Луноликая Вика• сегодня в 00:08

Кого називають скумбрією?

Зайшла в коментарі під відео з новою потужною піснею нашої Тіночки, а там пишуть, що вона друга скумбрія. А хто перша ? Лена?
Ноу коммент• сегодня в 00:08
Ленка , а кто ж еще
Мэри Попкинс• сегодня в 00:10
8 грн/кг😂
Стріляний птах• сегодня в 00:13
Жену президента
Умничка-помощничка• сегодня в 00:19
А что это значит
Фоточки нема• сегодня в 00:19
Ленку, которая якобы своим детям скумбрию по 8 грн покупала.
Масяня Я• сегодня в 00:27
Ответ дляУмничка-помощничка
А что это значит
Колись дружину діючого президента запитали про те, чи в курсі вона, які ціни. Звісно, вона знати не знає, що в яку ціну. Ну вона і ляпнула, що скумбрія по 8 грн. Типу хотіла до простого народу дорівнятися, мабуть. Чи хз. Ну сказала б просто - не знаю. А тут типу «в курсі». А вийшло і сумно, і смішно. Скумбрія в ті часи була вже разів в десять дорожча, а то і більше. От в народі її і стали називати «скумбрія». Хоча… потім піарники намагалися виправдали цей ляп, типу казали, що вона ціну за 100 грам сказала:-) словом, вийшло що вийшло. Ще такий персонаж як Микола Тищенко в ті часи про гречку щось балакав, також смішну маленьку неправдиву ціну сказав. Та звідки ж їм знати, які ціни, якщо вони живуть в іншому світі?
Масяня Я• сегодня в 00:28
Автор, а ви дійсно так любите цю співачку чи стебетеся?
Гореотума• сегодня в 00:35
А скумбрія кошерна? Може краще перший форшмак?
Анти-анонім• сегодня в 00:37
Ответ дляМасяня Я
Вот именно, что как раз по 80 грн она тогда и была. Но если вы заметили, то в супермаркетах сейчас пишут цену за 100 грамм. Так что она все правильно сказала, просто по дурацки сформулировала.
Потішаюся• сегодня в 00:48
Ответ дляАнти-анонім
Хватит тянуть сову на Глобус)) В магазинах пишут за 100 г цену, но в разговорах всегда все говорят про цену за килограмм, никто цены за 100 г не обсуждает.
В любом случае, если не знает как самурировать, то пусть лучше молчит. Её формулировки с каждым разом всё дебильнее. Как например та, что украинцы готовы сидеть без света годами и терпеть.
З вишневого садка• сегодня в 00:54
Я ні тоді, ні зараз не знаю скільки коштує скумбрія. І взагалі не знаю/не памʼятаю цін на продукти 🫤
Джавеліна• сегодня в 01:00
Лена зеленская в интервью сказала что 90% украинцев готовы терпеть все тяготы войны ещё несколько лет ради вступления в ЕС. Так что она сука скумбрии.