вас будет везти?
Собака
220В• 18 января в 22:51
Ответ дляМизимец
хочу почути, як співає ваш собака
Може у автора хася, как у меня
фан L.O.S.T.• 22 января в 00:44
Я чекаю, коли морози скінчаться і ожеледиця, щоб знову їздити до моря з музикою і кавою. Песика немає на жаль.