Любви вам!• 19 января в 11:18

Ожеледиця! Чоловік послизнувся дорогою до станції метро і помер...

Чоловік послизнувся дорогою до станції метро «Деміївська», розбив голову та помер.
А у вас теж тротуари схожі на каток?
Такого в Києві ніколи не було - щоб майже ніхто нічого не робив.
Бочка порохУ• 19 января в 11:41
То майже всіх комунальників і електриків бусифіцирували. Залишились в КК мертві душі або вакансії. Хто то буде робити?
Гуру троллинга• 19 января в 11:42
Ответ дляМамкиня доця
Вони вже не в Києві
Я не про Київ пишу
автор Любви вам! • 19 января в 11:42
Ответ дляЧумачечая Весна
Конечно. Особенно в 23 марта 2013 года)
В 2013 сніг випав у п´ятницю за півдня - це реально був форсмажор. А до понеділка дороги і тротуари були почищені.
Бочка порохУ• 19 января в 11:42
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
так просто забили, не всі території мають посипати комунальщики. Якщо це магазин, кафе, то це їх прилегла територія і вони зобовязані це робити
(ЗУ «Про благоустрій населених пунктів»)
Власники або орендарі магазинів, кафе, офісів та інших комерційних об´єктів зобов´язані самостійно очищати від снігу та ожеледі територію на певній відстані від межі їхньої ділянки (зазвичай це до бордюру проїжджої частини або на відстані 10–15 метрів, залежно від місцевих правил благоустрою).
Комунальні служби відповідають лише за магістральні вулиці, парки, сквери та площі загального користування.
То біля магазинів розчищено. А на зупинках і біля входу в метро вбивчі ковзанки
Мамкиня доця• 19 января в 11:43
А чоловік був молодим?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 января в 11:43
Ответ дляБочка порохУ
не біля всіх. Біля багатьох навіть на вході на плитці нічого немає
Мати драконів• 19 января в 11:44
Ответ дляЛюбви вам!
Але і 20 років тому дороги чистили і посипали. Завжди тротуар і зупинки були розчищені, а сніг ще й вивозили із міста.
Бо 30 років назад двірник отримував квартиру, і знав за що працює. А зараз за копійки ніхто не хоче
автор Любви вам! • 19 января в 11:46
Ответ дляБочка порохУ
Далеко не біля всіх магазинів почищено, дехто почистив лише сходи. Хоча за законом мають чистити і прилеглу територію.
барабанщица• 19 января в 11:48
Ответ дляЛюбви вам!
а 20 тому також повиловлювали чоловіків тцк?? зайдіть на кладовише і подивіться- скільки нових поховань.. а це- в основному бідні люди (які не змогли відкупиться), от вони і чистили вулиці колись.. і сніг вивозили, і ремонтували поломки ( для тих, хто жде рем. бригади.)
автор Любви вам! • 19 января в 11:52
Ответ длябарабанщица
І 20 років тому, і зараз у нас більшість двірників - жінки. Але тоді вони добросовісно працювали і зранку чистили тротуари і доріжки, а не чекали, коли воно саме розтане.
Мати драконів• 19 января в 11:57
Ответ дляЛюбви вам!
Все повернется, якщо двірнику даватимуть службову квартиру. Це вже працює знов, в деяких колишніх республіках. Поки працюєш- вона твоя і твоєї родини. Квартиру виділяє ЖК. Не всіх це влаштує, але бажаючі будуть 100%
графиняВишенка• 19 января в 12:07
Ответ дляЛюбви вам!
Значит, куча особей мужского пола сидит по домам,а женщине дворнику нужно вычисить всё?Повыгоняйте своих,пусть помогут , вам же там ходить.Сидят дома лобуряки и ждут,пока одна женщина и с крыш посгребает и всю территорию почистит.Комунальщиков почти нет,кому вы претензии высказываете?Ваши не хотят воевать,ну и чужие точно также хотят жить.Вот и пришло время каждый сам за себя Так что лопаты в руки и чистить.
Prervana• 19 января в 12:13
На Оболони то же самое - человек у метро умер, поскользнувшись. Коммунальщики забили хер на свои прямые обязанности.
АБВГДейка• 19 января в 12:14
Якщо чесно, то я в шоці. Приїхала до Києва- пройти не можна, кругом слизько і навіть тупо в центрі, сама вже падала. Жесть повна. Я з іншого міста, то в нас посипають. У нас комунальники постійно на вулицях.
автор Любви вам! • 19 января в 12:31
Ответ дляАБВГДейка
А Ви звідки приїхали?
Київ - це європейська столиця. І ось такі безглузді смерті...
АБВГДейка• 19 января в 12:38
Ответ дляЛюбви вам!
А Ви звідки приїхали?
Перша столиця) ні, у нас треш теж у багатьох місцях, але посипано всюди біля будинків, на ділянках біля метро. А тут прям гаплик повний...каток.
автор Любви вам! • 19 января в 12:40
Ответ дляАБВГДейка
А в нас майже ніде не посипано.
Зайченя• 19 января в 12:56
Ответ дляЛюбви вам!
Бо мобілізація.
Можете вийти замість двірників, підтримати комунальний фронт, поки вони тримають військовий.
Зайченя• 19 января в 13:02
Ответ дляЛюбви вам!
А тепер жінки цінують себе, пройшли курси підвищення або змінили напрямок , знайшли кращу роботу.... все як тут пропонують. То чого ви ниєте?
Ще згадала- поїхали закордон на пособія. Або чистити сніг за європейську зарплату.
Ось потихеньку починає проглядати наслідок. Далі буде....
автор Любви вам! • 19 января в 13:04
Ответ дляЗайченя
Бо мобілізація.
Геніальна порада: заплати комуналку і сама вийди чистити сніг.
Нашій голові правління ЖБК вона б сподобалась. Це її мрія: щоб мешканці вчасно платили гроші і нічого не вимагали взамін)))
Зайченя• 19 января в 13:15
Ответ дляЛюбви вам!
А як ви бачите вирішення цього питання? Голова має йти чистити? Так вона, як і ви, на інше вчилася. А дурних грести сніг за 3 копійки тепер нема
автор Любви вам! • 19 января в 13:18
Ответ дляЗайченя
Ну то хай хоча б за сплачені мешканцями гроші купить сіль, реагенти і нормально посипле тротуар.
Але ж на це грошей шкода, простіше взяти пісок у підвалі чи на дитячій площадці.
У тарифі на утримання будинку є така графа ’Чищення від снігу та посипання прибудинкової території’, я платіж сплатила, отже маю отримати послугу.
Зайченя• 19 января в 13:22
Ответ дляЛюбви вам!
Вам треба з нею разом ходити і контролювати, скільки купила, скільки посипала, який результат. Можете здивуватися, що насправді гроші йдуть ще й на інші ремонтні потреби, наприклад. І щоб купити солі аж до голого асфальту треба значно більше коштів, ніж ваші умовні внески.
автор Любви вам! • 19 января в 13:29
Ответ дляЗайченя
Мабуть, за Вашими порадами, мені треба на роботу не ходити: сніг чистити і голову ЖБК контролювати. А де ж я тоді гроші братиму, щоб комуналку платити?
Якийсь абсурд))
Зайченя• 19 января в 13:57
Ответ дляЛюбви вам!
Якийсь абсурд))
Абсурд - це ваші вимоги в теперішніх умовах.
Якщо маєте підозри, що голова не виконає обов´язки, збирайте скарги, ініціював перевірку, вибори іншого голови.
Сижу_и_плачу• 19 января в 14:34
Та прям ’ніколи такого не було’. Завжди в ожеледицю і люди на тротуарах падають і ламають собі все що завгодно, і купа автомобільних аварій.
автор Любви вам! • 19 января в 15:01
Ответ дляСижу_и_плачу
От я не пригадую, щоб було прямо кілька смертельних випадків підряд внаслідок падіння через ожеледицю на тротуарі.
Невже ми стали настільки черстві, що такі безглузді смерті нас не обурюють.
Скорая помощь• 19 января в 21:59
Ответ дляВасилина Семеніч
кругом де я ходжу в Києві все зррблено і посипано сіллю навітт на лісовому дороги чищені
Я живу на Лісовому, тут жах. дуже слизько, сьогодні була біля Казки, до укрпошти не можливо дійти і до фори теж.